Connect with Us

All posts tagged "berishes"

Politikë 20:55 - 13 Gusht, 2019

Koço Kokëdhima nxjerr “blof” PD-në/ Valdrin Pjetri drejtor në kohën e Berishës

Kryetari i Partisë “Zgjidhja” Koço Kokëdhima ka reaguar për rastin e kryebashkiakut të Shkodrës Valdrin Pjetrit. Sipas Kokëdhimës, Pjetri nuk është vetëm i PS-së, por dhe...

kryeministri edi rama dhe ish-kryeministri sali berisha ne kuvend
Aktualitet 16:42 - 23 Shkurt, 2019

Ish-ministri i nxjerr bojën Ramës/ “Ngatërron dynjanë për inat të Berishës”

Ish-ministri i Drejtësisë në qeverinë “Rama 1”, Ylli Manjani në një postim në rrjetet sociale ka komentuar intervistën e dhënë nga kryeministri Edi Rama. Sipas Manjanit,...

Politikë 08:19 - 19 Shkurt, 2015

Sabit Brokaj: Rama të zëvendësojë kuajt e lodhur në qeveri

Ish-ministri i Mbrojtjes, Sabit Brokaj, ka deklaruar se pas shpërthimeve me tritol fshihet ish-kryeministri Sali Berisha. Brokaj shprehet se ish-kryeministri ka faktuar historikisht që është i...