Connect with Us

All posts tagged "bardh spahia"

deputeti i pd bardh spahia ne deklarate per mediat
Shëndeti 12:59 - 31 Maj, 2020

“Po fshehin numrin e mjekëve të infektuar”/ Bardhi: Si nuk “tmerrohesh” Ogerta?

Ish deputeti i PD, Bardh Spahia thotë se Ministria e Shëndetësisë po gënjen për shifrën reale të të infektuarve në personelin shëndetësor. Sipas Spahias, kjo është...

Shëndeti 14:07 - 27 Maj, 2020

Vatra e infeksionit në QSUT/ Spahia: Qeveria e la personelin mjekësor në mëshirë të fatit

Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia ka akuzuar qeverinë pas infektimit të mjekëve dhe infermierëve sot në QSUT. Ai thotë se personeli mjekësor u la në mëshirë...

Politikë 23:06 - 11 Maj, 2020

Spahia zbulon studimin e Bashkisë së Shkodrës/ “Numri i viktimave është rritur me 40%”

Ish-deputeti i Partisë Demokratik Bardh Spahia deklaron se shifrat e publikuara nga Ministria e Shëndetësisë nuk pasqyrojnë realitetin. Spahia ngre kuzat se sistemi shëndetësor parësor doli...

Politikë 12:50 - 10 Maj, 2020

Ministria e Shëndetësisë përgënjeshtron PD-në/ Nuk ka rënë zjarr, ishte incident i një punonjësje

Vetëm pak më parë, Partia Demokratike e përfaqësuar nga ish-deputeti Bardh Spahia, publikoi një email zyrtar të Ministrisë së Shëndetësisë me të cilin pretendonte se vërtetonte...

Politikë 11:50 - 10 Maj, 2020

PD publikon emailin zyrtar/ “Provat vërtetojnë djegien dokumentave në Ministrinë e Shëndetësisë”

Ish-deputeti i PD-së Bardh Spahia, ka publikuar sot provat zyrtare që sipas tij vërtetojnë se në Ministrinë e Shëndetësisë u dogjën dokumente pas denoncimit të tenderave...

deputeti i pd bardh spahia ne deklarate per mediat
Politikë 20:27 - 4 Maj, 2020

“Cirk vdekjeprurës me të sëmurin”/ Bardh Spahia bën denoncimin e rëndë

Ish deputeti i PD, Bardh Spahia ka publikuar denoncimin e një mjekeje, sipas të cilës një 30 vjeçar ka humbur jetën në spitalin e Sanatoriumit i...

deputeti i pd bardh spahia ne deklarate per mediat
Sociale 10:52 - 4 Maj, 2020

Bardh Spahia publikon mesazhet/ Të sëmurët kronikë janë lënë në mëshirë të fatit

Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia ka publikuar mesazhet e disa qytetarëve, ndërsa thotë se të sëmurët kronikë janë lënë në mëshirë të fatit. Sipas tij neglizhenca...

deputeti i pd bardh spahia ne deklarate per mediat
Politikë 22:44 - 1 Maj, 2020

Spahia publikon tabelat zyrtare: Tjetër fakt se Covid-19 është pikasur që në janar

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka publikuar tabelat zyrtare të sistemit alert në QSUT. Sipas Bardhit, tabelat tregojnë se Covid-19 është shfaqur në Shqipëri që...

Politikë 15:20 - 23 Prill, 2020

Video e dhimbshme/ Çifti i të moshuarve i braktisur në karantinë, thirrja për qeverinë

Ish-deputeti demokrat Bardh Spahia ka publikuar dëshminë e një çifti të moshuarish që ndodhen në karantinë, pasi kanë ardhur nga Italia, ndërkohe që gjendja shëndetësore e...

Shëndeti 20:41 - 17 Prill, 2020

“Covid-19 prek institucionet në Shkodër”/ Spahia: Është një situatë alarmante

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Bardh thotë se në Shkodër në disa institucione të rëndësishme si spitali, policia dhe biznese private siç janë fasoneritë ka disa vatra...

