Connect with Us

All posts tagged "bashkeshorti"

Lajme 15:36 - 4 Prill, 2020

“U çmenda pas syve të tij”/ Alketa Vejsiu rrëfen historinë e pazakontë: Ja si u njoha me bashkëshortin

Edhe pse dimë shumë pak për jetën e saj private, moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është tepër aktive në mediat sociale. Megjithëse tepër e rezervuar për...

Sociale 19:48 - 5 Mars, 2020

Gruaja rrëfen historinë e dhimbshme/ Si e braktisi bashkëshorti sapo lindi djalin

Emisoni “Historia ime” në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e dhimbshme të një nëne 50-vjeçare, e cila është përballur me mjaft vuajtje në jetën...

Sociale 21:03 - 20 Dhjetor, 2019

22 vite bashkë/ Bashkëshorti i Majlinda Bregut rrëfen si u njoh me ish-deputeten

Regjisori i njohur, Namik Ajazi ka qenë i ftuar  mbrëmjen e sotme në emisionin “Rudina” për të folur rreth  filmit të tij “Amanet” i cili ka...

Vetingu 16:22 - 11 Nentor, 2019

Dhurata të dyshimta për bashkëshortin/ Vjehrra i “bën gropën” gjyqtares

Kur flitet për gjyqtarë dhe prokurorë, paralelisht flitet dhe për korrupsion, për padrejtësi dhe për pasuri të dyshimtë. Sigurisht që në sistemin e drejtësisë, ka gjyqtarë...

Kronika 22:47 - 16 Tetor, 2019

“Kavaja”/ Policia asnjë fjalë për vrasjen

Ngjarja e rëndë që tronditi Kavajën ende nuk ka marrë një përgjigje zyrtare nga ana e Policisë së Shtetit. Kështu u shpreh drejtuesi i emisionit “Opinion”,...

Politikë 22:52 - 29 Shtator, 2019

Video/ Pamjet kur burri i ministres shqiptare godet me grushte politikanin e njohur

Bashkëshorti i ministres shqiptare të Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj para dy javësh sulmoi fizikisht zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi pas një debati televiziv që...

Politikë 09:29 - 4 Gusht, 2019

Bashkëshorti drejt burgut?/Zbulohet vendndodhja e Kryemadhit

Kryetarja LSI-së, Monika Kryemadhi u bënë kohë që është zhdukur nga daljet publike.  Vendin e saj, e ka zënë bashkëshorti që është President, Ilir Meta. Ky...

Aktualitet 21:41 - 7 Korrik, 2019

Afërdita Dreshaj krenare për bashkëshortin/ E uron publikisht për arritjen e suksesshme

Këngëtarja Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit lajmin se bashkëshorti i saj Jakub Kindl ka firmosur kontratën me një nga skuadrat më të njohura të hokeyt....

Aktualitet 20:22 - 5 Maj, 2019

“Ishte xheloz”/ Manjola Nallbani flet për lidhjen me bashkëshortin

Manjola Nallbani është një nga ikonat e muzikës së lehtë në Shqipëri. Ajo ka një karrierë të gjatë muzikore dhe shumë vite në skenat më të...

Aktualitet 17:30 - 3 Maj, 2019

‘Këtë mendjemadhen do ta bëj për vete’ / Këngëtarja shqiptare tregon si u njoh me bashkëshortin

Këngëtarja e muzikës popullore shumë e dashur për publikun shqiptar, Valbona Halili ka folur për herë të parë për njohjen me bashkëshortin e saj. E ftuar...

Aktualitet 20:07 - 7 Prill, 2019

FOTOT/ Eli Fara flet për jetën me ish-bashkëshortin: “Isha nuse aq e turpshme saqë as nuk haja

Ajo sot është një nga këngëtarët më të mira të muzikës popullore, por 30 vjet më parë Eli Fara ka qenë mësuese e ciklit fillor në...

