Connect with Us

All posts tagged "berberi"

Aktualitet 13:24 - 28 Maj, 2019

Barcaleta e fundit/ Berberi, klienti dhe Edi Rama

“Njeri shkon ne Kosove te berberi te qethet. Berberi ne muhabet e siper e pyet klientin: nga je o mik? Nga Tirana- i tha shqiptari.. Po...

Aktualitet 21:43 - 2 Maj, 2019

Materiali i pa publikuar/ Si dyshonte Enver Hoxha se berberi e spiunonte

Ishte koha kur Enver Hoxha kërkonte të shpallte armiq dhe paranojat për spiunim binin mbi këdo. Kjo bisedë, e papublikuar më parë, mes diktatorit dhe Kadri...

Aktualitet 09:44 - 31 Tetor, 2018

Video-I dënuar me 18 vite burg/ Arrestohet i shumëkërkuari

Policia në Durrës ka bërë të mundur arrestimin e një personi, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar. Mësohet se në pranga ka rënë shtetasi Robens...

Aktualitet 21:00 - 11 Gusht, 2017

Foto/ Do ta vrisnit berberin pasi tju bënte këtë…?

Shumë prej nesh e njohin shumë mirë frikën e të shkuarit tek parukierja apo berberi. Duam të ndryshojmë diçka por jo në ekstrem, mërzitemi nëse parukierja...

Aktualitet 20:14 - 7 Gusht, 2017

E tmerrshme/ Shkon te berberi për t’u qethur, por ekzekutohet me breshëri plumbash (Video)

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Kinë, teksa një person kishte shkuar për t’u qethur te berberi. Ndërsa ai rrinte në radhë duke pritur, po merrej...

Aktualitet 20:20 - 7 Qershor, 2016

Një berber në Korçë i përgjigjet thirrjes për të ndihmuar njerëzit në nevojë

Një berber në qytetin e Korçës i është bashkuar thirrjes për të ndihmuar njerëzit në nevojë gjatë kësaj periudhe. Rasti në fjalë është publikuar nga “Nisma...

Satire Politike 00:07 - 29 Korrik, 2015

Dy shqiptarë në Francë

Shkojne dy shqiptare ne FRANCE. Duke u sjell verdalle nje qyteti i merr uria per te ngrene, i thote njeri shokut te vete. – Si do...