Connect with Us

All posts tagged "atentati ndaj prokurorit ndoj"

Kronika 18:58 - 18 Nentor, 2019

Atentati ndaj prokurorit Ndoj/ Del nga spitali Aleksandër Laho

18 ditë pas atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoj, ku humbi jetën drejtuesi i mjetit, Andi Maloku, dhe mbeti i plagosur vetë prokurori si dhe shoqëruesi i...

Kronika 20:07 - 8 Nentor, 2019

Atentati ndaj prokurorit Ndoj/ Policia operacion “blic” në Elbasan

Vijojnë operacionet policore për identifikimin dhe arrestimin e personave përgjegjës për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj. Burime bëjnë me dije se, forcat operacionale kanë zhvilluar mbrëmjen...

Politikë 23:52 - 7 Nentor, 2019

Deputeti i PS përplaset ashpër me Salianjin/ “S’ka marrë dhenë krimi, por ju që s’dini të orjentoheni”

Kanë vijuar debatet mbrëmjen e sotme në studion e emisionit “Open”. Present këtë herë kanë qenë përfaqësuesit e palëve politike PD dhe PS, respektivisht, ish deputeti...

Kronika 22:19 - 7 Nentor, 2019

Policia operacion për arrestimin e personave të përfshirë në atentatin ndaj prokurorit Ndoj

Vijonjë hetimet për arrestimin e personave të implikuar në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj pasditen e 1 nëntorit. Mësohet se, policia ka zhvilluar një operacion mbrëmjen...

Politikë 15:45 - 5 Nentor, 2019

Detaje të reja nga atentati në Shkozet/ Gjenden tre dosje në makinën e Arjan Ndojës, u vodhën në prokurorinë e Durrësit

Detaje të reja zbulohen nga atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoji. Mësohet se gjatë hetimeve, grupi hetimor ka gjetur në makinën e prokurorit disa dosje. Ndërkohe dyshohet...

Kronika 12:41 - 3 Nentor, 2019

Atentati ndaj prokurorit në Durrës/ Vijojnë hetimet, 40 persona të shoqëruar

Rreth 40 persona janë shoqëruar nga Policia e Durrësit dy ditët e fundit si të dyshuar se kanë qenë në dijeni të atentatit të kryer prokurorit...

Kronika 11:34 - 3 Nentor, 2019

Atentati ndaj prokurorit Ndoj/ Zbardhen detajet, një makinë tjetër “vëzhgoi” nëse vrasja u krye

Atentati i tipit mafioz që iu bë prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj  bashkë me dy miqtë e tij që udhëtonin me një automjet ishte i mirëorganizuar...