Connect with Us

All posts tagged "aurela gace"

FOTO-“Me brekë në kokë”/ Aurela Gaçe publikon foton që do t’iu shkrijë së qeshuri
Showbizz 15:23 - 4 Korrik, 2020

FOTO-“Me brekë në kokë”/ Aurela Gaçe publikon foton që do t’iu shkrijë së qeshuri

Aurela Gaçe është një nga artistet më të pëlqyera dhe të dashura të muzikës shqiptare. Aurela është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë ndan...

Showbizz 12:42 - 21 Qershor, 2020

VIDEO-Fituesja e festivalit të videoklipit/ Aurela Gaçe rrëmben çmimin e madh

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur edicioni i 17 i festivali, “Netët e klipit shqiptar”, në Ulqin. Ka patur një pjesëmarrje të madhe të artistëve të njohur...

Showbizz 12:45 - 19 Qershor, 2020

Shpërthen Aurela Gaçe/ “Të sëmurë mendor, të pa shpirt”

Ditën e sotme u raportua për një tjetër rast ku dyshohej se një 48 vjeçar ka abuzuar seksualisht me një fëmijë 5 vjeçar. Duke parë rastet...

Showbizz 11:22 - 19 Qershor, 2020

“Do të ketë raste të reja…”/ Aurela Gaçe bën paralajmërimin për këtë verë

Këngëtarja Aurela Gaçe është një nga artistet më të mira të muzikës shqiptare. Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, Aurela ka ndarë me ndjekësit punën...

Showbizz 10:43 - 18 Qershor, 2020

Video-Nëntë muajshe shtatzënë në skenë/ Aurela Gaçe publikon performancën energjike

Këngëtarja mjaft e dashur për shqiptarët, Aurela Gaçe është kthyer pas në kohë dhe ka ndarë me fansat disa video nga periudha kur ka qenë shtatzënë...

Showbizz 12:21 - 10 Qershor, 2020

“Mos u kruaj me mua se do thyesh turinjtë”/ Aurela Gaçe sfidon aktorin e humorit

Këngëtarja Aurela Gaçe është një nga artistet që përveç muzikës ka dhe një pasion shumë të madh për palestrën. Së fundi aktori Visjan Ukcenaj e kishte...

Showbizz 12:07 - 7 Qershor, 2020

Eksperimentet e Aurela Gaçes/ Këngëtarja publikon foton e hershme

Këngëtarja e njohur  Aurela Gaçe është një nga personazhet e ekranit që ka bërë shumë eksperimente me pamjen e saj.Këngëtaren e kemi parë pothuajse me të...

Showbizz 13:26 - 5 Qershor, 2020

Aurela Gaçe revoltohet me mediat/ “Nuk jam vip, ju ndaloj të më etiketoni kështu!”

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Aurela Gaçe është shprehur se nuk i pëlqen aspak që t’i drejtohen me emrin “Vip”, madje jua ndalon ta etiketojnë...

Showbizz 19:00 - 1 Qershor, 2020

VIDEO-1 Qershori i Aurela Gaçes dhe vajzës së saj/ Këngëtarja tregon si festuan nënë e bijë

Aurela Gaçe ndryshe nga të gjithë të tjerët e ka festuar ndryshe 1 Qershorin me vajzën e saj të madhe Grace. Së bashku nënë e bijë,...

Showbizz 12:00 - 25 Maj, 2020

FOTOT-“Një super kujtim”/ Aurela Gaçe sfilon me të bijën dhe formojnë dyshen fantastike

Këngëtarja Aurela Gaçe është një nga artistet më të mira të muzikes shqiptare. Aurela është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë publikon momente të...

Showbizz 20:53 - 19 Maj, 2020

Foto/ Aurela Gaçe përplas keq makinën

Aurela Gaçe një nga këngëtaret më të dashura të skenës shqiptare është përballur me një incident të pakëndshëm sot. Ajo e ka pësuar një aksident të...

