Connect with Us

All posts tagged "Artan Hoxha"

Artan Hoxha thirrje SPAK/ Të hetohen vetëvrasjet e pacientëve në spitalet Covid
Aktualitet 22:44 - 25 Shkurt, 2021

“Me qerasi me verë”/ Hoxha: Në lokalin e Behar Sofisë shkojnë gjyqtarë, prokurorë dhe deputetë

Gazetari Artan Hoxha ka bërë një deklaratë të fortë, teksa po fliste për vrasjen e Behar Sofisë, i njohur ndryshe edhe si Fatmir Sofia. Hoxa tha...

U ekzekutua sot në mes të Tiranës/ Artan Hoxha: Bujar Sofia ka qenë pjesë e Forcave të Armatosura
Kronika 20:30 - 25 Shkurt, 2021

U ekzekutua sot në mes të Tiranës/ Artan Hoxha: Bujar Sofia ka qenë pjesë e Forcave të Armatosura

Gazetari Artan Hoxha ka folur mbrëmjen e sotme për atentatin që tronditi sot Tiranën, ku u vra në mes të kryeqytetit Behar Sofia, i njohur ndryshe...

Vrasja e Behar Sofisë/ Artan Hoxha: Ishte personazhi kyç që mund të zbardhte masakrën e 2009-ës
Kronika 19:57 - 25 Shkurt, 2021

Vrasja e Behar Sofisë/ Artan Hoxha: Ishte personazhi kyç që mund të zbardhte masakrën e 2009-ës

Ditën e sotme Tirana u trondit nga ekzekutimi mafioz i bosit të drogës, Behar Sofia. Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur detaje nga kjo ngjarje, pasi ka...

“Kanë tentuar edhe më parë të vrasin”/ Artan Hoxha: Behar Sofia kishte lidhje të forta me policinë
Kronika 19:33 - 25 Shkurt, 2021

“Kanë tentuar edhe më parë të vrasin”/ Artan Hoxha: Behar Sofia kishte lidhje të forta me policinë

Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka zbardhur të tjera detaje nga vrasja e Behar Sofisë ditën e sotme në mes të Tiranës. Hoxha tregoi se për Sofinë...

Artan Hoxha hedh dritë për korrupsionin në drejtësi/ Gjyqtarët marrin 500 mijë euro për lirimine  të dënuarëve
Kronika 15:08 - 25 Shkurt, 2021

Ekzekutimi në mes të Tiranës/ Artan Hoxha tregon mesazhin e fortë të atentatit

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar lidhur me atentatin e ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë ku mbeti i vrarë, Behar Sofia. Hoxha thotë se dëshmitari kyç...

Politikë 20:22 - 24 Shkurt, 2021

Deklarata e Metës për Dvoranin/ Ironizon Artan Hoxha: Po ti je ekspert për fletë lavdërimi o komandant

Departamenti Amerikan i Shtetit vlerësoi dje ish kryetarin e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi Ardian Dvoranin, si “kampion në luftën kundër korrupsionit” në vendin tonë. Lidhur...

Publikoi pamjet e kanabisit në stallën e lopëve/ Artan Hoxha: Bujqwsi dhe blektori, made in Albania në BE
Kronika 13:20 - 24 Shkurt, 2021

Kanabisi dhe fushata elektorale/ Artan Hoxha tregon si do përdoret fuqia punëtore

Gazetari Artan Hoxha ka deklaruar sot që edhe në këtë fushatë elektorale do të përdoren paratë e kanabisit. Sipas Hoxhës, pervecc parave, edhe fuqisë puëntorë do...

““Tirja” e drejtësisë”/ Artan Hoxha reagon pas arrestimit të gjyqtares: Po hapen petët e lakrorit
Kronika 13:00 - 24 Shkurt, 2021

29 vjeçari u hodh nga dritarja e spitalit Covid/ Hoxha akuza të forta: Celulari iu hap në spital

Gazetari Artan Hoxha është ndalur tek abuzimet në radhët e bluzave të bardha ndërsa thotë se SPAK duhet të hetojë. Hoxha në studion e ABC ka...

