Connect with Us

All posts tagged "astrit patozi"

Nga Astrit Patozi/ 29 Nëntori, si e vetmja gjë që u ka mbetur për t'u identifikuar
Politikë 20:07 - 29 Nentor, 2020

Nga Astrit Patozi/ 29 Nëntori, si e vetmja gjë që u ka mbetur për t’u identifikuar

Fakti që shtyjnë njëri-tjetrin për t’u shprehur publikisht çdo 29 nëntor, madje edhe në kohë pandemie apo tërmeti, është shumë kuptimplotë dhe vetëdemaskues. Do të thotë...

Sulmet e RD ndaj partive të reja/ Patozi: Ky është skandal! Basha e di partinë pronë të trashëguar
Politikë 18:45 - 29 Nentor, 2020

Rrugëtimi i Bindjes Demokratike/ Patozi kujton sulmet e Bashës: Përndoqi nënshkruesit e themelimit

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, ka publikuar një seri videosh, ku ka treguar rrugëtimin e Bindjes Demokratike. Pak me parë ai ka publikuar një tjetër...

Patozi zbulon “Thembrën e Akilit”/Ja pse zihen palët politike  
Opinione 19:40 - 27 Nentor, 2020

Nga Astrit Patozi/ Mos ua merrni për të madhe këshilltarëve të Kukësit

“Çdekretimi” i titullit qytetar nderi për Veton Surroin nga këshilltarët e Qarkut të Kukësit, më shumë se tragjikomik, është vetëdenoncues. Por jo aq shumë për ata...

“Nevojë ulëritëse e shoqërisë për ndryshim”/ Patozi: Shqipëria duhet të shpëtojë nga kryetarokracia
Politikë 14:12 - 27 Nentor, 2020

“Nevojë ulëritëse e shoqërisë për ndryshim”/ Patozi: Shqipëria duhet të shpëtojë nga kryetarokracia

“Shoqëria shqiptare ka nevojë ulëritëse për ndryshim në politikëbërje”. Me këtë e lidh koordinatori i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi suksesin në zgjedhjet e 25 prillit....

Duka “i shkel syrin” Patozit dhe Topallit/ Nëse nuk gjej dakordësi me Bashën, do vij me ju
Politikë 22:03 - 25 Nentor, 2020

Duka “i shkel syrin” Patozit dhe Topallit/ Nëse nuk gjej dakordësi me Bashën, do vij me ju

Ditët e fundit, kryetari i PAA-së, Agron Duka, i ka dhënë mesazhe të qarta kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha. Dy netë më parë Duka i...

Politikë 16:06 - 25 Nentor, 2020

“Po gënjejnë njëri-tjetrin …”/ Patozi tregon se çfarë mund ta shpëtojë opozitën

Koordinatori i Bindjes Demokratike Astrit Patozi i ftuar në “Top Talk” është shprehur se se e vetmja gjë që mund të shpëtojë opozitën është që alternativa...

“Patriark për Shqipërinë e disa gjeneratave”/ Patozi mesazh ngushëllimi për humbjen e Koço Devoles
Politikë 16:47 - 24 Nentor, 2020

Topalli dhe Patozi me listë të përbashkët në zgjedhje/ Koordinatori i BD: Me PD jemi ndarë në koncept

Koordinatori i Bindjes Demokratike në një intervistë për RTSH-në ka folur për alternativën që së bashku me anëtarët e tjerë synojnë t’i ofrojnë Shqipërisë. Patozi dhe...

“Patriark për Shqipërinë e disa gjeneratave”/ Patozi mesazh ngushëllimi për humbjen e Koço Devoles
Politikë 17:57 - 22 Nentor, 2020

Rithemelimi fillon me rrëzimin e ndryshimeve kushtetuese të 2008/ Patozi: Ja pse heshtin Rama, Meta e Basha

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka shkruar se rithemelimi i Republikës fillonme rrëzimin e ndryshimeve Kushtetuese të vitit 2008. Nëpërmejt një statusi në rrjetet sociale,...

Ndarja nga jeta e Bashkim Koplikut/ Patozi: Humbëm një politikan dinjitoz, racë në zhdukje!
Politikë 22:40 - 21 Nentor, 2020

Ndarja nga jeta e Bashkim Koplikut/ Patozi: Humbëm një politikan dinjitoz, racë në zhdukje!

Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, ka reagur pas lajmit të hidhur për ndarjen nga jeta të Bashkim Koplikut, ish- zëvendëskryeministër dhe ministër i Brendshëm i...

Nga Astrit Patozi/ Ky debat makabër, si pasqyra e degradimit tonë moral
Opinione 16:42 - 21 Nentor, 2020

Nga Astrit Patozi/ Ky debat makabër, si pasqyra e degradimit tonë moral

Ky debati i neveritshëm me të vdekurit e COVID-it, është pasqyra më e qartë e degradimit të politikës në Shqipëri dhe prova më e fortë se...

Aktualitet 14:42 - 14 Nentor, 2020

Ndarja nga jeta e aktorit Valter Gjoni/ Astrit Patozi: Iku një shqiptar i veçantë

Koordinatori i Bindjes Demokratike Astrit Patozi ka reaguar pas largimit nga jeta të aktorit Valter Gjoni. Përmes një postimi në rrjetin social, Patozi ka kujtuar kohën...

