Connect with Us

All posts tagged "baba"

Aktualitet 11:10 - 31 Maj, 2019

“Mos i trego babit”/ Emina Cunmulaj i “mëson” vajzës 3 vjeçare t’i japë makinës

Nëse ka shumë gjëra që në Amerikë nuk lejohen, në Ballkan mund të bësh çdo “gjë”. Kjo i ka ndodhur modeles shqiptare Emina Cunmulaj, e cila...

Aktualitet 22:03 - 19 Maj, 2019

Futbollisti shqiptar jep lajmin e bukur/ Së shpejti do të bëhet baba

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita së shpejti do të bëhen prindër. Ishte futbollisti shqiptar, i cili bëri publik lajmin me anë të një fotoje...

Life Style 14:25 - 15 Maj, 2019

Habisin shkencëtarët:”Nëse fëmija i ngjan babait është më i shëndetshëm”

Ekspertët i kanë habitur të gjithë me studimin e tyre më të fundit. Sipas “Journal of Health Economics”,  bebet që i ngjajnë më shumë baballarëve në...

Aktualitet 16:25 - 16 Prill, 2019

Doli në transmetim pasi i ndërroi jetë babai/ Drini Zeqo i prek të gjithë me postimin e tij

Në shumë raste personazhet publikë kanë një sfidë të madhe në jetën e tyre sepse nëse diçka e rëndë i ndodh i duhet të dalin në...

Aktualitet 21:45 - 14 Prill, 2019

Aktori i njohur bëhet baba për herë të parë, bashkëshortja sjell në jetë djalin

Aktori shumë i dashur për publikun falë roleve në telenovelat turke, Burak Ozçivit është bërë sot baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Fahriye Evcen...

Kryesore Show Biz 13:40 - 9 Prill, 2019

“Jam i gatshëm të bëhem baba”/Reperi shqiptar bën deklaratën e papritur

Ledri Vula ishte i ftuar ne në emisionin “N’drrimi i natës”, ku dha një deklaratë të papritur duke u shprehur me plot bindje se është shumë...

Aktualitet 11:25 - 7 Prill, 2019

“Le t’i ngjajë babit”/Këngëtarja shqiptare rrëfehet në muajt e fundit të shtatzanisë

Këngëtarja Gjira Kajtazi jeton në Gjermani, ndërsa ky do të jetë fëmija i parë që vjen pas një romance të gjatë me futbollistin Ali Ibrahimi. Ndërsa ende...

Aktualitet 00:05 - 2 Prill, 2019

E mbajtën të fshehtë, aktori i “Fifty Shades of Grey” bëhet baba për herë të tretë

Aktori i njohur për rolin e Christian Grey dhe bashkëshortja e tij, Amelia Warner, janë bërë prindër për herë të tretë. Ishte kjo e fundit që...

Kryesore Show Biz 17:00 - 1 Prill, 2019

Baba për herë të katërt/Këngëtari shqiptar jep lajmin e mirë

Para disa javësh, këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana u përfol se do të bëheshin prindër për herë të katërt. Por asokohe...

Kryesore Show Biz 11:10 - 29 Mars, 2019

“Pse përqafon dikë tjetër në vend të babit?”/Aktorja shqiptare vihet në siklet nga vajza e saj

Seriali i njohur shqiptar që po korr sukses së fundi është “Familja Kuqezi” me pjesmarrjen e aktorëve më të njohur shqiptare. Në rolin kryesor si nëna...