Connect with Us

All posts tagged "balerine"

Showbizz 12:45 - 13 Maj, 2020

FOTOT-“Më pëlqente kur dilja si klandestine”/ Balerina tregon 3 arsyet pse u zhgënjye me mbarimin e karantinës

Balerina e njohur Hueyda El Saied ka treguar se karantinën e saj po e kalon në Luksemburg ku tashmë karantina ka mbaruar. Por edhe pse karantina...

Sociale 15:08 - 26 Nentor, 2019

Nxirret e vdekur nga hotel ‘Mira Mare’ balerina e një lokali tallavaje/ Katër persona të bllokuar nën rrënoja

Një vajzë e është nxjerrë e vdekur nga hotel Miramare në Durrës. Vajza, identiteti i të cilës nuk dihet ende, punonte si balerinë një lokal tallavaje....

Aktualitet 10:53 - 14 Korrik, 2019

“Kur kam lakun në qafë, unë iki me vrap”/ Balerina shqiptare publikon foton që i ati s’duhet t’ja shohë kurrë

E  njohur për fotot e saj seksi ku tregon linjat e palestruara, balerina e njohur Isida Mollaymeri po shijon pushimet verore, nga ku ka publikuar disa...

Aktualitet 21:32 - 4 Maj, 2019

‘Kam dëgjuar se ke 2-3 bosa që derdhin para për ty’/ Balerina shqiptare hedh poshtë thashethemet

Balerina e njohur shqiptare Isida Mollaymeri ka sqaruar në ‘Mos i fol shoferi’t gjatë një interviste me Graciano Taganin, thashethemet që kanë qarkulluar në lidhje me...

Aktualitet 22:00 - 26 Prill, 2019

30 vite më e re/Balerina ruse i “vjedh” zemrën Johny Depp, së shpejti do të martohen

Aktori i famshem Johnny Depp sipas “Mail Online” po shoqërohet me një balerinë ruse 30 vjet më të re dhe sipas mediave po planifikojnë martesën. Aktori...

Kryesore Show Biz 11:40 - 20 Prill, 2019

E magjishme/Balerina shqiptare në pritje të ëmbël, poston fotot me barkun e rrumbullakosur

Albana Dapi, balerina e trupit të baletit të Albi Nakos është në pritje të ëmbël. Lajmin e ka bërë vetë të ditur balerina, duke ndarë me...

Aktualitet 00:05 - 19 Mars, 2019

Me makijazh dhe si një balerinë profesioniste, North West është një Kim Kardashian e vogël

Kanye West tashmë e ka kthyer në traditë mbajtjen e meshave në formën e koncerteve çdo të diel. Por në meshën e fundit vëmendjen e mori...

Kryesore Show Biz 10:14 - 4 Mars, 2019

Rrëfehet balerina shqiptare: “Bëj tre punë vetë, ç’më duhet burri më 1 rrogë”

Balerina e njohur Isida Mollaymeri nuk ka zgjedhur të jetë në qendër të vëmendjes së medias për skandale apo për lidhjet e saj. Ka qenë talenti...

Kryesore Show Biz 11:40 - 3 Mars, 2019

“Mu ngjeshën dy vajza nga mbrapa!” Balerina shqiptare tregon si e ngacmojnë lesbiket

Balerina shqiptare Isida Mollaymeri  ka treguar disa raste kur është ngacmuar nga femrat dhe sesi është përballur me situata të tilla të sikletshme. E ftuar këtë...

Kryesore Show Biz 10:25 - 16 Shkurt, 2019

Klaudia Pepa është në një lidhje? Balerina tregon detajet e surprizës së Shën Valentinit

Me një gotë shampanjë në dorë, një buqetë me trëndafila dhe me tullumbace të kuq: Kjo ishte atmosfera në foton e fundit të publikuar në Instagram...

Life Style 11:15 - 27 Mars, 2015

FOTO/ Nga jeta e një balerine

Të jesh balerinë nuk është edhe aq profesion i bukur e komod sa mund të duket për në pamje të parë. Orët e gjata në prova,...