Connect with Us

All posts tagged "behar dibra"

Aktualitet 12:24 - 18 Korrik, 2019

Video-Të preferuarit e KLP dhe të përjashtuarit nga SPAK-u/ Njihuni me prokurorët antikorrupsion

Këshilli i lartë i Prokurorisë, ka bërë përzgjedhjen e tij në lidhje me ekipin e SPAK-ut. Të preferuarit e KLP, të paktën siç thonë ata, janë...

Aktualitet 15:53 - 4 Shkurt, 2019

“I rrënuari” i Krimeve të Rënda në SPAK

Një tjetër prokuror ka aplikuar për t’u bërë pjesë e Strukturës së Posaçme të Antikorrupsionit. Mësohet se prokurori i Krimeve të Rënda, Behar Dibra ka aplikuar...

Prokuroria per krime te renda perfshihet ne skandal
Aktualitet 12:17 - 23 Janar, 2019

Prokurori i rrënuar i Krimeve të Rënda/ Refuzoi “peshkun” e vrasësit me pagesë

Prokurorët e Krimeve të Rënda janë pjesë e fazës së dytë të Vettingut. Ndërkaq, ata janë dhe kandidatët potencial për Strukturën e Posaçme Antikorrupsion. CNA.al këtë...