Connect with Us

All posts tagged "Arzu"

Life Style 11:54 - 31 Korrik, 2019

Pelin dhe Arzu po planifikojnë një hakmarrje të frikshme/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Arzu dhe Pelin bëjnë planin e hakmarrjes. Ato bashkëpunojnë për të ndarë nga jeta armiket e njëra-tjetrës. Arzu do të largojë nga jeta Merven ndërsa Pelin...

Aktualitet 19:26 - 7 Korrik, 2019

Gjithçka nisi në film/ Arzu flet për lidhjen e saj me komisarin

Aktorja e njohur për rolin e saj si “Arzu” në serialin “Vrasje të Vogla”, Tulin Ozen është në një lidhje dashurie me komisarin që luan në...

Life Style 11:24 - 26 Qershor, 2019

Sot në “Vrasje të vogla”/ Mehmet braktis Burxhun dhe rikthehet tek Arzu

Oja shkon në apartamentin e Serhanit dhe kalojnë momente intime. Merve i tregon Mehmetit se raporti Burxhus është fallco. Mehmet ndahet nga Burxhu. Ai kthehet në...

Life Style 08:41 - 30 Maj, 2019

Arzu dhe Mehmet humbin në pyll, Pelin kërcënon Ojan/ Ja ç’do ndodhë sot në “Vrasje të vogla” 

Mehmet dhe Arzu vendosin të bëjnë pushime në mal së bashku me fëmijët. Burxhu nuk e lë Mehmetin të shkojë vetëm. Arzu nxehet me Mehmetin dhe...

Aktualitet 08:53 - 14 Mars, 2019

Kaja mëson se Arzu do martohet me Xhihanin/ Ja ç’do ndodhë sot në “Xhenet”

Xhenet dhe Melisa shkojnë të ndalojnë Arzun. Selim i sheh bashkë dhe i bërtet Xhenetit që vazhdon ta besojë Melisën. Xhenet i tregon Selimit çfarë ka ndodhur dhe së...

Aktualitet 08:42 - 7 Mars, 2019

Selim i propozon Melisës, Arzu i shpëton jetën Xhenetit/ Ja çfarë do të ndodhë sot

Arzu shkon në shtëpinë e Xhihanit dhe shikon në kompjuterin e tij se si ai planifikon të vras Xhenetin dhe më pas ta vrasë atë. Kaja...

Aktualitet 09:29 - 21 Shkurt, 2019

Melisa dhe Xhenet bëjnë aksident/ Ja çfarë do të ndodhë sot

Neser do te ndiqni,Xhenet vazhdon të mendojë se Arzu e ka gënjyer. Kaja përlotet. Melisa shkon në hotelin e Arzus, por shqetësohet kur nuk e gjen atje.Xhenet ia...

Aktualitet 09:53 - 14 Shkurt, 2019

Sot në “Xhenet”/ Kaja kërcënon Arzun me burg, Mukades pëson infarkt  

Mukades mbështet Xhenetin. Melisa fajëson Xhenetin për të këqijat që i kanë ndodhur. Ajo i kërkon Arzus ta quajë Xhenetin një gabim të të shkuarës, por...

Seriali Xhenet
Life Style 08:50 - 7 Shkurt, 2019

Arzu i tregon Xhenetit se është nëna e saj/ Ja çfarë do të ndodhë sot

Xhenet i premton Kajas se nuk ka për ta falur kurrë Melisën. Kaja i kërkon Xhenetin të mos i besojë askujt përveç atij, as Selimit. Xhenet...

Life Style 09:06 - 31 Janar, 2019

Rrëmbyesi tenton të përdhunojë Xhenetin/ Arzu e shpëton, ja ç’do ndodhë sot

Xhenet e gjen veten të lidhur në një shtëpi të braktisur. Ajo bërtet që rrëmbyesi ta lërë të shkojë. Bashkëpunëtori i rrëmbyesit frikësohet dhe ja mbath....