Aktualitet 22:19 - 6 Mars, 2019

Kryemadhi urdhëron Fevziun/ Duhet të rregulloni gjuhën!

E ftuar në emisionin “Opinion” në televizionin “Klan”, kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka folur në lidhje me gjendjen aktuale të politikës shqiptare....

Donika Prela para mediave
Aktualitet 11:07 - 24 Janar, 2019

Juristi i njohur plas “bombën”/ Fundoset Donika Prela?

Për juristin e njohur, Çlirim Gjata, drejtuesja e komanduar e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Donika Prela, nuk duhet të rrijë asnjë minutë më tepër në...

Aktualitet 18:33 - 31 Gusht, 2018

Akuzat për rrëmbimin e foshnjes/ Gruaja nga Struga denoncon bashkëshortin

Një 30 vjeçare me iniciale M.G nga Struga, ka denoncuar bashkëshortin e saj, pasi dyshon se ka marrë në kundërshtim me ligjin fëmijën e tyre vetëm...

Aktualitet 17:27 - 22 Gusht, 2018

Kanosi me armë bashkëshortin/ Zbardhen detaje të reja

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e ndodhur mbrëmë në fshatin Seferan të Belshit, ku 54 vjeçarja Adelina Abazi ka kanosur me armë bashkëshortin e saj,...

Aktualitet 19:36 - 5 Qershor, 2018

Kush është punonjësja e Kryeministrisë që ka bashkëshortin bos të kokainës

Kokaina! Duke mos pritur që zbulimin real të trafikantëve të vërtetë ta bëjë Donika apo Besimi i Krimeve të Rënda, gazetarë investigative te cilet kane punuar...

Aktualitet 15:28 - 27 Shtator, 2017

Burri i fal tradhëtinë vlonjates, por ajo merr një vendim befasues!

Një grua në Vlorë ka braktisur bashkëshortin dhe dy vajzat dhe është larguar me të dashurin e ri. Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show”, burri për...

Kryesore Show Biz 20:10 - 7 Shtator, 2017

Foto/ Ja sa është rritur djali i Adelina Ismailit

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili është martuar me menaxherin e saj dhe sëbashku kanë një djalë. Tashmë këngëtarja preferon ta mbajë jetën e saj private larg...

Aktualitet 15:51 - 7 Shtator, 2017

Deputetja flet për ngjarjen e rëndë/ Si e zbulova pedofilinë e burrit tim

Anëtarja e parlamentit të shtetit të Viktorias në Australi, Rachel Carling, zbuloi se bashkëshorti i saj ishte pedofil. Rastësisht së shtëpinë e saj, ajo gjeti një...

Aktualitet 11:50 - 23 Gusht, 2017

10 shenjat që tregojnë se keni gjetur partnerin ideal

Askush nuk është perfekt, kjo dihet nga të gjithë. Por kur biem në dashuri po të gjithë ne mendojmë se kemi gjetur partnerin ideal i cili...

Aktualitet 21:25 - 22 Gusht, 2017

Gruaja dhunon burrin dy vite më të vogël në Tiranë/Ja si e pëson

Policia e Tiranës ka dërguar në Prokurori dokumentet për një 32-vjeçare, e cila do të hetohet për dhunë ndaj bashkëshortit të saj. Bëhet fjalë për shtetasen...

Kryesore Show Biz 13:05 - 16 Gusht, 2017

Këngëtarja e njohur sjell në jetë fëmijën e parë/ Gjesti i babait është i mrekulleshëm

Këngëtarja e njohur Leonora Poloska ka sjellë në jetë femijën e saj të parë. Këngëtarja ishte në pritje të ëmbël ndërkohë që tashmë ka në krahë...

Aktualitet 21:00 - 22 Korrik, 2017

8 gjëra që iu bëjnë më të lumtur se sa një bashkëshort perfekt

Shumica e njerëzve janë të bindur se lumturia më e madhe është kur martohesh dhe kur bëni fëmijë. Por, në realitet ka disa gjëra të tjera...