Connect with Us

All posts tagged "ben blushi"

Aktualitet 13:27 - 24 Janar, 2021

Skandali nuk ndalet/ Lokali i Blushit bën kërdinë

Lokali “Pub Republika” dhuratë e Ben Blushit për vajzën e tij nuk di të ndalet. Ndonëse janë bërë disa denoncime, ku në kohë pandemia ka shkelur...

Ben Blushi vazhdon të jetë i “paprekshëm”/ Pub Republika vazhdon aktivitetin pas mesnate
Aktualitet 14:47 - 18 Janar, 2021

Ben Blushi i “paprekshëm”/Lokali i tij mbjell covid 19 dhe dhunë në qytetin e Korçës

Ben Blushi vazhdohn akoma të shkelë ligjin dhe të jetë i paprekshëm nga autoritetet shtetërore. Lokali “Pub Republika” që është në pronësi të vajzës së tij,...

Vetingu 11:47 - 16 Janar, 2021

Mbuloi skandalin e Ben Blushit/ Drejtori i Policisë, me biznese dhe borxhe të dyshimta

Vettingu ka nxjerrë jashtë sistemit të drejtësisë dhjetra gjyqtarë dhe prokurorë, të cilët janë gjetur me shkelje në anën profesionale apo nuk kanë justifikuar pasurinë. Jo...

“Na trego që t’ka ngel fije burrnie”/ Blushi tregon sërish forcën ndaj ligjit me lokalin në Korçë
Denoncim 21:34 - 10 Janar, 2021

“Na trego që t’ka ngel i fije burrnie”/ Blushi shkel sërish ligjin me lokalin në Korçë

Blushi i Top Channel, vijon të tregojë forcën ndaj ligjit, me lokalin e tij në Korçë. ‘Pub Republika” në pronësi të Natali Blushi vijon të qendrojë...

Aktualitet 17:44 - 9 Janar, 2021

Berisha e denoncoi / Top-i i Blushit: Mbyllini rrjetet sociale

Pas dhjetra skandaleve të denoncuara, Topit të Ben Blushit, nuk i ka mbetur gjë tjetër, veçse ‘të lutet’ që ish-kryeministrit Sali Berisha ti mbyllin rrjetet sociale....

“Na trego që t’ka ngel fije burrnie”/ Blushi tregon sërish forcën ndaj ligjit me lokalin në Korçë
English 15:14 - 6 Janar, 2021

Ben Blushi doesn’t care for Covid-19/ His bar in Korça continues to work, violating the anti-pandemic rules

Former Prime Minister Sali Berisha, published the message of the digital citizen who through the photo shows that “Pub Republika” in Korça city owned by Ben...

Aktualitet 14:21 - 3 Janar, 2021

Plas arma në lokalin e Blushit/ Luftë pas mesnate

Plas arma në lokalin “Pub Republika” në pronësi të vajzës së Ben Blushit, Natali Blushi, në Korçë pas mesnatës. Ndonëse vendi vijon të jetë në karantinë...

Satire Politike 11:49 - 31 Dhjetor, 2020

BOOM-JANË TË PABESUESHME/ CNA.al ju sjell 8 personalitetet e vitit në 8 fusha

Duke parë sa serioze e kanë kthyer mediat se cilët janë personazhet e vitit edhe ne si staf modest vendosëm të japim mendimin tonë në këtë...

Here are the most “hot” topics on CNA.al during 2020
English 18:52 - 30 Dhjetor, 2020

Here are the most “hot” topics on CNA.al during 2020

CNA.al has selected to offer readers hottest topics of 2020, ie all the exclusive materials, investigations and denunciations handled by our staff. The year 2020, can...

Aktualitet 13:53 - 30 Dhjetor, 2020

Temat më “të zjarrta” në CNA.al gjatë 2020-ës

CNA.al ka përzgjedhur t’i ofrojë lexuesve temat më të zjarrta të viti 2020, pra të gjitha materialet ekskluzive, investigimet dhe denoncimet e trajtuara nga stafi ynë....

“Na trego që t’ka ngel fije burrnie”/ Blushi tregon sërish forcën ndaj ligjit me lokalin në Korçë
Aktualitet 20:34 - 28 Dhjetor, 2020

Skandali/ Fshehja e pasurisë, Ben Blushi nuk deklaroi 65 milionë lekë karburant

Ish-deputeti socialist dhe drejtori aktual i Top Channel, Ben Blushi, përfshihet në një tjetër skandal dhe gjithçka bëhet fjalë gjatë kohës që ky i fundit ka...

Mediat e Vjollca Hoxhës dhe Ben Blushit/ Gabim që ju dha titull Surroit
Politikë 12:41 - 26 Dhjetor, 2020

Ca të nënës e ca të njerkës/ Policia gjobit 50 milionë qytetarët dhe vetëm 10 milionë Blushin

Dy ditë më parë është bërë një denoncim nga ish kryeministri Sali Berisha dhe më pas CNA.al publikoi vidoet ekskluzive ku në “Pub Republika” të Blushit...