Artan Hoxha hedh dritë për korrupsionin në drejtësi/ Gjyqtarët marrin 500 mijë euro për lirimine  të dënuarëve
Aktualitet 12:50 - 24 Shkurt, 2021

Vlerësimi i DASH për Dvoranin/ Hoxha: Mesazh për ata që flasin me simbole

Gazetari Artan Hoxha ka folur lidhur me faktin se Departamenti Amerikan i Shtetit e ka rënditur ish-kreun e KED Ardian Dvorani mes 12 kampionëve kundër korrupsionit....

Zgjedhjet e 25 prillit/ Artan Hoxha: Mund të kemi fluiditet brenda së mastës
Politikë 22:26 - 18 Shkurt, 2021

Zgjedhjet e 25 prillit/ Artan Hoxha: Mund të kemi fluiditet brenda së majtës

Analisti Artan Hoxha, ka paralajmëruar se do të ketë rrjedhje brenda Partisë Socialiste në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Duke bërë një krahasim me zgjedhjet e...

Si tja zgjidhim Mero Bazes hallin e Karlo Bolinos?!
Politikë 11:38 - 18 Shkurt, 2021

Si t’ia zgjidhim Mero Bazes hallin e Karlo Bolinos?!

Botuesi por edhe editori i gazetës Tema, dje në editorialin e tij të radhës është shqetësuar pse mediat nuk raportojnë në lidhje me një skandal të...

I bllokuar nga bora dhe ngrica/ Reagon gazetari Artan Hoxha: Borëpastruesja bëri sikur pastroj
Aktualitet 20:33 - 14 Shkurt, 2021

I bllokuar nga bora dhe ngrica/ Reagon gazetari Artan Hoxha: Borëpastruesja bëri sikur pastroi

Gazetari Artan Hoxha është bllokuar nga dëbora e madhe dhe ngricta në parkun kombëtar Shelegur-Germenj . Në një shënim në Facebook, gazetari Hoxha kritikon autoritetet të...

Artan Hoxha hedh dritë për korrupsionin në drejtësi/ Gjyqtarët marrin 500 mijë euro për lirimine  të dënuarëve
Aktualitet 21:25 - 11 Shkurt, 2021

Artan Hoxha hedh dritë për korrupsionin në drejtësi/ Gjyqtarët marrin 500 mijë euro për lirimine  të dënuarëve

Gazetari Artan Hoxha ka hedhur më shumë drit nga korrupsioni i madh që ndodh në sistemin e drejtësië. Në një intervistë për “Opinion” Hoxha u shpreh...

“Goditja e sotme ishte paralajmërim”/ Artan Hoxha zbërthen skemën, gjyqtarja ishte firma e fundit
Kronika 21:21 - 11 Shkurt, 2021

“Goditja e sotme ishte paralajmërim”/ Artan Hoxha zbërthen skemën, gjyqtarja ishte firma e fundit

Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur detaje të reja në lidhje me arrestimin e 10 personave gjatë ditës së sotme nga SPAK. Mes të arrestuarve janë gjyqtarja...

Artan Hoxha hedh dritë për korrupsionin në drejtësi/ Gjyqtarët marrin 500 mijë euro për lirimine  të dënuarëve
Aktualitet 22:01 - 8 Shkurt, 2021

Arrestimet në spitalin “Shefqet Ndroqi”/ Artan Hoxha: Ishte thjesht një nga…

Ditën e sotme u arrestuan në spitalin e Sanatoriumit 3 infermiere dhe një sanitare si të përfshira në skandalin e ‘Tires’. Gazetari investigativ Artan Hoxha ka...

Artan Hoxha hedh dritë për korrupsionin në drejtësi/ Gjyqtarët marrin 500 mijë euro për lirimine  të dënuarëve
Politikë 19:58 - 2 Shkurt, 2021

Mori dozën e dytë të vaksinës/ Artan Hoxha ironizon keq Ramën: Jetën e komandantit e siguruam!

