Connect with Us

All posts tagged "automjet"

Kronika 13:32 - 3 Janar, 2020

U largua me makinë pas konfliktit/ Në pranga shtetasi i dehur

Një 39-vjeçar ka rënë në pranga në Pogradec, pasi ka kundërshtuar uniformat blu për të ndalur automjetin të cilin po e drejtonte në gjendje të dehur....

Kronika 12:18 - 3 Janar, 2020

Digjet makina në Korçë/ Ndodheshin brenda tre persona

Një makinë ka shpërthyer në flakë sot në Korçë, ndërkohë që ishte në ecje. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të pazarit të vjetër të Korçës, ku...

Kronika 17:04 - 23 Dhjetor, 2019

Aksident tragjik në Greqi/ Shqiptari humb jetën

Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik në Greqi. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e 22 dhjetorit në një zonë të pyllëzuar të qytetit Pella....

Lajme 13:27 - 12 Dhjetor, 2019

Kishin synim Europën/ Policia e Fierit vendos në pranga 27 irakianë

27 shtetas nga Iraku kanë rënë në pranga nga uniformat blu të Fierit, pasi kanë hyrë në Republikën e Shqipërisë në mënyrë të paligjshme. Shtetasit e...

Aktualitet 16:09 - 25 Korrik, 2019

Aksident në Tropojë/ Përplasen dy automjete

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur para pak minutash në Tropojë. Mësohet se një automjete tip “Golf” është përplasur me një “Pasat”. Nga aksidenti ka...

Aktualitet 16:11 - 23 Korrik, 2019

Vidhet kasaforta e marketit dhe një ‘Range Rover’/ Në kërkim autorët

Dy vjedhje të një pas njëshme kanë ndodhur mëngjesin e sotëm në Gjirin e Lalëzit. Persona të paidentifikuar kanë vjedhur kasafortën e një marketi, në të...

Aktualitet 21:19 - 13 Prill, 2019

Policia ultimatum protestuesve/ Digjet automjeti i qytetarit

Një automjet është djegur nga protestuesit. Pasi kanë hedhur sende të forta policia u ka dhënë ultimatum protestuesve që nëse nuk heqin maskat për 5 minuta...

Aktualitet 21:20 - 23 Mars, 2019

Përfshihet nga flakët një automjet

Në mbrëmjen e sotme një automjet tip “Peugot” me targa AA 870 TC është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “24 Maj” në qytetin...

kavaj
Aktualitet 19:16 - 26 Janar, 2019

Përplaset makina me motoçikletën/ Plagosen disa persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta  më parë në aksin rrugor Cërrik-Gramsh pranë fshatit Drizë. Katër persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e...

makina ne flake ne tirane shperthen eksplozivi
Aktualitet 22:12 - 22 Janar, 2019

Shpërthen automjeti në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet në rrugën “Belul Hatibi”. Në një automjet ka shpërthyer pasi në të ishte vendosur një...

kreu i prokurorise apelit altim binaj
Aktualitet 13:07 - 20 Janar, 2019

Me shtëpi pushimi në Orikum dhe makinë mijëra euro / Zbardhet pasuria e Altin Binajt

Damka e korrupsionit në drejtësi pritet të ç’rrënjoset nga Vettingu. Deri më tani nuk kanë munguar suprizat që janë prodhuar nga ky proces me objekt gjyqtarë...

Aktualitet 22:38 - 12 Janar, 2019

Maskat sulmojnë sërish/ Grabisin një automjet në mes të rrugës

Një ngarje e ngjashme me atë të grabitjes në Durrës ka ndodhur edhe në Thumanë. Dy grabitës me maska dhe armë, kanë terrorizuar drejtuesin e një...

makina ne flake ne tirane shperthen eksplozivi
Aktualitet 20:22 - 27 Dhjetor, 2018

Korçë/ Automjeti përfshihet nga flakët, 4 persona të lënduar

Një automjet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme ne qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur pranë një karburanti në afërsi të qendrës së qytetit. Nga...

Aktualitet 16:23 - 29 Tetor, 2018

Panik në Maqedoni/ Merr flakë automjeti i ushtrisë

Autobusi i Armatës së Republikës së Maqedonisë, (ARM) është përfshirë nga flakët ditën e sotme, duke vënë në rrezik ushtarët që ndodheshin brenda. Ngjarja është regjistruar ...

makina ne flake ne tirane shperthen eksplozivi
Aktualitet 08:36 - 22 Korrik, 2018

Shpërthim me tritol në një automjet/ Tronditet Vlora

Një shpërthim me tritol ka tronditur qytetin e Vlorës, në orët e para të mëngjesit të sotëm. Një sasi tritoli është vënë në automjetin mercdez Benz...

Kronika 14:02 - 7 Prill, 2018

Vlorë/ Një automjet përfshihet nga flakët

Një automjet është përfshirë nga flakët mesditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “4 heronjtë” në Vlorë. Automjeti rezulton në pronësi  të 27 vjeçarit Everest...

Kronika 16:44 - 5 Mars, 2018

Automjeti shpërthen në flakë në ecje në mes të qytetit

Një automjet tip “Mercedes benz” është përfshirë ditën e sotme nga flakët, teksa ka qenë në ecje. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se automjeti është përfshirë nga...

Aktualitet 11:10 - 16 Dhjetor, 2017

Treni i pasagjerëve përplas një automjet

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Fushë Krujë pranë mbikalimit në fshatin Bubq. Nga të dhënat paraprake mësohet se, si pasojë e përplasjes...

Aktualitet 10:37 - 27 Nentor, 2017

Vlorë/ Shpërthen një automjet, plagoset një 25 vjeçar

Pranë godinës së ISSH –së, në Vlorë ka shpërthyer një automjet. Mësohet se automjeti me targë AA298SL  ka qenë në ecje e sipër kur ka shpërthyer....

Aktualitet 19:16 - 4 Tetor, 2017

Kapet pjesëtari i bandës “Çela”/Dyshohet të ketë qënë në automjetin që përplasi policinë

Arrestohet nga skuadra e operacioneve speciale Enea Bekteshi, njëri prej personave të përfshirë në listën e grupit të prokurorëve që po hetojnë dosjen e përplasjes së...

Aktualitet 10:20 - 31 Korrik, 2017

Zbardhen detajet/ Një breshëri automatiku tronditi Kamzën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kamëz, ku një automjet i tipit “Audi” është qëlluar me një breshëri armësh. Sipas informacioneve nga policia mjeti ka...

Aktualitet 10:07 - 9 Janar, 2017

Vlorë/Gjendet në ujë një Fuoristradë

Sot në mëngjes rreth orës 07:22, është gjetur nga policia e Vlorës një automjet në det. Ngjarja ka ndodhur në zonën ujore të plazhit të vjetër,...

Life Style 09:56 - 4 Gusht, 2016

Video/La qentë me makinën ndezur, ja çfarë ndodhi…

Në Virginia të Shteteve të Bashkuara, një grua ka shkuar të bëjë pazar në dyqan, ndërsa i ka lënë në veturë dy qentë e saj. Në...