Connect with Us

All posts tagged "bankomat"

ish deputeti kryqezon ramen
Aktualitet 16:35 - 18 Prill, 2019

Deputetja socialiste si bankomat/”Zhvat” universitetet dhe nxjerr gënjeshtrat e Ramës

Shqipëria është vend i pasur. Sigurisht që po, por kjo vlen vetëm për politikanët që kërcasin dhëmbët sa lart poshtë, sikur po iu dhimbsen qytetarët. Kasta...

Aktualitet 09:25 - 17 Prill, 2019

Theu bankomatet në gjendje të dehur/ E pëson keq 30-vjeçari

Një 30-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë mëngjesin e sotëm në Durrës, pasi në gjendje të dehur ka dëmtuar mbrojtësen e dy bankomatëve të bankave...

Aktualitet 08:30 - 14 Shkurt, 2019

Grabitet bankomati i një banke të nivelit të dytë

Bankomati i një banke të nivelit të dytë në Shijak ka rënë pre e grabitjes gjatë natës që lamë pas. Sipas informacioneve paraprake, autorët kanë thyer...

pranga dhe arrestim i disa personave
Aktualitet 09:48 - 27 Janar, 2019

Tentuan të vidhnin bankomatin/ Arestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar në Bulqizë pasi kanë tentuar të vjedhin një bankomat. Në pranga kanë rënë shtetasit E.A, 31 vjeç dhe F.L, 35 vjeç, banues...

bankomat
Aktualitet 08:14 - 17 Janar, 2019

Grabitet bankomati i një banke të nivelit të dytë

Bankomati i një banke të nivelit të dytë në qytetin e Vlorës ka rënë pre e grabitjes, në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet...

Aktualitet 23:16 - 27 Shtator, 2017

Hajdutët e bankomatëve, bankat: Ja si duhet të ruheni

Bullgari Viktor Eftimov dhe bashkëpunëtori i tij i shpallur në kërkim nuk ishin të parët që vinin në Shqipëri për të klonuar kartat e kreditit. Përmes...

Aktualitet 14:36 - 18 Maj, 2016

Paratë në rrezik, “rikthehet” programi që vjedh nga bankomati

Kriminelët kibernetikë janë në gjendje të “detyrojnë” bankomatet që të vjedhin para nga depozituesi i bankës e t’ua shtojnë më pas llogarive të tyre. Kriminelët kibernetikë jo...