Kryesore Show Biz 14:10 - 28 Janar, 2019

‘Ai nuk do t’i kujtojë momentet me mua’, Arzu prek me rrëfimin për djalin

Esra Ronabar është ndër aktoret më të njohura në Turqi dhe numëron role të shumta në filma e seriale. Por me rolin e “Arzus” në serialin...

seriali Xhenet
Aktualitet 09:30 - 23 Janar, 2019

Kaja vret Xhengizin para syve të Arzus/ Ja ç’do ndodhë sot në Xhenet

Selim u tregon Mahirit dhe Orhanit se Xhengiz ka vrarë Rëzain. Ata tronditen. Melisa shkon në shtëpinë e Mukadezit dhe merr letrën në dhomën e Xhenetit....

Aktualitet 09:39 - 17 Janar, 2019

Arzu dhe Kaja hidhen në greminë, Melisa plagoset/ Çfarë do të ndodhë sot në “Xhenet”

Nilgyn vendosë t’ja shkatërrojë jetën Xhengizit tani që ai është i paralizuar dhe nuk bën dot asgjë vetë. Selim dhe Xhenet i tregojnë Nilgynit dyshimet që...

Aktualitet 09:36 - 27 Dhjetor, 2018

Mukadez vendos t’i tregojë Xhenetit që Arzu është nëna e saj/ Ja çfarë do të ndodhë sot 

Arzus i shpërthen para syve makina ku ndodhet Melisa. Kaja dëshmon dëshpërimin e Arzus. Xhenetin e zë paniku pasi lexon letrën ku i thuhet se do...

Aktualitet 09:05 - 20 Dhjetor, 2018

Sot në “Xhenet”/ Kaja përballet me Arzunë para gjithë familjes

Selma gjen orën e vjetër të Rizas të cilën duhet ta rregullojë në një dyqan antik. Orhan mërzitet kur mëson se Selma do t’ia dhurojë orën...

Aktualitet 09:33 - 17 Dhjetor, 2018

Arzu tenton të qëllojë Kajan, ja ç’do ndodhë sot në ‘Xhenet’

Xhenet takohet me Selimin dhe i jep lamtumirën. Mukadez dhe Kaja shqetësohen për Xhenetin pasi ajo nuk është kthyer në shtëpi. Mukadez mundohet të sqarojë Kajan...

Aktualitet 09:29 - 6 Dhjetor, 2018

Xhenetin e keqtrajtojnë në burg/ Ja çfarë do të ndodhë sot 

Xhenetin e mbyllin në qeli. Xhenet proteston arrestimin e saj, gjë që acaron të burgosurat e tjera. Kaja ka ndjerë mungesën e Xhavidanit prej vitesh që...

Aktualitet 09:37 - 29 Nentor, 2018

Arzu dhe Xhengiz marrin fotografi që provojnë krimin e tyre/ Xhenet i rrëzon pa dashje, çfarë do të ndodhë sot

Selma kërcënon Arzun duke i kujtuar asaj se Riza nuk është më gjallë për ta mbrojtur. Arzun e vret ndërgjegjia. Selma i kërkon Orhanit që të...

Aktualitet 09:10 - 1 Nentor, 2018

Arzu thur plan për ta pushuar nga puna/ Çfarë do të ndodhë sot në “Xhenet” 

Beste shikon Nyrgylin me dosjen e Aliut në duar dhe përballet me të duke i thënë se Xhenet është në kërkim të Aliut. Arzu thur një...

Aktualitet 09:43 - 25 Tetor, 2018

Arzu kapet mat/ Shumë surpriza të tjera sot në “Xhenet”

Arzu flet fshehurazi në telefon dhe Mahir e kupton. Melisa i thotë Selimit se ka mburrur Xhenetin pasi mendon se ajo do të bëhet partnerja e...

Aktualitet 09:16 - 22 Tetor, 2018

Xhenet/Arzu i tregon Mukadesit se Xhenet nuk është mbesa e saj biologjike

Selim i ofron ndihmë Omerit. Omer pranon por Xhenet nuk është dakord. Suna këshillon Mukadesin mos ta pajtojë Arzun me Xhenetin. Mukades ka frikë se Xhenet...

Aktualitet 09:25 - 18 Tetor, 2018

Arzu ofendon vajzën e saj, përplasje dhe intriga/ Ja çfarë do ndodhë sot në “Xhenet”

Arzu akuzon Xhenetin se ka thurur një plan për të marrë hak ndaj saj. Arzu mashtron Xhenetin duke i thënë se Selim dhe Melisa janë gati...