Connect with Us

All posts tagged "astrolog"

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu për dashurinë dhe punën
Horoskopi 10:06 - 24 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu për dashurinë dhe punën

Dashi Dita e sotme është interesante për ju dhe Hëna që hyn në shenjën tuaj të zodiakut tregon forcë . Ju ende nuk e keni atë...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e martë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:34 - 18 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e martë për të gjitha shenjat

Dashi Kjo është një ditë pak e ndjeshme emocionale. Në këto 48 orë të mërkurën dhe të enjten ka të ngjarë që një takim të humbasë,...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:11 - 17 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për secilën shenjë

Dashi Vazhdoni të keni energji të mirë edhe sot . Ju keni një aftësi të mirë për të kritikuar dhe mbi të gjitha dëshirën për t’u...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e astrologut për dashurinë dhe punën
Horoskopi 10:15 - 16 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e astrologut për dashurinë dhe punën

Dashi Java hapet me Hënën në një aspekt të favorshëm. Kjo do të thotë që çdo konflikt ose mosmarrëveshje më në fund mund të zgjidhet. Në...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë ky fillim jave për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:32 - 14 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Puna dhe dashuria, çfarë ka parashikuar astrologu për ditën e sotme

Dashi Kjo është një fundjavë më e mirë sepse nuk ka më kundërshtim të Hënës. Dashuria është ende pak e pasigurt dhe kjo për faktin se...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:08 - 7 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e astrologut për ditën e sotme

Dashi Sot Hëna është aktive; në pak më shumë se një muaj, Jupiteri dhe Saturni nuk do të kundërshtohen më. Sigurisht që nuk mund të ndryshojë...

Horoskopi i fundjavës/ Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë sipas Paolo Fox
Horoskopi 10:08 - 4 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi Këshilla për ju në përgjithësi është të mos bëni shumë gjëra . Dashuria mund të jetë burim dyshimi. Demi Edhe nëse keni përjetuar disa vështirësi...

Horoskopi për ditën e parë të muajit Nëntor/ Zbuloni çfarë surprizash ju presin ditën e sotme
Horoskopi 10:07 - 31 Tetor, 2020

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Si do të jetë dita e fundit e Tetorit për secilën shenjë

Dashi Një fundjavë interesante po afron . I vetmi defekt i madh mbetet aspekti i punës dhe ekonomisë. Mos u beso shumë të tjerëve, e ke...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë ky fillim jave për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:06 - 30 Tetor, 2020

Horoskopi i fundjavës/ Çfarë ka parashikuar Paolo Fox për secilën shenjë

Dashi Jeni shumë të vendosur, por këshilla për ju është të mos impononi keqkuptime ose zgjidhje joreale . Sot do të konfirmoni një dëshirë të caktuar...

Horoskopi i fundjavës/ Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë sipas Paolo Fox
Horoskopi 10:20 - 27 Tetor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për ditën e sotme

Dashi Dita e sotme ju fton të besoni në një javë që do të jetë veçanërisht e fortë , veçanërisht midis nesër dhe pasnesër falë Hënës...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi dhe këshillat e astrologut për këtë të hënë
Horoskopi 10:15 - 20 Tetor, 2020

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Paolo Fox zbulon surprizat e ditës së sotme

Dashi Situatë e mirë astrologjike me Hënën në një aspekt të shkëlqyeshëm. Ka akoma probleme por ju jeni gati të kapërceni pengesat. Kjo është një fazë...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu për dashurinë dhe punën
Horoskopi 10:05 - 19 Tetor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për ditën e sotme

Dashi Kjo është një ditë aktive . Është gjithmonë e këndshme dhe motivuese për ju të zbuloni se keni një forcë që deri vonë nuk e...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:08 - 7 Tetor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimet e astrologut për secilën shenjë

Dashi Ditën e sotme do të përjetoni tensione të vogla në punë dhe marrëdhëniet ndërpersonale . Këto janë ditë më të rëndësishme për ndjenjat dhe në...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:25 - 2 Tetor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu për fundjavën

Dashi Këto ditë janë veçanërisht të dobishme që të sqaroni se çfarë nuk është e mirë për ju. Gjithashtu mund të keni qenë duke luftuar kohët...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:01 - 24 Shtator, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni çfarë ka parashikuar për ju astrologu i famshëm

Dashi E keni të vështirë të qëndroni të qetë këto ditë. Astrologu ju këshillon të bëni shumë kujdes. Fizikisht, mund të ndiheni pak të provuar. Demi...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi dhe këshillat e astrologut për këtë të hënë
Horoskopi 09:46 - 23 Shtator, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për secilën shenjë

Dashi Sot do të keni një Hënë të favorshme që do t’ju japë një grimcë të mirë , por jo shumë zgjidhje. Ndoshta ka një mosmarrëveshje...

Horoskopi sipas astrologut të famshëm/ Të papriturat që ju presin ditën e sotme
Horoskopi 10:08 - 19 Shtator, 2020

Horoskopi sipas astrologut të famshëm/ Të papriturat që ju presin ditën e sotme

Dashi Në dashuri jo gjithçka mund shkojë siç dëshironi. Dy ditët e fundit mund të jeni ndjerë keq nga ana shpirtërore, mund të ndiheni si një...

Dashuria dhe puna/ Horoskopi sipas astrologut Paolo Fox
Horoskopi 10:04 - 29 Gusht, 2020

Dashuria dhe puna/ Horoskopi sipas astrologut Paolo Fox

Dashi Këtë të shtunë ju keni shumë telashe. Kjo është një kohë e luftimeve të mëdha dhe ndoshta edhe një version i paqartë i së ardhmes....

Horoskopi sipas astrologut Branko/ Parashikimi për secilën shenjë për ditën e sotme
Horoskopi 10:06 - 3 Korrik, 2020

Horoskopi sipas astrologut Branko/ Parashikimi për secilën shenjë për ditën e sotme

Dashi Siç tregon dhe horoskopi i Branko, sot do të duhet të tregoni kujdesin maksimal në dashuri, nëse nuk doni të përballeni me konflikte dhe mosmarrëveshje...

Horoskopi sipas astrologut të famshëm/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju ditën e sotme
Horoskopi 10:00 - 2 Korrik, 2020

Horoskopi sipas astrologut të famshëm/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju ditën e sotme

Dashi Siç parashikon horoskopi sot, do të keni shumë më shumë energji. Kini kujdes, mos transmetoni shqetësimet tuaja në marrëdhënie, sepse natyra juaj e fortë dhe...

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e sotme
Horoskopi 10:36 - 25 Qershor, 2020

Dashuria dhe puna/ Horoskopi sipas Paolo Fox

Dashi Dita e sotme nis me Hënën në një aspekt të rëndësishëm dhe Marsin në tranzit në shenjën tuaj të zodiakut, e cila ju jep një...

Horoskopi 10:12 - 14 Qershor, 2020

Horoskopi javor sipas Rob Horzsny/ Çfarë ka parashikuar astrologu për secilën shenjë

Dashi Horoskopi ndërkombëtar i Rob Brezsny ju inkurajon të shfrytëzoni talentin tuaj unik për të qenë në gjendje të rikrijoni veten dhe të përshtateni me ndryshimet...

Sociale 17:28 - 25 Mars, 2020

Parashikimi i astrologut shqiptar/ Ja kur do ta fitojmë betejën me COVID-19 dhe kur do përfundojë izolimi

Astrologu i njohur shqiptar Jofiel Koço ka bërë një parashikim me detaje të situatës aktuale në Shqipëri, ku koronavirusi ka prekur 146 persona dhe i ka...