Lajme 18:46 - 29 Mars, 2020

Pas 14 ditësh në izolim/ Aurela Gaçe rikthehet në gjirin e familjes, emocionon me fjalët

Këngëtarja Aurela Gaçe prej 14 ditësh ka qenë në izolim së bashku me grupin e saj, pasi u kthyen Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku kishin një...

Lajme 09:28 - 14 Mars, 2020

Pas kthimit në Shqipëri/ Aurela Gaçe merr vendimin drastik

Edhe këngëtarja e njohur shqipotare, Aurela Gaçe ka vendosur të vetëkarantonohet, një masë kjo kundër përhapjes së koronavirusit. Në një postim në rrjetet sociale, Aurela Gaçe...

Kultura 20:20 - 16 Janar, 2020

“Oh çfarë humbje”/ Aurela Gaçe për ndarjen nga jeta të Xhevdet Ferrit: Legjendë e artit

Këngëtarja Aurela Gaçe ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të aktorit të mirënjohur të kinematografisë shqiptare, Xhevdet Ferri. “Oh çfarë humbje! Lamtumirë Xhevdet Ferri ....

Kryesore Show Biz 21:22 - 29 Korrik, 2019

“U preka shumë”/ Aurela Gaçe rrëfen për “sekretet” e saj si nënë

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, i cili e ka mbështetur që në fillimet e karrierës së saj. Ditën e...

Aktualitet 22:02 - 3 Qershor, 2019

“Na ndeze dasmën”/ Gruaja e aktorit falenderon këngëtaren shqiptare

Ditën e djeshme aktori Gaz Paja u martua me partneren e tij prej vitesh Irën. Pjesë e dasmës ishin shumë personazhe të njohur. Një ndër ta...

Kryesore Show Biz 20:00 - 2 Qershor, 2019

“Nuse…”/ Aurela Gaçe zbulon një detaj për bashkëshorten e Gaz Pajës

Dasma e bujshme e aktorit të humorit Gaz Paja me partneren e tij Ira është bërë kryefjala e çdo portali. Aktori është kujdesur shumë për të...

Aktualitet 18:34 - 18 Maj, 2019

Aurela Gaçe “ndez” skenën/ Zbulon talentin e fshehur të vajzës

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të mira shqiptare. Shpesh herë është cilësuar si një uragan i muzikës shqiptare për energjinë që përcjell në publik...

Aktualitet 17:45 - 11 Maj, 2019

“S’më del llogaria”/ Aurela Gaçe “thumbon” kolegët për ndjekësit në Instagram

Aurela Gaçe është një këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo njihet për karakterin e saj shumë ekspresiv dhe të sinqertë. Së fundmi Aurela ka...

Kryesore Show Biz 11:40 - 2 Nentor, 2018

“T’ia këpusim kokën bishës!” Aurela Gaçe na mëson si të përballemi me frikën më të madhe

Aurela Gaçe ka realizuar sot kontrollin që çdo femër mbi 35 vjet duhet ta bëjë, mamografinë e gjirit. Ajo shprehet në një postim në Instagram se...

Aktualitet 09:45 - 21 Tetor, 2018

Aurela Gaçe festoi ditëlindjen, kryeministri Rama i bën dhuratën e veçantë

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Vetëm 4 ditë më parë ajo festoi ditëlindjen e saj, ku pavarësisht viteve të...

Kryesore Show Biz 13:34 - 16 Tetor, 2018

“Sot jam 20-vjeç, edhe jeta më thërret”/Diva e muzikës shqiptare feston ditëlindjen

Aurela Gaçe është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar. Ajo sot feston ditëlindjen dhe bën 44 vjeçe. Në profilin e saj në...

Kryesore Show Biz 15:15 - 18 Korrik, 2018

“Mendoja se ishe bebja ime!”/ Aurela Gaçe thotë fjalët më prekëse për motrën e vogël

Sot është një ditë e veçantë për Aurela Gaçen pasi, motra e saj, Blerta feston ditëlindjen. Në pamundësi për ta uruar nga afër, pasi Blerta nuk...