Connect with Us

All posts tagged "bashkepunim"

“Mos më jep mend mua”/ Rudina Hajdari përplaset me Baton Haxhiun
Politikë 23:31 - 26 Tetor, 2020

Hajdari “godet” Bashën/ E ka kthyer partinë në sh.p.k. që drejtohet nga familjarë

Deputetja Rudina Hajdari është pyetur mbrëmjen e sotme nga analisti Agron Gjekmarkaj se përse nuk lidh aleancë me kryetarin e PD-së Lulzim Basha. Hajdari tha se...

Sulmet e RD ndaj partive të reja/ Patozi: Ky është skandal! Basha e di partinë pronë të trashëguar
Politikë 22:46 - 26 Tetor, 2020

Patozi i nxjerr të palarat Bashës e Ramës/ Kanë ngrënë pica për tre orë

Koordinatori i Bindjes Demokratike Astrit Patozi, ka komentuar deklaratën e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, se nga PD do të krijohen 5 parti të reja dhe...

Kosova & Rajoni 20:51 - 23 Tetor, 2020

Maqedonia e Veriut dhe Kosova synojnë thellimin e bashkëpunimit

Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti zhvilloi vizitën e tij të parë zyrtare në Shkup, ku u prit me ceremoni të larta ushtarake. Me homologun e tij...

“Nuk bën….”/ Ermal Fejzullahu zbulon pse e refuzoi këngën e parë me Fifin
Showbizz 15:15 - 13 Tetor, 2020

“Nuk bën….”/ Ermal Fejzullahu zbulon pse e refuzoi këngën e parë me Fifin

Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja Fifi dhe këngëtari Ermal Fejzullahu sollën bashkëpunimin e tyre të parë, “Përjetësi”. Kënga në vetëm pak kohë numëron 2 milionë...

Marrëveshje Rama-Basha? Një tjetër provë që tregon bashëkpunimin mes palëve
Politikë 14:00 - 13 Tetor, 2020

Marrëveshje Rama-Basha? Një tjetër provë që tregon bashkëpunimin mes palëve

Disa muaj më parë, konkretisht në muajin korrik Partia Demokratike kërkoi që maska të mos jetë detyrim vetëm në ambiente të mbyllura, por edhe të hapura....

Hilari Klinton orkestroi në 2016-ën farsën e “bashkëpunimit” të Trumpit me rusët
Blog 09:05 - 12 Tetor, 2020

Hilari Klinton orkestroi në 2016-ën farsën e “bashkëpunimit” të Trumpit me rusët

Nga Andrew C.Mccarthy “National Riview” E bëri ajo apo jo? Sigurisht që ajo e bëri. Në fund të korrikut 2016, Hilari Klinton, në një përpjekje për...

Bashkëpunimi me Kosovën për turizmin/ Klosi: Duhet të vendosim rregulla më të forta
Lajme 19:30 - 5 Tetor, 2020

Bashkëpunimi me Kosovën për turizmin/ Klosi: Duhet të vendosim rregulla më të forta

Ministri i Turizmit dhe  Mjedisit i Shqipërisë, Blendi Klosi, ka vlerësuar lartë kontribut i kosovarë që kanë dhënë për zhvillimin e turizmit në Shqipëri. Ai në...

Ndryshimet kushtetuese/ Soreca shigjeton politikanët: Duhet të diskutohen në Këshillin Politik
Politikë 18:41 - 28 Shtator, 2020

Ndryshimet kushtetuese/ Soreca shigjeton politikanët: Duhet të diskutohen në Këshillin Politik

Ambasadori i BE-së në Tiranë, Luigi Soreca, ka reaguar pak minuta më parë lidhur me ndryshimet kushtetuese në Kodin Zgjedhor. Soreca i kërkon palëve politike të...

Butrinti do të jepet me koncesion? Përgjigjet ministrja e Kulturës
Politikë 21:07 - 15 Shtator, 2020

Butrinti do të jepet me koncesion? Përgjigjet ministrja e Kulturës

Ministrja e Kulturës, Eva Margariti ka mohuar në “Ilva Now” faktin që  Parku Kombëtar i Butrintit do të jepet me koncesion. Ajo hodhi poshtë zërat, të...

Noizy nuk ndalet me surprizat/ Konfirmon bashkëpunimin me Dhurata Dorën
Showbizz 13:57 - 15 Shtator, 2020

Noizy nuk ndalet me surprizat/ Konfirmon bashkëpunimin me Dhurata Dorën

Reperi i shumë hiteve, Noizy nuk resht së na surprizuari. Edhe pse gjatë verës ai solli shumë hite si “Adrenalinë”, “All dem talk”, “Digital love” ,...

Miley Cyrus jep lajmin fantastik/ Së shpejti një bashkëpunim me këngëtaren shqiptare
Showbizz 16:31 - 14 Shtator, 2020

Miley Cyrus jep lajmin fantastik/ Së shpejti një bashkëpunim me këngëtaren shqiptare

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka ndezur rrjetin teksa ka publikuar së fundi një foto me këngëtaren me famë botërore Miley Cyrus. Menjëherë pas publikimit...

Hapja e shkollave/ Tomini: Presim të rriten rastet e infektimeve, qytetarët të bashkëpunojnë
Politikë 16:15 - 14 Shtator, 2020

Hapja e shkollave/ Tomini: Presim të rriten rastet e infektimeve, qytetarët të bashkëpunojnë

Shefja e Survejancës dhe Shërbimit të Inteligjencës Epidemike në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tomini, ka folur sot lidhur me hapjen e shkollave. Tomini tha se...