Nga Astrit Patozi/ Për një grusht votash më shumë...
Politikë 13:21 - 14 Nentor, 2020

Nga Astrit Patozi/ Për një grusht votash më shumë…

Nëse thua se je duke u bezdisur nga opozita e Bashës, që e ka kthyer prej kohësh në kalë beteje temën e Covid 19, të paktën...

Patozi vë Bashën para përgjegjësisë/ Edhe nëse PD thërrmohet fare nuk i bëhet keq vendit
Politikë 23:20 - 11 Nentor, 2020

“Gabimi im është heshtja”/ Patozi: Kërkova të kandidoj përballë Bashës, por mu mohua

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, ka treguar njëherë e mirë arsyet se përse nuk do të pranonte që të lidhte koalicion me Lulzim Bashën. Patozi...

“Bashën e shoh si rival”/ Patozi: Nuk më intereson nëse humb vota
Politikë 22:19 - 11 Nentor, 2020

“Bashën e shoh si rival”/ Patozi: Nuk më intereson nëse humb vota

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, i është përgjigjur akuzave dhe kritikave që janë bërë ndaj tij për shkak se ka dalë kundër kryetarit të opozitës...

“Nevojë ulëritëse e shoqërisë për ndryshim”/ Patozi: Shqipëria duhet të shpëtojë nga kryetarokracia
Politikë 21:21 - 11 Nentor, 2020

Patozi “shuplakë” Bashës/ PD është në stad të rëndë, ka mentalitet më të rrënuar se PS

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, ka sulmuar sërish kryetarin e opozitës Lulzim Bashën për gjendjen në të cilën ndodhet sot Partia Demokratike. Patozi deklaroi se...

Nga Astrit Patozi/ Nuk na hyn në punë flamuri i partisë për Covid-19
Aktualitet 12:06 - 11 Nentor, 2020

Nga Astrit Patozi/ Nuk na hyn në punë flamuri i partisë për Covid-19

E mira do të ishte që edhe ne të silleshim me koronavirusin, ashtu siç edhe sillet ai me ne. Duke na trajtuar të gjithëve njësoj, pavarësisht,...

“Patriark për Shqipërinë e disa gjeneratave”/ Patozi mesazh ngushëllimi për humbjen e Koço Devoles
Aktualitet 10:36 - 8 Nentor, 2020

“Patriark për Shqipërinë e disa gjeneratave”/ Patozi mesazh ngushëllimi për humbjen e Koço Devoles

Koordinatori i Bindjes Demokratik Astrit Patozi ka reaguar pas humbjes së madhe të ikonës së kinematografisë shqiptare Koço Devole. Përmes një statusi në rrjetin social, duke...

Reforma Zgjedhore/ Duma tregon gabimin e Ramës: Ndërkombëtarët po i vendosin "llampë të kuqe"
Politikë 22:35 - 6 Nentor, 2020

Grida Duma bën gafat e pafalshme/ Gënjen shqiptarët live në emision

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma është pyetur mbrëmjen e sotme për mendimin e saj lidhur me krijimin e partive të reja nga demokratët e zhgënjyer...

Nga Astrit Patozi/ Ata që po guxojnë të përflasin Amerikën nga Tirana...
Politikë 18:45 - 6 Nentor, 2020

Nga Astrit Patozi/ Ata që po guxojnë të përflasin Amerikën nga Tirana…

Është për të vënë kujën, kur lexon apo dëgjon delirantë dhe sharlatanë nga anët tona, që përflasin këto ditë me kaq shumë pasion zgjedhjet amerikane. Në...

PAA takim me fermerët në Korçë/ Duka prezanton 5 prioritetet e programit qeverisës
Aktualitet 17:57 - 6 Nentor, 2020

Duka paralajmëron prishjen e koalicionit me Bashën/ Lë të hapur bashkëpunimin me Patozin dhe Topallin

Ndonëse Lulzim Basha nuk i druhet rrjedhjes së votave nga Partia Demokratike në drejtim të partive të reja, aleatët e tij tradicional tradicionale mund të zgjedhin...

“Ne na bashkojnë vlerat për ndryshim”/ Patozi flet për marrëdhënien që ka me Jozefina Topallin
Politikë 09:28 - 4 Nentor, 2020

“Ne na bashkojnë vlerat për ndryshim”/ Patozi flet për marrëdhënien që ka me Jozefina Topallin

Koordinatori i Bindjes Demokratike ka komentuar marrëdhënien që ka me drejtuesen e “Lëvizjes për Ndryshim” Jozefina Topalli. Në një intervistë për “Fjala”, Patozi u shpreh se...

Patozi zbulon “Thembrën e Akilit”/Ja pse zihen palët politike  
Politikë 09:27 - 4 Nentor, 2020

Patozi tregon qarkun ku pritet të kandidojë/ Mesazh politikanëve: Mirëpresim ata që duan ndryshimin

Koordinatori i bindjes Demokratike, Astrit Patozi, është pyetur nëse do të marrë ndonjë demokrat të pakënaqur nga listat e PD-së, apo ndonjë deputet nga LSI dhe...

Diskutimet në parlament/ Patozi: Partitë më të lodhura dhe më të stërkonsumuara
Aktualitet 09:21 - 4 Nentor, 2020

“Ne do hyjmë në këto zgjedhje si një alternativë e tretë”/ Patozi: Jemi krijuar për një alternativë më të mirë për vendin

Krijimi i Bindjes Demokratike është akuzuar shpesh herë si një parti që kërkon të përçajë opozitën. Por koordinatori i kësaj partie Astrit Patozi i ka hedhur...