Connect with Us

All posts tagged "baroni i droges"

Blog 09:16 - 16 Gusht, 2019

“Argjendin apo plumbin?”/ Kush ishte narko-terroristi kolumbian Pablo Eskobar 

Pak njerëz, ia kanë dalë të mbajnë peng një vend të tërë, me një brutalitet dhe efikasitet po aq të madh sa Pablo Eskobar, “mbreti” i...

Klement Balili, Drejtori i Ilir Metës që rrezikon Presidentin
Aktualitet 15:24 - 15 Janar, 2019

Klement Balili, Drejtori i Ilir Metës që rrezikon Presidentin

I ashtuquajturi “baroni i drogës”, Klement Balili,  më në fund ndodhet në duart e organeve të drejtësisë. Në fakt, sipas një informacioni të publikuar nga ish-kryeministri...

presidenti ilir meta ne lezhe
Aktualitet 12:37 - 15 Janar, 2019

“Baroni i drogës” në pranga/ Meta shfaqet i zverdhur në Lezhë

Mëngjesin e sotëm Klement Balilit i njohur ndryshe si “baroni i drogës”, është vënë në pranga. Reagimet e para kanë ardhur nga kryeministri Edi Rama dhe...

Aktualitet 17:37 - 22 Mars, 2018

5.2 milionë euro kanabis drejt Turqisë/ Në pranga “baroni i drogës”

Autoritetet turke kanë arritur të kapin një sasi të konsiderueshme droge në Bodrum të Turqisë, e cila ishte transportuar nga Shqipëria. Sipas Antidrogës turke, bëhet e...

Aktualitet 19:46 - 29 Janar, 2018

Të burgosurit shqiptar sfidojnë ligjin anglezë/Baroni i drogës pozon nga qelia

Gazeta londineze “Evening Standard” ia ka kushtuar sot faqen e parë një baroni shqiptarë droge, i cili poston në rrjetIn social Instagram foto nga burgu ku...

Aktualitet 10:32 - 14 Korrik, 2017

Del e vërteta/ Si ra në gjurmët e baronit të drogës Policia italiane

Autoritetet italiane ranë në gjurmët e baronit të drogës, Alket Hatija nga fotografia e pasaportës që ky i fundit ka treguar gjartë një udhëtimi për në...

Aktualitet 18:05 - 12 Korrik, 2017

Artan Hoxha zbulon arsyen/ Pse u lirua baroni i drogës

Gazetari Artan Hoxha ka folur pak minuta më parë në studion e Neës24 në lidhje me vendimin e Gjykatës së Durrësit për baronin e drogës, Alket...

Aktualitet 17:07 - 12 Korrik, 2017

Lirimi i “baronit” të drogës/ Vjen reagimi urgjent i Gjykatës së Durrësit

Gjykata e Durrësit ka reaguar për lirimin nga burgu të “baronit” të drogës, një ditë më parë. Lidhur me gjykimin e çështjes penale që i përket shtetasit...

Aktualitet 21:45 - 2 Korrik, 2017

Emri-Video/Arrestohet baroni famëkeq i drogës

Policia braziliane thotë se ka arrestuar baronin famëkeq të drogës, Luiz Carlos da Rocha, i cili u ishte shmangur autoriteteve për tre dekada me radhë. Zyrtarët...