Connect with Us

All posts tagged "Aventurieret"

VIDEO-“Femra të degjeneruara”/ Plas grushti mes vajzave në emisionin e Top Channel
Showbizz 14:39 - 16 Janar, 2021

VIDEO-“Femra të degjeneruara”/ Plas grushti mes vajzave në emisionin e Top Channel

“Aventurierët” është një nga emisionet që transmetohet në ekranin e Top Channel. Në këtë emision kemi parë shumë herë skena të dhunshme, ku konkurrentët zihen me...

Showbizz 13:10 - 23 Nentor, 2020

Tre programet ku promovohet dhuna dhe antivlerat

Televizioni Top Channel për vite me radhë është vlerësuar si një nga televizionet më të ndjekur nga shqiptarët. Prej vitesh në këtë ekran janë transmetuar programe...

Showbizz 12:38 - 27 Maj, 2020

“Nga zarbat e deri te bajgat”/ Vazhdon përplasja e ashpër mes Agron Llakaj dhe Top Channel

Aktori i humorit Agron Llakaj bëri një  reagim shumë të fortë në lidhje me programin “Aventurierët” në Top Channel. Në një postim në rrjetet sociale, Agron...

Lajme 11:24 - 26 Maj, 2020

“Covid-19 nuk është asgjë…”/ Agron Llakaj “shpërthen” kundër Top Channel: Kjo është kriminale dhe perversitet, t’iu vijë turp

Aktori i humorit, Agron Llakaj ka “shpërthyer” kundër Top Channel në lidhje me një emsion të transmetuar në këtë televizion, që në thelb ka aventurierët e...