Connect with Us

All posts tagged "avni delvina"

Opinione 19:33 - 7 Mars, 2020

Nga Altin Goxhaj/ Venecia si lajm i mirë për Metën dhe… Ramën e Bashën por i keq për ne!

Komisioni i Venecias i dha te drejte Presidentit per kapjen e Gjykates Kushtetuese nga EDvEri, pra Ministrja e Drejtesise ka falsifiku, ka abuzu pra ka shkel...

Lajm i Rekomanduar 08:42 - 1 Shtator, 2019

Foto-Ironia therëse/ Avni Delvina “surprizon” Veliajn, Gjonajn dhe Maznikun

Ditët e fundit në media dhe në rrjetet sociale kanë bërë mjaft bujë lajmet për shpenzimet e luksit të Rilindjes. Fillimisht në media doli një lajm...

avokati altin goxhaj Basha i sherben Sorosit
Aktualitet 21:49 - 23 Shkurt, 2019

Ekspozita e Avni Delvinës/ Goxhaj “shpërthen” ndaj medias shqiptare

Pak ditë më parë në Tiranë u zhvillua ekspozita “The Donald” për presidentin e SHBA-ve Donald Trump nga piktori shqiptar Avni delvina. Mirëpo, kjo ekspozitë nuk...

Aktualitet 13:53 - 18 Prill, 2017

Nga Agim Xhafka/AVNI DELVINA OSE FRANCESKO GOJA SHQIPTAR

Tashmë artistin Avni Delvina e njohin shumë të huaj e shumë shqiptarë. Nga pikturat e tij dhe nga kompozimet e shumta për probleme akute të vendit....