Connect with Us

All posts tagged "Belen Rodriguez"

Kryesore Show Biz 21:09 - 24 Korrik, 2019

Thjesht perfekte/ Modelja mahnit me pozat tunduese

Ajo është një nga modelet më të bukura dhe seksi në botë. Bëhet fjalë për Belen Rodriguez, e cila së bashku me familjen e saj po...

Aktualitet 21:56 - 20 Maj, 2019

Shfaqet më “hot” se kurrë/ Modelja zbulon linjat perfekte

Belen Rodriguez është një nga modelet më seksi të pasarelave botërore. Së fundmi Belen ka çmendur rrjetin me fotot e saj hot ku provokon me format...

Aktualitet 20:40 - 11 Maj, 2019

Një “bombë” si Belen Rodriguez/ Modelja poston foton që të lë pa fjalë

Belen Rodriguez është cilësuar si një nga modelet më seksi në botën e pasarelave. Përveç pasarelave ajo është një pjesë e rëndësishme e show-ve televizivë dhe...

Kryesore Show Biz 10:59 - 20 Shtator, 2018

Djema mbani vesh!/ Belen Rodriguez tashmë single?

Sipas “Chichce” Rodriguez jo vetëm që nuk është shtatzënë por tashmë është ndarë edhe nga partneri i saj. Ajo i ka rrëfyer miqve që nuk është...

Life Style 23:50 - 14 Qershor, 2018

Belen në pauzë me Iannone, por gjen buzëqeshjen tek De Martino!

Duket se kohët e fundit Bellen është shumë e përqëndruar në punë por e pavendosur përsa i përket dashurisë . Ajo është kapur “mat” me ish...

Kryesore Show Biz 23:20 - 31 Maj, 2018

“Zbërthehet” Belen Rodriguez: Kam bërë gjoksin! Martesa…? Kurrë s’do më shihni me një femër

Në një intervistë të gjatë për revistën italiane “Chi”, modelja argjentinase Belen Rodriguez ka folur për gjithçka, pa doreza, nga dashuria, tek ëndrra e prishur për...

Kryesore Show Biz 23:30 - 17 Maj, 2018

Foto/ Incidenti “hot” i Belen Rodriguez në aeroport

Belen Rodriguez është tradhtuar nga moti teksa ishte në aeroport.  Teksa Belen ishte duke ecur, era i ngriti fundin duke i zbuluar të pasmet, duke krijuar...

Kryesore Show Biz 23:40 - 3 Maj, 2018

Belen Rodriguez kapet mat me ish të fejuarin/ Çmendet e dashura e tij

Dy ish-ët, Belen Rodriguez dhe Fabrizio Corona janë takuar sërish dhe na vërtetuan se ende ndjejnë një dashuri të madhe për njëri-tjetrin. Takimi ndodhi në një...

Kryesore Show Biz 22:50 - 7 Prill, 2018

Foto/ Ndryshimet e mëdha që ka pësuar Belen Rodriguez

Belen Rodriguez është një nga personazhet e njohura femërore të botës shoëbiz dhe gjithnjë kur flitet për të, interesi është i lartë. Por duket se orët...

Aktualitet 00:00 - 7 Shkurt, 2018

Belen ‘tërbon’ fansat në Instagram

Belen Rodriguez vazhdon të çmend fansat dhe pse është mamaja e një djali 4 vjeçar. Vazhdimisht poston foto dhe video në rrjetet sociale. Në videon e...

Life Style 16:09 - 19 Dhjetor, 2016

+18/ Fotot e pacensuruara të Belen Rodriguez, cmendet argjentinasja

Supermodelja e shumëpërfolur Belen Rodriguez, e cila së fundmi finalizoi divorcin e saj më bashkëshortin Stefano De Martino, na ka shokuar të gjithëve. Janë publikuar një...

Showbizz 22:13 - 10 Korrik, 2016

Belen Rodriguez ‘ngre temperaturat’ në Spanjë

Modelja Belen Rodriguez është duke shijuar pushimet në Spanjë. Ajo nuk pushon së postuari foto të nxehta nga pushimet e saj. Temperaturat janë ngritur në maksimum...

Showbizz 10:00 - 8 Korrik, 2016

E njihni bukuroshen në foto?

Buzëqeshja është po e njëjta, po ashtu dhe pamja e një dive të vogël. Duket se që nga fëmijëria nuk kanë ndryshuar shumë gjëra sa i...

Showbizz 10:27 - 13 Shkurt, 2016

Rikthehet Belen Rodriguez (Foto)

Belen Rodriguez është rikthyer me një fotosesion provokues, për të reklamuar të brendshmet e linjës ”Jadea Intimo”. 31 – vjeçarja e ndodhur në qendër të vëmendjes...

Fashion 17:24 - 31 Mars, 2015

Belen Rodriguez një sirenë seksi

Belen Rodriguez vazhdon të na mahnis me fotot e saj seksi. Modelja është duke vijuar me pushimet e saj dhe duket në formë të shkëlqyer fizike....

Fashion 22:13 - 29 Mars, 2015

Belen Rodriguez ju uron natën e mirë

Modelja, aktorja dhe moderatorja e njohur Belen Rodriguez, iu uron natën e mirë të gjithë ndjekësve në rrjetet sociale, me këtë foto seksi bardh e zi....