Connect with Us

All posts tagged "babale xhafaj"

Aktualitet 23:33 - 10 Tetor, 2018

Audio-përgjimi Babale-Xhafaj/ Salianji: Do të lë mandatin e deputetit

Deputeti demokrat, Ervin Salianji ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”, për të folur në lidhje me materialin filmik ku shfaqet Fredi Alizoti, personi...

salianji dhe duma heqin dore nga mandatet
Aktualitet 17:58 - 10 Tetor, 2018

Grida Duma del në mbrojtje të Salianjit/ Akuza Prokurorisë

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma e ftuar në studion e lajmeve në Ora News ka komentuar zhvillimet e fundit për çështjen e audio-përgjimit Babale-Xhafaj. Duma...

Aktualitet 16:59 - 9 Tetor, 2018

Sikur audio-përgjimi “Babale” të ishte i vërtetë!

Prokuroria ka dalë me një përfundim, audio-përgjimi i servirur nga deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji i Albert Veliut, pra “Babales” me Agron Xhafajn është një...

Aktualitet 18:51 - 8 Korrik, 2018

Audiopërgjimi Babale -Xhafaj/ Zbulohen arsyet përse e refuzoi Italia

Avokati Altin Goxhaj i ftuar pasditen e sotme në studin e lajmeve në Fax News ka folur për audiopërgjimin e vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir...