Connect with Us

All posts tagged "bashkeshortja"

Kosova & Rajoni 16:53 - 31 Maj, 2020

Ish-deputeti shqiptar konfirmohet me Covid-19/ Infektohet edhe bashkëshortja me vajzësn 3-muajshe

Koha na ka treguar se Covid-19 nuk kursen askënd, qoftë ai deputet, ministër apo edhe kryeministër. Ditën e sotme është raportuar se koronavirusi ka prekur edhe...

Sociale 14:11 - 27 Mars, 2020

U prek nga koronavirusi/ Deputeti flet për CNA.al, sqaron gjendjen e tij dhe të familjarëve

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Adriatik Alimadhi së bashku me bashkëshorten e tij janë konfirmuar të prekur nga koronavirusi. Në një postim në rrjetet sociale, deputeti...

Kronika 12:11 - 11 Mars, 2020

Zbardhet dëshmia e bashkëshortes së Jan Prengës/ Ja biseda e fundit me të, çfarë më tha në telefon

Po mbushen plot dy muaj nga rrëmbimi, torturimi dhe zhdukja e Jan Prengës në Kamëz, por pavarësisht kohës së gjatë që ka kaluar, kërkimet policore për...

Politikë 17:24 - 3 Mars, 2020

Rrahu gruan dhe djalin?/ Reagon sërish Kujtim Gjuzi: Nuk ka shans ta fal nëse ka kaluar rrethin e unazës

Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, ka mohuar sërish të ketë ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe djalit të tij. I ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, Gjuzi...

Politikë 12:50 - 27 Shkurt, 2020

Ben Blushi bën vjehrrin miliarder/ CNA.al zbulon pasurinë 5 milionë dollarë

Pasuria e ish-politikanit dhe gazetarit, të kthyer së fundi në menaxher të një televizioni, Ben Blushi llogaritet të jetë me miliona e miliona dollarë. Kjo sipas...

Vetingu 11:04 - 27 Shkurt, 2020

Çudirat e drejtësisë së re të Sokol Sadushit

Sokol Sadushi është një nga ekspertët e nivelit të lartë që janë paguar rreth 7.000 euro në muaj gjatë muajve të Reformës. Sot Sokol Safushi po...

Aktualitet 20:44 - 5 Maj, 2019

Bashkëshortja e Enkelejd Alibeaj ndan mëdysh KPK-n

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi në shumicë se kryeinspektorja e KLD-së, Marsida Xhaferllari nuk kishte status të magjistratit dhe se për të nuk mund të...

bashkeshortja e gjyqtarit te administratives drejt SPAK
Aktualitet 10:16 - 31 Mars, 2019

Bashkëshortja e gjyqtarit të Administratives/ E piketuar nga DASH drejt SPAK-ut

27 prokurorë, kanë aplikuar pranë Këshillit të Lartë të Prokurorisë, për t’u bërë pjesë e SPAK-ut. Një ndër ta është edhe prokurorja e Tiranës, Elida Kaçkini...

ps ftese per nanon
Aktualitet 20:57 - 14 Shkurt, 2019

Shfaqet Fatos Nano, fotografohet në Lundër duke…

Ish kryeministri i Shqipërisë, Fatos Nano, është shfaqur pas shumë kohësh mungese në medie dhe jo vetëm. Ai është fotografuar në një lokal në Lundër, ku...

Kronika 13:47 - 25 Shkurt, 2018

Arrestohet ish-bashkëshortja e Bojken Lakos

Engjëlli mbrojtës “Shëndeti”, përvetësoi 900 mijë euro me anë të mashtrimit Dikur imazh kopertinash, sot e pandehur për përvetësimin e 900 mijë eurosh me anë të mashtrimit....

Aktualitet 18:03 - 26 Nentor, 2017

Bashkëshortja gjen trupin e pajetë të të shoqit 29-vjeçar

Një 29-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij një ditë më parë. Sipas të dhënave nga policia, mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën...