Kronika 12:11 - 26 Dhjetor, 2020

“Bomba shëndetësore” natën e Krishtlindjes/ Policia gjobit lokalin e Blushit

Policia e Korçës ka reaguar pas dy ditësh për skandalin në lokalin e Ben Blushit, “Pub Republika” në Korçë ku u organizuar një festë mesnatën e...

Aktualitet 11:08 - 26 Dhjetor, 2020

Policia e Korçës zhytet në korrupsion apo e trodhi Blushi?!

Prej dy ditësh në media është denoncuar skandali i ndodhur në Korçë, mesnatën e 24 dhjetorit, në prag të Krishtlindjeve ku në “Pub Republika” u organizua...

English 11:36 - 25 Dhjetor, 2020

Exclusive photo-video/ The police close Ben Blushi’s pub in Korça

Last night after 20:30, the whole of Albania was quarantined due to restrictive measures taken by the Technical Committee of Experts. However, in the “Pub Republika”...

Aktualitet 09:26 - 25 Dhjetor, 2020

Foto-video ekskluzive/ Policia mbyll lokalin e Ben Blushit

Mbrëmjen e djeshme, pas orën 8:30 gjithë Shqipëria ishte futur në karantinë për shkak të masave kufizuese të marra nga Komitetit Teknik i Ekspertëve. Mirëpo, në...

Festa e çmendur në kohë pandemie/ Policia mësyn lokalin e Ben Blushit në Korçë
Aktualitet 23:14 - 24 Dhjetor, 2020

Festa e çmendur në kohë pandemie/ Policia mësyn lokalin e Ben Blushit në Korçë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e sotme një video nga Pub Republika e Ben Blushit në Korçë, ku qindra persona po festonin. Pas publikimit të...

Plas arma në lokalin e Blushit/ Luftë pas mesnate
Politikë 22:45 - 24 Dhjetor, 2020

Video-Skandali/ Shqipëria në karantinë, lokali i Ben Blushit në Korçë bën gjëmën

Kur e gjithë Shqipëria ndodhet nën karantinë, pasi ka kaluar ora 20:30 dhe po afron mesnata, gjithçka nën kontrollin e forcave policore, në Shqipëri ka biznese...

Aktualitet 14:58 - 22 Dhjetor, 2020

CNA.al mposht Mirel Mërtirin/ Njeriu i inceneratorëve dhe ortaku i Ben Blushit dhe Vjollca Hoxhës dështon në gjykatë

Mirel Mërtiri i njohur si një personazh problematik, i shumëakuzuar nga opozita si një njeri i përfshirë në një aferë e cila, sipas Partisë Demokratike pretendohet...

“Korrupsioni Rama bën gjëmën në Tiranë”/ Malltezi publikon foton dhe shfrenon gjuhën: Këlysh k*rve
Politikë 21:43 - 16 Dhjetor, 2020

“100 milionë lekë për reklamimin e inceneratorëve”/ Malltezi ‘diskrediton’ Blushin: Pse e mundove gruan gjer në Bullgari?

Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në PD, Jamarbër Malltezi vijon të diskreditojë Ben Blushin dhe median e drejtuar nga ai. Malltezit ka theksuar vazhdimisht se kjo...

Raporti që akuzon Top Channel dhe Ora Neës si dezinformues/ Fake neës nga Edi Rama
English 19:47 - 4 Dhjetor, 2020

The judge’s relationship with Blushi of Top Channel/Here are her scandals, with 4 expensive apartments and cars

The Independent Qualification Commission seems to have a lot to do with the judge of the Court of First Instance in Tirana, Marjana Shegani (Dedi), both...

Lidhja e gjyqtares me Blushin e Topit/ Bëmat e gjyqtares me 4 apartamente dhe makina të shtrenjta
Vetingu 14:29 - 4 Dhjetor, 2020

Lidhja e gjyqtares me Blushin e Topit/ Bëmat e gjyqtares me 4 apartamente dhe makina të shtrenjta

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, duket se do të ketë shumë me gjyqtaren e Gjykatës së Shkallës së Parë në Tiranë, Marjana Shegani (Dedi), si në...

“Kërcënimet” e Artan Lames/ Top Story tërhiqet nga emisioni
Aktualitet 13:41 - 30 Nentor, 2020

“Kërcënimet” e Artan Lames/ Top Story tërhiqet nga emisioni

Dje në Korçë, Drejtori i Përgjithshëm i Kadastrës, Artan Lame ka dalë në një konferencë për shtyp. Ai ka folur ashpër për çështjen e pronave në...