Connect with Us

All posts tagged "bayern"

Aktualitet 23:35 - 31 Korrik, 2018

Gjermanët i “mbyllin derën” Realit/ Lewandowski nuk lëviz nga Bayern

Lewandowski nuk do të lëvizë nga Bayerni i Mynihut. Lajmin e ka bërë publik vetë trajneri i kësaj skuadre, Niko Kovaç në një deklaratë për mediat. Bayerni...

Aktualitet 21:11 - 18 Dhjetor, 2016

Drejtori socialist “sulmon” kryeministrin për Juven

Kreu i qeverisë Edi Rama ditët e fundit u shfaq në Delvinë me një xhup që mbante logon e ekipit italian të Juventusit. Rama njihet si...

Uncategorized 14:12 - 11 Mars, 2015

“Champions League”/ Bajern – Shaktar, dështimi nuk mendohet  (Formacioni)

  Sot në orën 20:45 do të luhet ndeshja e kthimit midis Bajernit të Mynihut dhe Shaktarit. Ndeshja e parë përfundoi me rezultatin 0-0. Në “Allianz...