Connect with Us

All posts tagged "bebe rexha"

Lajme 17:23 - 2 Dhjetor, 2019

Meta falenderon Bebe Rexhën/ Krenaria jote si shqiptare na jep forcë të gjithëve

Presidenti Ilir Meta ka shprehur mirënjohen ndaj këngëtares Bebe Rexha e cila viziti sot nga afër zonat e prekura nga tërmeti. Meta falenderon Bebe Rëxhën për...

Politikë 16:47 - 2 Dhjetor, 2019

Meta falenderon Bebe Rexhën në Ishëm/ Këngëtarja thirrje për shqiptarët nëpër botë

Nga Ishmi, presidenti Ilir Meta falenderoi këngëtaren shqiptare me famë botërore Bebe Rexhën, e cila ndodhet në Shqipëri për t’ju ardhur në ndihmë familjeve të prekura...

Politikë 16:23 - 2 Dhjetor, 2019

Meta me Zonjën e Parë dhe Bebe Rexhën në Ishëm/ Fëmijët i presin me këngë

Presidenti Ilir Meta ka shkuar ditën e sotme pranë banorëve të prekur nga tërmeti në Bizë të Ishmit, për të parë nga afër gjendjen e tyre....

Sociale 15:03 - 2 Dhjetor, 2019

“Doja ta shihja me sytë me mi”/ Bebe Rexha mbërrin në Bubq dhe zbulon projektin e madh

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka mbërritur në Shqipëri për të parë nga afër situatën pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit. Ajo...

Kryesore Show Biz 12:10 - 27 Korrik, 2019

“Duhet t’jua mbaja sekret”/ Zbulohet e vërteta e dasmës së Bebe Rexhës

Bebe Rexha i ka habitur të gjithë fansat e saj pas publikimit të një videoje ku shfaqej e veshur me fustan nusërie. “Duhet t’jua mbaja sekret”,...

Kryesore Show Biz 16:06 - 26 Korrik, 2019

“Dita më e bukur e jetës time”/ Martohet Bebe Rexha?

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është komentuar shumë në media pas deklaratve të fundit. Por ditën e sotme i ka befasuar të gjithë ndjekësit e...

Kryesore Show Biz 15:49 - 24 Korrik, 2019

“Sinqerisht, unë jam e egër në shtrat”/ Këngëtarja shqiptare befason me deklaratën

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Bebe Rexha është një nga persoanzhet më të komentuara në mediat e huaja. Shpesh ajo është dalluar për karakterin e...

Aktualitet 21:40 - 18 Korrik, 2019

“Me moshën vjen eksperienca, sidomos në shtrat”/ Bebe Rexha publikon “foton e guximshme”

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të komentuara të shoqwbizit të huaj. Ajo është përfolur gjatë në media për format e saj të rrumbullakosura duke...

Aktualitet 12:43 - 11 Korrik, 2019

“50 mijë zemra” për Bebe Rexhën/ Këngëtarja befasohet nga fansat

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka nisur me tuneun e saj të koncerteve në të gjithë botën. Ajo sapo ka përfunduar koncertin në Maltë ku...

Aktualitet 12:27 - 26 Qershor, 2019

Këngëtarja shqiptare merr surprizën e bukur/ Michelle Obama i shkruan letrën falënderuese

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është suprizuar nga Michelle Obama. Ish zonja e parë e Amerikës i ka shkruar një letër këngëtares, ku e falenderon...

Aktualitet 16:40 - 31 Maj, 2019

“Dikur i përgjigjesha çdo ngacmimi”/ Bebe Rexha flet për herë të parë për bulizmin

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka qenë shumë herë viktimë e komenteve fyese nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Bebe ka folur rreth bulizmit...

Aktualitet 17:03 - 4 Maj, 2019

‘Me presidenten time të ardhshme’/ Bebe Rexha bën deklaratën e fortë

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha do të jetë e ftuara speciale në universitetin “Tampas” në Florida “Dita e këndimit në Kolegje” është një datë e...

Kryesore Show Biz 10:51 - 2 Maj, 2019

Rikthehet në skenë grupi muzikor i njohur/ E ftuar speciale në koncert Bebe Rexha

Grupi i famshëm muzikor Jonas Brothers kanë befasuar fansat e tyre pasi pas shumë vitesh ata kanë vendosur të rikthehen sërish së bashku si grup. Jonas...

Aktualitet 12:10 - 2 Mars, 2019

Nga Mustafa Nano/ Nderin e burrave e kanë në dorë gratë!

Këngëtarja amerikane me origjinë shqiptare, Bebe Rexha sapo ka nxjerrë një këngë të re me titullin “Last Hurrah” (Urra-ja e fundit), dhe në videoclipin e publikuar...

bebe rexha deklarate
Kryesore Show Biz 13:53 - 22 Janar, 2019

Dizajnuesit refuzojnë të veshin Bebe Rexhën se është e shëndetshme: “Shkoni në djall”

Bebe Rexha vendosi që të shprehej publikisht në rrjetet sociale, për të treguar paragjykimin që i bëhet. Këngëtarja me origjinë shqiptare u shpreh se, ka shumë...

Kryesore Show Biz 12:25 - 7 Janar, 2019

Publikoi foton me të pasmet bombastike, showgirl-i shqiptar i bën diss Bebe Rexhës

Ditën e shtunë, Bebe Rexha, me një foto fantastike të të pasmeve lajmëroi se ndodhej diku në plazh duke pushuar. Këngëtarja shqiptare kishte pozuar me kurriz,...

Aktualitet 21:45 - 29 Dhjetor, 2018

Bebe Rexha i publikon mesazhet futbollistit të martuar që e ngacmonte

Bebe Rexha nuk e ka aspak problem t’i nxjerrë të palarat atyre që i hyjnë në hak. I tillë është rasti i një sportisti të njohur,...

Kryesore Show Biz 11:34 - 12 Nentor, 2018

Kritikohet se harroi Rita Orën, Bebe Rexha dha përgjigjen që na mbylli të gjithëve gojën

Dua Lipa dhe Rita Ora kanë treguar se nuk kanë një raport të mirë, ndaj dy këngëtaret shqiptare i shmangen njëra-tjetrës kudo. Në mes tyre qëndron...

Aktualitet 21:15 - 11 Nentor, 2018

Dua Lipa dhe Bebe Rexha, shkëlqejnë në tapetin e kuq të Kanës: Si u veshën vajzat shqiptare

Eventi i njohur i muzikës “NRJ Music Awards” që është mbajtur dje në Kanë të Francës, ka bërë bashkë dy shqiptaret Dua Lipa dhe Bebe Rexha....

Kryesore Show Biz 12:27 - 5 Nentor, 2018

S’duhet humbur/Dua Lipa dhe Bebe Rexha ja marrin valles në mes të Spanjës

Mbrëmjen e kaluar u mbajt në Bilbao të Spanjës ceremonia e MTV Europe Music Awards, ku morën pjesë edhe dy shqiptaret me famë botërore, Dua Lipa...

Aktualitet 23:15 - 13 Tetor, 2018

Këngëtari shqiptar bën hapin e madh/ Në një bashkëpunim me Bebe Rexhën

Këngëtari shqiptar Seven Saraqi ka lajmëruar për një bashkëpunim mes tij dhe këngëtares shqiptare me famë botërore Bebe Rexha. Në një intervistë për emisionin “SevenBizz”,  këngëtari...

Aktualitet 23:00 - 4 Tetor, 2018

Këngëtarja shqiptare surprizohet nga Snapchat!/ I dhuron filtrin e këngës

Pas suksesit të “Im a Mess” duket se Bebe Rexha po shënon një tjetër sukses. Ashtu siç ndodh shpesh me hitet më IN të momentit, snapchat...

Aktualitet 23:15 - 12 Shtator, 2018

Këngëtarja shqiptare çmend rrjetin/ “I dua të pasmet e mia”

Këngëtarja shqiptare po shijon periudhën më të artë të karrierës së saj. Bëhet fjalë për këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha, e cila është ndër më...