Connect with Us

All posts tagged "beqaret"

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor 23-30 Nëntor, 2020
Horoskopi 11:07 - 22 Nentor, 2020

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor 23-30 Nëntor, 2020

Dashi Puna Mos u merrni me çështje që kërkojnë negociata të tepruara. Lëreni sepse nuk ia vlen në këtë periudhë , ose vendosni për rezultatin. Duhet...

Horoskopi i dashurisë/ Zbuloni surprizat që i presin çiftet dhe beqarët
Horoskopi 10:30 - 22 Nentor, 2020

Horoskopi i dashurisë/ Zbuloni surprizat që i presin çiftet dhe beqarët

Dashi Çiftet duhet të marrin disa momente për të qëndruar së bashku, ndoshta vetëm, duke u përpjekur të kuptojnë se cili është hapi tjetër për të...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 16-23 Nëntor 2020
Horoskopi 12:52 - 15 Nentor, 2020

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 16-23 Nëntor 2020

Dashi Puna Ju në fakt duhet të vlerësoni disa fjalë, pasi jo të gjitha janë thënë me qëllim që t’ju dëmtojnë ose t’ju bëjnë të rivlerësoni...

Horoskopi javor i dashurisë/ Parashikimi i yjeve për çiftet dhe beqarët
Horoskopi 11:54 - 15 Nentor, 2020

Horoskopi javor i dashurisë/ Parashikimi i yjeve për çiftet dhe beqarët

Dashi Çiftet mund të jenë në një periudhë kontrasti të fortë,  për shkak të situatave të jashtme, të cilat padyshim që bën jehonë edhe nga brenda....

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë kjo javë për çiftet dhe beqarët
Horoskopi 13:46 - 8 Nentor, 2020

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë kjo javë për çiftet dhe beqarët

Dashi Çiftet do të përjetojnë disa trazira, veçanërisht ata që tashmë kanë kriza të hapura, megjithatë,  gjithçka do të zgjidhet sa më shpejt që të jetë...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 09-16 Nëntor 2020
Horoskopi 12:56 - 8 Nentor, 2020

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 09-16 Nëntor 2020

Dashi Puna Besimi i ndërsjellë do t’ju çojë t’i jepni më shumë peshë bashkëpunimit , gjithashtu duke ju shtyrë të ndani projekte të mëdha, të cilat...

Horoskopi i dashurisë/ Zbuloni surprizat që i presin çiftet dhe beqarët
Horoskopi 11:41 - 1 Nentor, 2020

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë kjo javë për çiftet dhe beqarët

Dashi Do të keni një kohë të mirë për të zhvilluar plane ose raste që lidhen me udhëtimet dhe me njerëz nga afër dhe larg. Përvojat...

Horoskopi i dashurisë/ Zbuloni surprizat që i presin çiftet dhe beqarët
Horoskopi 11:21 - 25 Tetor, 2020

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë java e fundit e Tetorit për çiftet dhe beqarët

Dashi Çiftet do të përmirësojnë bashkëpunimin e tyre, vetëm nëse përpiqen të bashkohen, veçanërisht për çështjet e vogla që zakonisht shkaktojnë debate. Aty mund të punosh...

Paratë dhe dashuria/ Si do të jetë kjo ditë e shtunë për ju
Horoskopi 11:20 - 4 Tetor, 2020

Probleme në çift dhe njohje të reja/ Horoskopi i dashurisë, si do të jetë kjo javë për secilën shenjë

Dashi Çiftet do të duhet të punojnë shumë për të ruajtur pritjet e caktuara,  përndryshe nuk do të jeni në gjendje të ankoheni për monotoninë ose...

Pasion, tension, dashuri/ Surprizat e muajit Tetor për të dashuruarit dhe beqarët
Horoskopi 10:58 - 13 Shtator, 2020

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë kjo javë për të dashuruarit dhe beqarët

Dashi Punoni shumë në ndjenjat tuaja, në mënyrë që të keni gjithmonë një ide të qartë se çfarë ndjeni ndaj njerëzve përreth jush . Nëse jeni...

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë muaji Nëntor për të dashuruarit
Horoskopi 10:52 - 6 Shtator, 2020

Horoskopi i dashurisë për javën e ardhshme/ Çfarë do të ndodhë në jetën e të dashuruarve dhe beqarëve

Dashi Në këtë javë do të gjeni lehtësim të madh nga të gjithë njerëzit që janë pranë jush, të cilët do t’ju ndihmojnë të përballeni me...

Historia e vjetër e taksës mbi beqarët, pse u vendos dhe çfarë synonte
Blog 08:41 - 28 Qershor, 2020

Historia e vjetër e taksës mbi beqarët, pse u vendos dhe çfarë synonte

Jeta prej beqari, pa angazhime në çift dhe ato familjare, portretizohet shpesh si idealja. Sipas stereotipit, burrat beqarë janë shumë më të shkujdesur dhe më pak...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për të gjitha shenjat
Horoskopi 11:56 - 14 Qershor, 2020

Paolo Fox parashikon si do të jetë java e ardhshme për ju/ Çfarë do të ndodhë me beqarët

Dashi Puna do t’ju detyrojë të merrni një vendim të rëndësishëm. Astrologu i njohur Paolo Fox ju inkurajon të dëgjoni intuitën tuaj. Në dashuri do të...

Femra 14:00 - 21 Shkurt, 2015

Përse femrat e martuara i urrejnë beqaret!

Siç ndoshta e keni përjetuar, kur shoqet tuaja martohen apo fejohen krijojnë një shoqëri të re ciftesh dhe nuk ju ftojnë më as në festat e...