Connect with Us

All posts tagged "baba"

Kryesore Show Biz 12:25 - 19 Mars, 2019

“Do jesh përherë me ne”/Agnesa Vuthaj bën dedikimin prekës për babanë

Ish-missi Agnesa Vuthaj përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, i ka prekur të gjithë. Bukuroshja para tetë vitesh ka humbur babanë e saj dhe...

Aktualitet 11:10 - 11 Mars, 2019

Beatrix Ramosaj i përlot të gjithë me dedikimin e saj për të atin:“Babi, faleminderit që më vizitove në ëndërr!”

Bukuroshja Beatrix Ramosaj ka publikuar një foto të babait të saj teksa e mbante atë në krahë kur ishte fëmijë dhe fjalët me të cilat e...

Kryesore Show Biz 10:40 - 11 Mars, 2019

Dj i njohur shqiptar: “Babai më rrihte sepse…”

Dj Vicky ka rrëfyer se babai i tij i cili është një mjek i njohur nuk ka dashur që ai të bëhet një Dj e as...

Kryesore Show Biz 12:40 - 5 Mars, 2019

“Pse nuk publikon kurrë foto me babin?” Përgjigja e Afërdita Dreshajt na emocionoi të gjithëve

Afërdita Dreshaj publikon shpesh foto familjare dhe nga jeta e saj private. Por një person që nuk e kemi parë asnjëherë në fotot e saj është...

Kryesore Show Biz 12:25 - 27 Shkurt, 2019

“Boll bëre pornografi!” Bebe Rexha mundohet të rregullojë situatën me të atin pas këngës së fundit

Bebe Rexha është duke udhëtuar drejt Nju-Jorkut për të takuar babanë e saj, i cili nuk flet me të që pas publikimit të klipit më të...

Kryesore Show Biz 11:10 - 27 Shkurt, 2019

Erdhi para kohe! Këngëtari 41-vjeçar bëhet baba për herë të katërt

Robin Thicke dhe partnerja e tij April Love Geary pritën fëmijën e tyre të dytë bashkë. këngëtari 41-vjeçar e ndau lajmin e gëzuar të martën në...

Kryesore Show Biz 12:10 - 22 Shkurt, 2019

“E kam fiksim babanë tënd! T’i ndërrojmë?” Ja si i përgjigjet Dua Lipa prezantuesit të njohur

Mbrëmjen e kaluar në “Brit Awards” nuk u komentua vetëm Dua Lipa për pamjen rrëzëllitëse, por edhe babai i saj Dukagjin Lipa. Ky i fundit shpeshherë...

Kryesore Show Biz 10:35 - 19 Shkurt, 2019

‘Dua binjakë’, Florjan Binaj tregon planet për tu bërë baba sërish

Të ftuar në emisionin “Rudina” ishte aktori shumë i dashur për publikun, Florjan Binaj dhe bashkëshortja e tij Sadina. Çifti ka treguar historinë e tyre të...

Kryesore Show Biz 11:25 - 13 Shkurt, 2019

Ju prezantojmë për herë të parë me babanë e 3 fëmijëve të Valbona Selimllarit

Valbona Selimllari ka qenë shumë diskrete për të ndarë detaje nga jeta e saj private, derisa tre fëmijët arritën një moshë të caktuar. Deni, Kejni dhe...

Kryesore Show Biz 10:40 - 9 Shkurt, 2019

“Babai më braktisi në maternitet…!” Ish-banorja e “Big Brother” rrëfen historinë e familjes së saj

Është një prej ish-banoreve të “Big Brother”-it më të përfolura për jetën e saj private. Por Xhensila nuk kishte treguar asnjëherë më parë këtë histori, që...