Connect with Us

All posts tagged "bes kallaku"

Showbizz 18:10 - 27 Nentor, 2020

Arbana Osmani hap garderobën/ Zbulon fiksimin e Eduardit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të komentuara në mediat rozë. Ata janë shumë aktivë në rrjetet...

Nikoll Lesi zbulon armiqtë e jashtëm dhe të brendshëm të Ilir Metës
Politikë 19:50 - 26 Nentor, 2020

Nikoll Lesi zbulon armiqtë e jashtëm dhe të brendshëm të Ilir Metës

Lajmi i bujshëm i gjobitjes së presidentit Ilir Meta për shkak të pjesëmarjes në ditëlindjen e aktorit Bes Kallaku, duke mos respektuar masat anti-Covid, u raportua...

Gjoba në ditëlindjen e Bes Kallakut/ Kryemadhi ‘qahet’ në emision: Qëndrova vetëm një orë
Politikë 22:10 - 24 Nentor, 2020

Gjoba në ditëlindjen e Bes Kallakut/ Kryemadhi i ‘qahet’ Ramës: Qëndrova vetëm një orë

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, është pyetur sontë në ‘Open’ për pjesëmarrjen e saj në ditëlindjen e aktorit të njohur Bes Kallaku për të cilën u...

Aktualitet 12:43 - 24 Nentor, 2020

“E dogjën” në mes të pandemisë/ Ditëlindja e Bes Kallakut dhe gjoba e Metës bën bujë në mediat greke

Festa e ditëlindjes së aktorit Bes Kallakut ku u gjobitën 30 persona mes tyre edhe Presidenti Ilir Meta dhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka bërë...

Ditëlindja e Bes Kallakut/ Rama: Spektakël i pështirë! Shembull skandaloz i shekljes së ligjit nga presidenti dhe zonja e parë
Sociale 11:58 - 24 Nentor, 2020

Ditëlindja e Bes Kallakut/ Rama: Spektakël i pështirë! Shembull skandaloz i shkeljes së ligjit nga presidenti dhe zonja e parë

Kryeministri Edi Rama ka komentuar për herë të parë shkeljen e masave anti-COVID nga presidenti Ilir Meta dhe nga kryetarja e LSI monika Kryemadhi në ditëlindjen...

U gjobit për pjesëmarrjen në ditëlindjen e Bes Kallakut/ Arbana Osmani reagon për herë të parë
Showbizz 11:36 - 24 Nentor, 2020

U gjobit për pjesëmarrjen në ditëlindjen e Bes Kallakut/ Arbana Osmani reagon për herë të parë

Aktori Bes Kallaku u gjobit nga Policia Vendore e Tiranës pasi organizmit të ditëlindjes së tij të 35-të duke thyer masat anti-COVID. Përveç Besit, gjoba shkon...

Opinione 14:42 - 23 Nentor, 2020

Nga Ilirjan Blloshmi/ Mos i gjobisni miqtë e kastravecit Bes

Për të gjithë ata(përfshi dhe Ilir Metën), që pozojnë në krah të kastravecit Bes dhe Ijes(të cilët në të vërtetë janë rritur në bollëk). Mos i...

Kush janë VIP-at që u gjobitën nga policia/ Nga Ilir Meta tek Arbana Osmani
Aktualitet 22:49 - 22 Nentor, 2020

Policia gjobiti VIP-at dhe lokalin ku u bë festa/ Bes Kallaku ironizon me foton me Leonard Kokën

Situata e rëndë që është krijuar në vendin tonë ka bërë që organizimet festive të anulohen. Personazhet publike çdo ditë bëjnë thirrjeqë qytetarët të respektojnë masat,...

Kush janë VIP-at që u gjobitën nga policia/ Nga Ilir Meta tek Arbana Osmani
Aktualitet 14:25 - 22 Nentor, 2020

Kush janë VIP-at që u gjobitën nga policia/ Nga Ilir Meta tek Arbana Osmani

Çdo emër që është i njohur mundohet që të përcjellë tek fansat e tij një imazh sa më të mirë dhe të rregullt, që është në...

Ditëlindje në kohë koronavirusi/ Gjobitet lokali ku fesotoi Bes Kallaku
Aktualitet 13:49 - 22 Nentor, 2020

Ditëlindje në kohë koronavirusi/ Gjobitet lokali ku festoi Bes Kallaku

Situata e rëndë që është krijuar në vendin tonë ka bërë që organizimet festive të anulohen. Komiteti Teknik i Ekspertëve pak ditë më parë mori një...

Showbizz 12:02 - 22 Nentor, 2020

VIDEO-Festa “Country” për ditëlindjen e Bes Kallakut/ Ajka e vogël i bën surprizën e paharrueshme

Dy ditë më parë Bes Kallaku festoi ditëlindjen në një festë të stilit “Country”. Të ftuarit ishin të veshur sin ë fermë gjë që e bëri...

