Connect with Us

All posts tagged "baba"

Krimi makabër në Librazhd/ Trupat e pajetë të bashkëshortëve u gjetën nga fëmijët
Kronika 19:58 - 7 Qershor, 2021

Krimi makabër në Librazhd/ Trupat e pajetë të bashkëshortëve u gjetën nga fëmijët

Dalin të tjera detaje nga ngjarja e rëndë që tronditi Librazhdin, ku një burrë vrau bashkëshorten me sopatë. Mësohet se shtetasi Qemal Bici pas vrasjes së...

Showbizz 18:24 - 14 Maj, 2021

Murati së shpejti baba/ Konkurenti sqaron si qëndron e vërteta

Prej kohësh në rrjetet sociale kanë qarkulluar fjalë se konkurenti i Përputhen, Murat është i martuar dhe së shpejti do të bëhet baba. Ditën e sotme...

Murati së shpejti baba?/ Reagon Sindi
Showbizz 16:32 - 14 Maj, 2021

Murati së shpejti baba?/ Reagon Sindi

Prej ditësh në rrjetet sociale po qarkullojnë zëra se Murati, konkurenti i Përputhen nga Turqia është i martuar dhe së shpejti do të bëhet baba. Në...

Klevis Balliu bëhet baba për herë të parë/ Publikon foton me të birin
Lajme 14:39 - 7 Prill, 2021

Klevis Balliu bëhet baba për herë të parë/ Publikon foton me të birin

Klevis Balliu ka ndarë lajmin se është bërë baba për herë të parë. Nëpërmjet një postimi ai shkruan se takimi me të birin nuk mund ta...

Showbizz 14:43 - 25 Mars, 2021

Gold AG i uron ditëlindjen bashkëshortes me fjalët më të ëmbla

Reperi Gold AG ka treguar gjithmonë në rrjete sociale sa i lidhur është me familjen e tij, dhe së fundmi është bërë baba për herë të parë....

“Çfarë ndjesie e pabesueshme”/ Jakub Kindl i emocionuar pas ardhjes në jetë të djalit
Showbizz 12:54 - 19 Mars, 2021

“Çfarë ndjesie e pabesueshme”/ Jakub Kindl i emocionuar pas ardhjes në jetë të djalit

Pak ditë më parë, këngëtarja Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl u bënë prindër për herë të parë. Afërdita solli në jetë një djalë...

“Kam një fëmijë”/ Djali që befasoi vajzat e Përputhen
Showbizz 16:37 - 13 Shkurt, 2021

“Kam një fëmijë”/ Djali që befasoi vajzat e Përputhen

Arsim Abdyli është një tjetër konkurrent që i është bashkuar emisionit “Përputhen”. 28 vjeçari vjen nga Maqedonia e Veriut dhe jeton në Zvicër. Arsimi është rikhtyer...

Prej vitesh i dashuruar/ Marin Mema zbulon më shumë rreth partneres së tij
Showbizz 11:32 - 27 Janar, 2021

Prej vitesh i dashuruar/ Marin Mema zbulon më shumë rreth partneres së tij

Gazetari investigativ, Marin Mema si asnjëherë më parë ka zbuluar disa detaje të vogla rreth jetës së tij private. I ftuar në emisionin, “Shiko Kush Luan”,...

“Doja të vinte në jetë më 28 Nëntor”/ Gold Ag flet për herë të parë si baba
Showbizz 15:37 - 5 Dhjetor, 2020

“Doja të vinte në jetë më 28 Nëntor”/ Gold Ag flet për herë të parë si baba

Reperi Gold Ag u bë baba për herë të parë më 28 Nëntor. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë, të cilin e quajtën Gueril....

“Mua më ka munguar babai”/ Gold Ag bën dedikimin prekës për të birin
Showbizz 15:35 - 30 Nentor, 2020

“Mua më ka munguar babai”/ Gold Ag bën dedikimin prekës për të birin

Me datë 28 Nëntor, reperi Gold Ag u bë baba për herë të parë. Këtë lajm të bukur Gold e ndau me të gjithë në rrjete...

Rrëfehet Maya Alickaj/ Kam pasur baba dhe mama autoritare, më mësuan të..
Showbizz 21:41 - 29 Nentor, 2020

Rrëfehet Maya Alickaj/ Kam pasur baba dhe mama autoritare, më mësuan të..

Këngëtarja e muzikës popullore, Maya Alickaj, është rrëfyer ditën e sotme për fëmijërinë e saj. E pyetur nga gazetari Ervin Kurti, Maya tregoi se ashtu si...

