Connect with Us

All posts tagged "barazim"

Aktualitet 19:51 - 20 Dhjetor, 2016

Vetting-u, ankth dhe barazim/ Gjyqtarët ndahen para vendimit

E mërkura dhe e enjtja janë vendimtare për ligjin e Vetting-ut. Anëtarët e Gjykatës Kushtetuese do të vendosin nëse ligji është apo jo në përputhje me...

Kosova & Rajoni 16:02 - 8 Gusht, 2015

Thaçi, replike me Vucic: Barazimin i atyre që kryen gjenocid me ata që u mbrojtën nuk eshte njerezor

Zëvendëskryeministri i Kosovës e ministër i Punëve të Jashtme Hashim Thaçi përmes Facebookut i është përgjigjur kryeministrit të Qeverisë së Serbisë, Aleksandar Vuçiq, i cili ka...