Shëndeti 12:57 - 15 Prill, 2020

“Tamponët e marrë në Shkodër nuk janë analizuar”/ Spahia: Po fshihet realiteti

Ish-deputeti demokrat Bardh Spahia vijon akuzat ndaj qeverisë pasi sipas tij, tamponët e marrë një ditë më parë në qytetin e Shkodrës nuk janë analizuar. Spahia...

deputeti i pd bardh spahia ne deklarate per mediat
Politikë 17:14 - 11 Prill, 2020

Shkarkimi i prefektit të Shkodrës/ Reagon ashpër Spahia: Justifikim tejet qesharak

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia ka reaguar lidhur me shkarkimin nga detyra të prefektit të qarkut të Shkodrës, Çesk Millja dhe caktimin në vend të...

Politikë 21:49 - 5 Prill, 2020

Spahia fajëson qeverinë për rritjen e të prekurve në Shkodër/ “Nuk u bënë testime”

Ish-deputeti i PD-së Bardh Spahia ka fajësuar qeverinë për rritjen e numrave të personave të infektuar në Shkodër, që ka ardhur në rritje ditët e fundit....

Sociale 13:01 - 21 Mars, 2020

Ish-deputeti iu drejtohet qytetarëve si mjek/ Rrini në shtëpi, mos u bëni shkak për përhapjen e koronavirusit

Ish-deputeti i PD-së, Bardh Spahia ia ka bërë një thirrje qytetarëve shqiptare që të qëndrojnë në shtëpi, pasi rrezikojnë të përhapin koronavirusin. Në një postim në...

Politikë 16:36 - 7 Mars, 2020

Audioja e drejtoreshës për masat e koronavirusit/ Spahia sulmon Ramën

Ish- deputeti i PD Bardh Spahia ka publikuar një video të montuar me deklaratat e drejtoreshës së qendrës shëndetësore nr.8 në Tiranë për masat e koronavirusit...

Politikë 20:44 - 23 Shkurt, 2020

Përhapja e koronavirusit/ Spahia: Mungon serioziteti, këmbana duhet të ishte alarmante

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka folur lidhur me masat e marra nga Ministria e Shëndetësisë për mbrojtjen nga koronavirusi. Spahia u shpreh se që...

Politikë 22:42 - 13 Shkurt, 2020

“Lincoln’-in ma ka dhuruar vëllai”/ Ish deputeti i nxjerr gënjeshtrën Ramës

Kryeministri Edi Rama deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” se makina e blinduar tip “Lincoln” me të cilën u largua nga kryeministria në momentin e...

deputeti i pd bardh spahia ne deklarate per mediat
Politikë 14:36 - 2 Shkurt, 2020

Paketa “Anti-KÇK”/ Spahia: Kryeministri bën sikur vjen nga hëna

Ish deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia, ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Rama në aktivitetin me Repartin RENEA, ku prezantoi njësinë Forca e Ligjit. “Ky...

Lajme 20:26 - 26 Janar, 2020

Publikohen pamjet nga Pediatria në QSUT/ Fëmijët e sëmurë presin radhë në oborr për tu mjekuar

Ish deputeti i PD, Bardh Spahia ka publikuar disa foto nga Urgjenca e Pediatrisë në QSUT ku thotë se prindër me fëmijë me temperaturë presin në...

Politikë 13:38 - 12 Janar, 2020

“Shëndetësi me tollon/ Investimi i qeverisë, flluskë sapuni”

Ish deputeti i PD, Bardh Spahia thotë se nesër kryeministri Edi Rama do inaugurojë me bujë godinën e re të shërbimeve kirurgjikale në QSUT. Sipas tij...

Politikë 22:40 - 10 Dhjetor, 2019

Denoncon Bardh Spahia/ Urgjenca e Shkodrës ka mungesë aparaturash dhe medikamentesh

Ish-deputeti Bardh Spahia, duke iu referuar mesazhit të një qytetari dixhital, ka ngritur akuzat se Urgjenca e Tiranës nuk ka mungesa bazike të ardhjes në ndihmë...

Politikë 15:11 - 21 Nentor, 2019

Buxheti për 2020-ën/ PD: Nuk ka rritje reale për shëndetësinë

Ish deputeti i PD, Bardh Spahia ka reaguar për fondet e parashikuara nga qeveria për buxhetin e vitit 2020. Sipas Spahisë, nuk ka rritje për buxhetin...

Uncategorized 19:55 - 26 Shtator, 2019

Ish deputeti ngre alarmin/ Mos e merrni këtë ilaç, shkakton kancer

Ish deputeti i PD-së, Bardh Spahia ka bërë me dije se prej kohësh Administrata Amerikane për Barna e Ushqime dhe pas saj edhe Agjencia Evropiane e...