Connect with Us

All posts tagged "auron tare"

Uncategorized 12:01 - 31 Mars, 2018

“Vrasës, komunist, fashist”/ Auron Tare përplaset ashpër me Kastriot Dervishin

Ditët e fundit në media ka shpërthyer një debat mbi të kaluarën komuniste, nisur nga një deklaratë e Pëllumb Xhufit, i cili shprehej se kampi komunist...

Aktualitet 23:26 - 12 Prill, 2017

Aksident në Tiranë/Përfshihet zyrtari i lartë, po shkonte në emision (Emri)

Drejtori i Agjencisë Kombëtare të Bregdetit, Auron Tare, është përfshirë mbrëmjen e sotme në një aksident. Ai po udhëtonte me makinën e tij për të marrë...

Aktualitet 16:08 - 7 Mars, 2015

AuronTare: Taksë për ata që shfrytëzojnë vijën bregdetare për biznes

Drejtori i Përgjithshëm i Agjencisë Kombëtare të Bregdetit, Auron Tare, ka rezervat e tij për menaxhimin e plazheve shqiptare dhe vijës bregdetare në tërësi, asete turistike...

Uncategorized 10:17 - 22 Shkurt, 2015

Auron Tare në Gjyq, refuzon të deklarojë pasurinë

  Drejtori i Agjencisë Kombëtare të Bregdetit, Auron Tare, është kallëzuar nga prokuroria se ka refuzuar të bëjë deklarimin e pasurisë. Pas kërkesës së parë që...