Connect with Us

All posts tagged "bangladesh"

Bota 21:56 - 14 Dhjetor, 2019

E mitura përdhunohet nga mësuesi dhe dy fqinjët/ 12-vjeçarja shtatzënë në luftë për jetën

Një vajzë 12-vjeçare është bërë viktimë e përdhunimeve të njëpasnjëshme në Bangladesh nga mësuesi i saj dhe nga dy fqinjët. “New Age Bangladesh” raporton se e...

Aktualitet 18:11 - 2 Korrik, 2016

Bangladesh, 20 të vrarë në sulm terrorist

Ushtria e Bangladeshit sot ndërmori një operacion për t’i dhënë fund krizës së pengjeve të marrë nga militantë të armatosur në një restorant në kryeqytetin Daka....

Bota 14:00 - 22 Shkurt, 2015

Përmbyset trageti, humbin jetën 16 pasagjerë

Të paktën 16 persona kanë humbur jetën pasi një traget pasagjerësh u përmbys në ujërat e një lumi në Bangladesh. Anija ishte e tejmbushur me të...