“Kemi shumë nevojë për bashkëpunim”/  Drejtori i Arsimit në Korçë mesazh të fortë nxënësve dhe mësuesve
Lajme 16:07 - 13 Shtator, 2020

“Kemi shumë nevojë për bashkëpunim”/  Drejtori i Arsimit në Korçë mesazh të fortë nxënësve dhe mësuesve

Drejtori Rajonal i Arsimit në Korçë Kristaq Grabocka, ka dhënë një mesazh për fillimin e vitit të ri shkollor. Grabocka ka uruar të gjithë nxënësit që...

Bashkëpunuan për këngën “Digje sonte”/ Dhëndri i Stefi Priftit tregon tre “sekrete” për vjehrrin e tij
Showbizz 17:35 - 11 Shtator, 2020

Bashkëpunuan për këngën “Digje sonte”/ Dhëndri i Stefi Priftit tregon tre “sekrete” për vjehrrin e tij

Stefi dhe Endri Prifti pak javë më parë sollën dy hite muzikore, “Digje sonte” një bashkëpunim me Gëzim Metën dhe “Aj aj aj”, një bashkëpunim me...

Pampuri zbulon mashtrimin/ Qytetarët po paguajnë bashkëpunimin e Ramës me mafian e ilaçeve
Politikë 17:21 - 9 Shtator, 2020

Pampuri zbulon mashtrimin/ Si po bashkëpunon Rama me mafian e ilaçeve

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Oriola Pampuri, ka ngritur akuza ndaj kryeministrit Edi Rama lidhur situatën shëndetësore. Pampuri deklaron se dështimi dhe mashtrimi më i madh i...

Showbizz 14:14 - 5 Shtator, 2020

Çfarë po kurdisin?/ Duke u puthur dhe përqafuar, Dafina Zeqiri dhe Enca në pushime bashkë

Dy këngëtaret shumë të dashura për publikun shqiptar, Dafina Zeqiri dhe Enca po kalojnë një ditë pushimi së bashku. Këngëtaret kanë ngritur dyshime për një bashkëpunim...

Showbizz 16:23 - 31 Gusht, 2020

Bashkëpunimi me Gëzim Metën/ Stefi Prifti rrëfen arsyen pse përfshiu dhëndrin në klipin e këngës

Stefi dhe Endri Prifti pak javë më parë sollën dy hite muzikore, “Digje sonte” një bashkëpunim me Gëzim Metën dhe “Aj aj aj”, një bashkëpunim me...

Showbizz 13:51 - 28 Gusht, 2020

Genta Ismajli gati për hitin e radhës/ Zbulon duetin me këngëtarin e njohur

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka bërë të ditur lajmin se ditën e nesërme do të publikojë këngën e saj më të re. Ajo ka surprizuar...

“U bëra shumë keq”/ Blero tregon si e kuptoi se ishte infektuar me Covid-19
Showbizz 14:43 - 24 Gusht, 2020

Blero nuk harron premtimin/ Së shpejti sjell bashkëpunimin surprizë me…

Pak kohë më parë, këngëtari Blero Muharremi gjatë një interviste u shpreh se shumë shpejt do të sillte një surprizë për të gjithë fansat ku pjesë...

Surprizat nuk mbarojnë këtu/ Endri dhe Stefi Prifti zbulojnë projektin e ri muzikor me artistin e njohur
Showbizz 10:28 - 21 Gusht, 2020

Surprizat nuk mbarojnë këtu/ Endri dhe Stefi Prifti zbulojnë projektin e ri muzikor me artistin e njohur

Dy vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi pak ditë më parë sollën dy hitet e tyre më të fundit si “Digje Sonte” dhe “A aj aj aj”....

Hailey bën bashkë burrin dhe ish të dashurin/ Çfarë po kurdisin Shawn Mendes dhe Justin Bieber
Showbizz 13:24 - 20 Gusht, 2020

Hailey bën bashkë burrin dhe ish të dashurin/ Çfarë po kurdisin Shawn Mendes dhe Justin Bieber

Hailey Bieber dhe Justin Bieber janë gjithnjë në qendër të vëmendjes të mediat e huaja rozë. Çifti janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrin teksa kanë takuar...

VIDEO-Publikohet kënga e shumëpritur/ Endri dhe Stefi Prifti sjellin klipin e tyre më të ri
Showbizz 18:07 - 12 Gusht, 2020

VIDEO-Publikohet kënga e shumëpritur/ Endri dhe Stefi Prifti sjellin hitin e tyre më të ri

Endri dhe Stefi Prifti sapo publikuan këngën e tyre më të re që titullohet “Ajajaj”. Vetëm pak ditë nga projekti Digje sonte i cili u pëlqye...

“Po e pres me padurim”/ Endri Prifti zbulon detaje të reja të hitit të radhës
Showbizz 10:41 - 12 Gusht, 2020

“Po e pres me padurim”/ Endri Prifti zbulon detaje të reja të hitit të radhës

Pas super hitit “Digje Sonte”, ditën e sotme, Endri dhe Stefi Prifti do të publikojnë projektin e tyre më të ri muzikor, që titullohet “Ajajaj”. Kënga...