Connect with Us

All posts tagged "bensik muci"

Aktualitet 12:24 - 18 Korrik, 2019

Video-Të preferuarit e KLP dhe të përjashtuarit nga SPAK-u/ Njihuni me prokurorët antikorrupsion

Këshilli i lartë i Prokurorisë, ka bërë përzgjedhjen e tij në lidhje me ekipin e SPAK-ut. Të preferuarit e KLP, të paktën siç thonë ata, janë...

Aktualitet 15:08 - 3 Shkurt, 2019

Pjesë e klanit të Arta Markut?/ Prokurori-“biznesmen” në SPAK

Kur ka mbetur dhe një javë nga skadimi i afatit për garën e SPAK, ende nuk është plotësuar numri i kandidatëve për këtë strukturë. Sipas Këshillit...