Connect with Us

All posts tagged "Asgjë"

Politikë 11:31 - 18 Qershor, 2020

Nga Astrit Patozi/ Po “grinden” prapë për asgjënë

Sa më shumë propozime për formulën e Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve, aq më i lumtur do të jetë populli për të ardhmen e ndritur që e...

Kryesore Show Biz 10:53 - 11 Maj, 2019

‘Sikur ska ndodhur asgjë’/Këngëtarja shqiptare publikon pamje nga klipi i ri

Pasi përfundoi konferencën e ditës së djeshme, këngëtarja shqiptare Loredana Zefi është nisur për të bërë xhirime të klipit të ri. Përmes fotove që postoi në...

Aktualitet 18:38 - 9 Prill, 2019

Asgjë nuk ka ndodhur!

E marta e 9 prillit është një ditë normale e Shqipërisë. Asgjë nuk ka ndodhur. Nuk ka qytetarë që rrihen nga policia se s’kanë ku futin...

Aktualitet 18:38 - 30 Mars, 2019

Trimërohet Basha/ Askush nuk mund të më ndalë

Lulzim Basha pasditen e sotme u ndal në qytetin e Durrësit, ku u zhvillua një protestë nga ana e opozitës. Sipas Bashës, askush dhe asgjë nuk...

Aktualitet 19:49 - 18 Dhjetor, 2018

Reforma e policisë/ Ish-ministri: Ligje që nuk arnojnë asgjë

Pas ndryshimit të ligjit që i jep mundësi edhe ushtarakëve të marrin funksione drejtuese të policisë ka ardhur reagimi i ish-ministrit të Drejtësisë, Ylli Manjanit. Në...