Aktualitet 11:56 - 14 Shtator, 2017

Dhunon fizikisht të gjithë familjen e gruas/ Arrestohet 37-vjeçari nga Berati

Policia e Beratit ka ndaluar një shtetas nga Berati pasi ka dhunuar fizikisht vjehrrin, vjehrrën dhe bashkëshorten. Shtetasi Viorgjent Papajani, 37 vjeç, banues në Berat, pasi...

Kryesore Show Biz 17:00 - 29 Gusht, 2017

Foto/ Të gjithë të dashurat e Kivanc Tatlitug

Aza Akin (2002-2012) Aktori i njohur turk ka pasur një lidhje të gjatë me modelen gjermano-turke dhe Miss Bota 2002. Vitet e fundit të lidhjes ata...

Aktualitet 11:56 - 6 Gusht, 2017

Ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes së tij/ Si e pësoi 43-vjeçari fierak

Një 43-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Fierit, pasi në më mënyrë të përsëritur ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij,...

Aktualitet 13:09 - 25 Korrik, 2017

“Më vuri thikën në fyt në sy të fëmijëve”/ Deklarata tronditëse që burgosi shqiptarin

Një shtetas shqiptar, i cili jetonte në Itali, është dënuar me një vit e 5 muaj burg nga Gjykata në Cuneo , pasi ushtronte dhunë ndaj...

Bota 18:08 - 17 Korrik, 2017

Vetvritet parashutisti i njohur/ Mesazhi prekës që i dërgoi gruas së tij

Një parashutist 27 vjeçar ka vrarë veten duke u hedhur nga një avion në 4115 metra lartësi mbi DeLand, Florida. Momente para hedhjes, Capotorto Vitantonio me...

Kryesore Show Biz 23:02 - 16 Korrik, 2017

Foto-Arjola feston ditëlindjen/ Erion Veliaj ka një urim special për të

Çifti i famshëm Erjon Veliaj dhe Ariola Xoxa janë të dashur për të gjithë publikun. Ata shpesh herë në daljet publike qëndrojnë afër njëri tjetrit të...

Aktualitet 14:10 - 2 Korrik, 2017

Rrëfimi shokues i vajzës nga Tirana: Babai vinte i dehur dhe zhvishej para meje

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 7 vite burg shtetasin me iniciale S.P. sepse akuzohet për “dhunë në familje” dhe “vepra të turpshme”. Ai është denoncuar...

Aktualitet 17:23 - 9 Prill, 2017

Gruaja e Artan Cukës ka parë autorin/Ja në çfarë dialekti foli para krimit

Të tjera dëshmi dhe detaje vijojnë të zbulohen nga krimi i rëndë i një nate më parë, ku u ekzekutua me disa plumba ish-shefi i policisë,...

Kryesore Show Biz 15:05 - 4 Prill, 2017

Saimir Kodra rrëfen si është njohur me bashkëshorten

Saimir Kodra ka zbuluar disa detaje nga jeta e tij personale në një intervistë të dhënë “Tek Unë me Arjola Shehun”. Moderatori tha se bashkëshorten e...

Aktualitet 11:28 - 23 Nentor, 2016

Ngacmon seksualisht dy fëmijët e tij/ Arrestohet 32-vjeçari

Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e djeshme shtetasin Denis Sh, 32 vjeç, banues në Tiranë. Arrestimi i tij u bë pasi akuzohet se ka ngacmuar...

Aktualitet 10:04 - 6 Tetor, 2016

Mat/ Arrestohet bashkëshortja e të shpallurit në kërkim, sekuestrohet 2 kg drogë

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Mat,gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e shtetasit Fatmir Shehu,  në njërën nga dhomat u gjet një sasi lënde narkotike, në...

Aktualitet 10:47 - 5 Prill, 2015

Bashkëshortja e kryekomisar Lamaj: Nuk dorëzohem kurrë!

Bashkëshortja e kryekomisarit të ndjerë Dritan Lamaj, ka reguar nëpërmjet një statusi në Facebook lidhur me lirimin nga Gjykata e Krimeve të rënda të Arben Frrokut, që akuzohej për...