"Do bëhesha gjysh, por tani nuk jam më as baba"/ Rrëfimi rrëqethës i Albert Carës që iu shua familja nga tërmeti tragjik
Sociale 10:33 - 26 Nentor, 2020

“Do bëhesha gjysh, por tani nuk jam më as baba”/ Rrëfimi rrëqethës i Albert Carës, si iu shua familja nga tërmeti tragjik

Albert Cara, i vetmi i mbijetuar nga familja e tij pas tërmetit të 26 nëntorit, ka rrëfyer tragjedinë e familjes së tij dhe boshllëkune madh që...

Showbizz 12:34 - 26 Shtator, 2020

Gold Ag konfirmon lajmin/ Së shpejti do të bëhet baba

Reperi shumë i dashur shqiptar, Gold Ag para pak muajsh kurorëzoi dahsurinë e tij në martesë. Vetëm pak kohë pasi prezantoi bashkëshorten në rrjet qarkulloi lajmi...

Rrëfimi i El Chapo-s/ Varësia ime e vetme janë femrat, kam 23 fëmijë
Lajme 22:53 - 10 Shtator, 2020

Rrëfimi i El Chapo-s/ Varësia ime e vetme janë femrat, kam 23 fëmijë

Joaquín “El Chapo” Guzmán ka pranuar se varësia e tij e vetme nga e cila kishte vuajtur kanë qenë gratë, ndërsa ai është babai i 23...

Showbizz 10:37 - 10 Gusht, 2020

Çifti i njohur i showbizit jep lajmin e bukur/ Aktori i famshëm i Holliwood-it baba për herë të dytë

Katherine Schwarzenegger dhe aktori Chris Pratt kanë pritur fëmijën e tyre të parë.  Vëllai i Katherine, Patrick konfirmoi lajmin e bukur për ET ditën e djeshme....

Çfarë lloj babai jeni?/ Atësia sipas shenjave të zodiakut
Horoskopi 17:35 - 28 Korrik, 2020

Çfarë lloj babai jeni?/ Atësia sipas shenjave të zodiakut

Dashi Babai Dash është një figurë prindërore që është në gjendje të sigurojë mirëqenien e pasardhësve. Ai pëlqen t’u japë fëmijëve të vegjël mësime jete që...

Showbizz 19:03 - 10 Maj, 2020

Arbana dha lajmin e ëmbël/ Eduart Grishaj flet për herë të parë për bebin

Çifti Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj pak ditë më parë dhanë lajmin e bukur se së shpejti do të bëhen prindër Çifti e dha lajmin në...

Bota 13:33 - 29 Prill, 2020

Pasi mposhti koronavirusin, Boris Johnson bëhet babai i një djali

Kryeministri britanik, Boris Johnson dhe e fejuara e tij Carrie Symonds kanë njoftuar se sot në mëngjes janë bërë prindër të një djali i cili ka...

Lajme 15:15 - 1 Janar, 2020

“Dua një baba shumë të mirë”/ Letra rrëqethëse e 7 vjeçarit për Babagjyshin i përloti të gjithë

Letra e një 7 vjeçari drejtuar Babagjyshit, ka bërë xhiron e rrjetit. Letra e vogëlushit është shumë e ndryshme nga ato që kanë shkruar dhjetëra e...

Politikë 19:31 - 20 Dhjetor, 2019

“Një diell i ri ndriçoi jetën tonë”/ Deputeti i Bindjes, baba për herë të parë

Deputeti i Bindjes Demokratike, Andi Përmeti , është bërë sot baba për herë të parë. Lajmin e gëzuar e ka dhënë vetë deputeti në rrjetet sociale,...

Aktualitet 12:53 - 13 Korrik, 2019

“Jam si një baba për të”/ 22 vite diferencë, ky çift i habit të gjithë me historinë e tyre

Duket se për disa njerëz diferenca në moshë nuk ka rëndësi dhe jetojnë të lumtur. Rasti më i fundit është një çift, të cilet kanë mes...

Aktualitet 14:25 - 10 Korrik, 2019

“Mos lejoni askush të shkelë mbi ju”/ Babai abuzonte me vajzën, “shpërthen” keqazi Vesa Luma

Opinioni publik u trondit mbrëmjen e djeshme me një rast i cili u transmetua në “Fiks Fare”,  ku burri 48-vjeç kishte abuzuar seksualisht me të bijën...

Aktualitet 11:10 - 8 Korrik, 2019

“Unë e kam bërë atë dukeshën që është sot”/ Meghan Markle nuk e fton babain në pagëzimin e djalit, ja çfarë thotë ai

Mbrëmjen e djeshme në pallatin mbretëror u organizua eventi më i rëndësishëm për fëmijët e familjes mbretërore, ku Meghan dhe Harry pagëzuan djalin e tyre Archie...