Gjoba nuk i bën derman Presidentin/ Erion Braçe nxjerr fotot nga ditëlindja e Bes Kallakut: A ka më turp!
Politikë 22:30 - 21 Nentor, 2020

Gjoba nuk i bën derman Presidentin/ Erion Braçe nxjerr fotot nga ditëlindja e Bes Kallakut: A ka më turp!

Zëvendëskryeministri Erion Braçe, teksa ka uruar aktorit Bes Kallaku për 35-vjetorin e tij, e ka përqendruar vëmendjen tek mos zbatimi i masave kundër Covid-19. Ai kritikon...

Politikë 21:14 - 21 Nentor, 2020

Video/ Shqipëria “digjet” nga Covid-i, Monika hedh valle

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku festoj dje ditëlindjen duke mbushur 35 vite jetë. Në ambjentin përrallor, me “tematikë fshati” nuk kanë munguar miqt e...

Politikë 19:37 - 20 Nentor, 2020

Foto-Pa maskë dhe distancë sociale/ Meta shkon në festë në mes të pandemisë

Ky 35-vjetor aktorin Bes Kallaku e ka gjetur në kohë pandemie. Për të festuar me të afërmit e tij, Bes Kallaku ka organizuar një festë, ku...

Showbizz 10:43 - 20 Nentor, 2020

FOTOT-Bes Kallaku feston ditëlindjen/ Urimi i Xhensila Myrtezaj merr gjithë vëmendjen

Aktori i njohur Bes Kallaku ditën e sotme feston 35 vjetorin e lindjes dhe nuk kishte si të mungonte urimi i Xhensilës në këtë ditë të...

“Më duket vetja si nuse e 94”/ Bes Kallaku zbulon “talentin” e Ajkës dhe videoja do t’iu shkrijë së qeshuri
Showbizz 11:22 - 23 Shtator, 2020

“Më duket vetja si nuse e 94”/ Bes Kallaku zbulon “talentin” e Ajkës dhe videoja do t’iu shkrijë së qeshuri

Aktori i humorit Bes Kallaku ashtu si çdo baba ka treguar se është shumë i lidhur me të bijën Ajkën. Sipas vidoeve dhe fotove që Besi...

Bes Kallaku publikon foton e rrallë nga fëmijëria/ Bën urimin për të gjithë të vegjlit që ulen për herë të parë në bankat e shkollës
Showbizz 12:18 - 14 Shtator, 2020

Bes Kallaku publikon foton e rrallë nga fëmijëria/ Bën urimin për të gjithë të vegjlit që ulen për herë të parë në bankat e shkollës

Aktori i humorit Bes Kallaku iu ka uruar suksese të gjithë fëmijëve që nisin sot ditën e parë të shkollës. Besi ka gjetur mënyrën më unike...

Showbizz 15:15 - 1 Shtator, 2020

Romantikja dhe humoristi/ Xhensila dhe Besi urojnë njëri-tjetrin në mënyrën më origjinale

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një nga çiftet më të komentuara dhe të dashura të shoëbizit shqiptar.Sot ata festojnë 3-vjetorin e martesës urimet për njëri...

Showbizz 13:57 - 30 Gusht, 2020

Video-Çfarë ndodhi?/ Cikalleshi “kacafytet” me Bes Kallakun në mes të lokalit

Futbollisti i Kombëtares, Sokol Cikalleshi është rikthyer në Shqipëri teksa pret urdhrat e trajnerit Edi Reja, për 2 sfidat e shtatorit. Mbrëmjen e djeshme, sulmuesi ishte...

"Ciao po të lë"/ Bes Kallaku dhe Anila Mimani risjellin hitin e viteve 2000′
Showbizz 20:26 - 16 Korrik, 2020

“Ciao po të lë”/ Bes Kallaku dhe Anila Mimani risjellin hitin e viteve 2000′

Kur dëgjoni: “Ti më dukesh i mërzitur nuk je më si në fillm” ju shkon mendja menjëherë tek Anila Mimani, një prej këngëtareve më të dashura...

Showbizz 12:49 - 12 Qershor, 2020

Së shpejti me një bashkëpunim?/ Surpriza e madhe e Xhensilës dhe Besit, ja fotoja që ngriti dyshimet

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një nga çiftet më të dashur dhe të komentuar në mediat rozë. Ndonëse të dy merren me muzikë, ende nuk...

Showbizz 10:22 - 3 Qershor, 2020

“Shqetësohuni për përdhunimin”/ Bes Kallaku iu bën thirrje vip-ave shqiptarë

Përdhunimi i të miturës nga 65 vjeçari dhe 3 të tjerë ka shkatuar shumë reagime nga shumë personazhe publikë. Një ndër ata që ka reaguar fort...

Showbizz 13:37 - 2 Qershor, 2020

VIDEO-Festa përrallë e Ajkës për 1 Qershorin/ Këngëtarja publikon pamjet nga oborri i shtëpisë

Ditën e djeshme, të gjithë fëmijët festuan festën e 1 Qershorit dhe Instagrami u mbush plot me urime për të vegjlit. Nuk munguan dhe urimet e...

Me shume postime