Connect with Us

All posts tagged "asgjesimi"

Aktualitet 11:11 - 18 Korrik, 2017

Droga fshihet nën tokë/ Zbulohet plani “B” për asgjësimin e saj

Vendosmëria e Policisë së Shtetit për të asgjësuar drogën e mbjellë nga grupe kriminale në zona malore, duket se ka filluar të japë rezultatet e para....

Aktualitet 10:27 - 21 Prill, 2017

Akuza e fortë e Llallës/Droga nuk asgjësohet!

Kryeprokurori Adriatik Llalla ka bërë sot një deklaratë të fortë për drogën në vend. Kryeprokurori Llalla tha se në vend nuk asgjësohet droga. Në një takim...

Aktualitet 21:34 - 25 Tetor, 2016

Video/ Asgjesohet 1450 kg canabis

Konstatohet një magazinë si  ambient i  përshtatur për tharjen e bimëve narkotike ne Kurbin, nderhyrja e policise ben te mundur asgjesimin me anë të djegies 1450 kg...

Aktualitet 09:47 - 9 Gusht, 2016

Zbulohen 16 mije rrënjë canabis në Vlorë

Policia e Vlores ka zbuluar parcelat me 16.500 rrënjë canabis sativa në dy fshtara të Vlorës. Burime zyrtare thanë për cityneës se janë  asgjësuar  13 parcela...

Aktualitet 12:46 - 3 Gusht, 2015

Policia asgjeson mijëra rrënjë kanabis në Vlorë e Shkodër

Policia e Shtetit vijon operacionin për asgjesimin e parcelave me kanabis në të gjithë vendin. Operacionet janë kryer në Vlorë dhe në Shkodër ku janë asgjesuar disa...