Connect with Us

All posts tagged "baste sportive"

Lajme 11:40 - 10 Shkurt, 2020

Skandali-Lojrat e fatit vazhdojnë të jenë masive/ Shteti humbet miliona dollarë

Me një operacion Forca e Ligjit dhe më pas me një goditje ligjore, qeveria e Edi Ramës vendosi mbylljen e plotë të lojrave të fatit më...

Baste sportive nëpërmjet telefonit/ Arrestohen dy pronarë në Durrës
Aktualitet 15:53 - 29 Prill, 2019

Ushtronin aktivitetin e basteve sportive/ Procedohen penalisht dy persona

Policia e Pogradecit, ka proceduar penalisht në gjendje të lirë shtetasit me iniciale G.L dhe K.C banues në Pogradec. Mbi dy shtetasit e mësipërm rëndon akuza...