Connect with Us

All posts tagged "ben"

Denoncim 21:42 - 6 Mars, 2020

“Fiks Fare” sjell personazhin e rrallë/ “Hoxha” të bën deputet me kripë dhe sheqer

Pranë redaksisë së “Fiks Fare,” mbërriti një denoncim se një grua e vetëquajtur “hoxhë” zgjidhte çdo lloj problemi kundrejt shumave të majme të parave. Menjëherë pas...

Politikë 09:38 - 23 Tetor, 2019

Lulja e vyshkur e gjobave dhe abuzimeve

Është një lule shumë e preferuar në shtëpitë e shqiptarëve, lulja më e kultivuar në botë që në vitin 1970, çuditërisht emrin e saj e mban...

kategoite e beqareve
Aktualitet 23:57 - 15 Shkurt, 2019

Kategoritë e beqareve/ Zbulo në cilën prej tyre bën pjesë

Princesha në pritje të princit të kaltër Kjo është një grua romantike pa dyshim, thjesht po pret që të vijë princi hipur në një kalë të...

Aktualitet 18:55 - 16 Nentor, 2018

Topi në duart e Vjollcës dhe shantazhet ndaj drejtësisë

Dikur ikona televizive dhe zëri i halleve dhe problemeve të  shqiptarëve, sot duket se ka ndyshuar misionin e tij. Një televizion kombëtar që ka rënë në...

Aktualitet 19:08 - 29 Shtator, 2018

Rikthehet fuqishëm Krasta/ Rrëfen të vërtetat e “Top Channel” dhe Ben Blushit

Moderatori Adi Krasta ka treguar se do të rikthehet në botën e televizionit. Në një intervistë për gazetën “Panorama”, Krasta ka treguar se do rikthehet me...

Aktualitet 15:11 - 20 Maj, 2017

Ben Blushi publikon një video/Zbulon koalicionin 2R me të cilin do qeveriset vendi

Kryetari i Partisë LIBRA, Ben Blushi ka mmbajtur një fjalim përpara simpatizantëve të LIBRA në Fier. Në fjalën e tij, të cilën më pas e publikoi...

Aktualitet 17:43 - 10 Mars, 2017

Vendimi i koalicionit opozitar/ Blushi: Kërcënim për zgjedhjet tërheqja nga KQZ

Lidhur me vendimin e koalicionit opozitar, kreu i LIBRA-s, Ben Blushi, shprehet se tërheqja nga regjistrimi në KQZ përbën kërcënim për zgjedhjet. Ai citon përmes një...

Aktualitet 14:00 - 4 Mars, 2017

Blushi “refuzon” ftesën e opozitës: S’kemi nevojë për një qeveri teknike!

Nga qyteti i Vlorës, kreu i LIBRA, Ben Blushi, ka nënvizuar se vendi nuk ka nevojë për qeveri teknike. Duke përmendur kanabizimin e vendit, për të,...

Femra 19:47 - 9 Shtator, 2015

Photoshopi bën mrekulli (Foto)

Fotografitë shokuese të fytyrave publike para dhe pas fotoshopit. Britney Spears Britney Spears Fergie Gwen Stefani Kate Moss Kim Kardashian Lady Gaga

Femra 16:00 - 28 Janar, 2015

Pyetjet që femra duhet t’ia bëjë mashkullit

Depërtimi në trurin e mashkullit mund të jetë një nga punët më të vështira që ekzistojnë. Femrat janë të prira që të përdorin taktika të ndryshme...

Showbizz 23:00 - 16 Janar, 2015

Jenifer Lawrence nuk di ctë bëjë

Aktorja , për të cilën kohët e fundit u përhapen thashetheme për marrëdhënien e saj me anëtarin e grupit ‘’Coldplay’’, Chris Martin, tani është duke pushuar...

Life Style 20:29 - 6 Dhjetor, 2014

Çfarë i bën meshkujt të qajnë

Lotet e nje mashkulli na prekin gjithmone, sepse mbi te gjitha ato qajne ne qetesi dhe ne fshehtesi. Edhe pse, sot,ato lene pak me shume lote...