Pas mbërritjes së 1170 vaksinave nga Pfizer, sot Edi Rama ka bërë dozën e dytë. Ashtu si dhe heren e parë, vaksina është bërë në stadiumin...

Skandali i përgjimeve dhe infektimi i Piperos/ Artan Hoxha zbulon lidhjen, pse historia zgjati 3 ditë?
Aktualitet 08:14 - 2 Shkurt, 2021

Takimet elektorale në kohë Covid/ Hoxha: Dyfishohet me “sukses”numri i të vdekurve në varreza

Gazetari Artan Hoxha ka ngritur shqetësimin për rrezikun që përbëjnë takimet elektorale nga partitë politike, për përhapjen e Covid. Sipas Hoxhës, politikanëve nuk u bëhet vonë...

Artan Hoxha hedh dritë për korrupsionin në drejtësi/ Gjyqtarët marrin 500 mijë euro për lirimine  të dënuarëve
Politikë 09:32 - 31 Janar, 2021

“Ene pyt mileti, ku i grisi këpucët ky dreq?!”/ Artan Hoxha nuk i ndahet Ramës

Gazetari Artan Hoxha, nuk i ndahet kryeministrit Rama, pasi ky i fundit postoi një foto me këpucë të grisura, gjoja konsumuar në ndjekje të halleve të...

“Shkund astarin, për këpucët e udhëheqësit”/ Nis fushata për Ramën, Artan Hoxha dhuron i pari
Politikë 20:45 - 30 Janar, 2021

“Shkund astarin, për këpucët e udhëheqësit”/ Nis fushata për Ramën, Artan Hoxha dhuron i pari

Kryeministri Edi Rama, publikoi sot një foto ku tregonte se si i ishin çarë këpucët pas rrugës që kishte bërë për në fshatin Miras të Devollit....

Artan Hoxha hedh dritë për korrupsionin në drejtësi/ Gjyqtarët marrin 500 mijë euro për lirimine  të dënuarëve
Politikë 08:13 - 30 Janar, 2021

“O Bos, bëj kujdes, duan me ta fut”/ Artan Hoxha paralajmëron Bashën

Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar kreun e PD, Lulzim Basha teksa ka publikuar një foto të hershme të tijën, ku shfaqet me nje top në dorë....

“Goditja e sotme ishte paralajmërim”/ Artan Hoxha zbërthen skemën, gjyqtarja ishte firma e fundit
Politikë 22:13 - 28 Janar, 2021

“Ndrangheta”/ Hoxha: Dolën vetëm 1% e përgjimeve, shkrepësja që ndezi zjarrin…

Prokurori i antimafias italiane,Nicola Gratteri ka nxjerrë vetëm 1% të përgjimeve nga dosja e “Ndrangheta”. Kështu u shpreh gazetari Artan Hoxha, mbrëmjen e sotme në Abc...

Skandali i përgjimeve dhe infektimi i Piperos/ Artan Hoxha zbulon lidhjen, pse historia zgjati 3 ditë?
Politikë 21:46 - 28 Janar, 2021

Skandali i përgjimeve dhe infektimi i Piperos/ Artan Hoxha zbulon lidhjen, pse historia zgjati 3 ditë?

Gazetari investigativ Artan Hoxha, është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin“As pro as kundër”, ku mes të tjerash ka komentuar dhe skandalin e pëgjimeve të...

Artan Hoxha hedh dritë për korrupsionin në drejtësi/ Gjyqtarët marrin 500 mijë euro për lirimine  të dënuarëve
Aktualitet 08:29 - 28 Janar, 2021

“Opozita u kap në gjumë”/ Hoxha tregon se si mediat lanë në harresë përgjimet e “Ndraghetës”

Gazetari Artan Hoxha ka ngritur shqetësimin për mënyrën sesi televizoniet “çoroditin” qyetatrët duke kaluar vëmendjen nga një ngjarje shumë e bujshme në diçka tjetër. Hoxha është...