Connect with Us

All posts tagged "bashkim gazidede"

Lajm i Rekomanduar 08:50 - 13 Shtator, 2019

Fotot-Kur Veliaj ishte i Berishës dhe SHIK-ut të Gazidedes

Sot me detyrë kryebashkiak i Tiranës si përfaqësues i socialistëve, dje rrënuesi i tyre dhe “armiku” kryesor. Ky është Erjon Veliaj drejtuesi i MJAFT, “delfini” i...

Aktualitet 18:03 - 30 Tetor, 2017

Të pathënat për kreun e ri të SHISH / Nga ushtar i Bashkim Gazidedes tek miqësia me Niko Peleshin

Përtej asaj çfarë thuhet në media ka edhe një pjesë tjetër, që nuk raportohet apo nuk thuhet për kreun e ri të SHISH, Helidon Bendo, i...

Aktualitet 16:06 - 30 Shtator, 2016

Historia e patreguar/ Kur Bashkim Gazidede rrihte me shpulla Fahri Balliun

Janë ngjarje dhe histori të patreguara të cilat në fakt dihen nga pak njerëz. Qarkullojnë në qarqet mediatike dhe politike. Shumë detaje janë ende të pazbuluara,...