Connect with Us

All posts tagged "arsyeja"

Aktualitet 17:57 - 1 Korrik, 2019

“Kishim vendosur ti bllokonim”/ Flamur Noka zbulon arsyen pse ndryshuan strategji

Ish deputeti i PD-së, Flamur Noka foli rreth zgjedhjeve të zhvilluara ditën e djeshme të ciloat opozita i bojkotoi. Noka bëri me dije se Partia Demokratike...

Aktualitet 22:37 - 13 Maj, 2019

Dhuna ndaj Sahit Dollapit/ Zbulohet arsyeja

Ndalimi dhe dhuna e ushtruar ndaj Sahit Dollapit sekretarit organizativ të PD-së, është diskutuar gjërësisht mbrëmjen e sotme në studion e emisionit “Opinion”. Gazetari Armand Shkullaku...

Aktualitet 23:59 - 11 Maj, 2019

Video/ Zbulohet arsyeja e arrestimit të Sahit Dollapit

Gjatë protestës së sotme FNSH-ja dhunoi dhe arrestoi sekretarin organizativ Sahit Dollapi. Në një video të publikuar nga Rerport TV kuptohet edhe arsyeja e arrestimit të...

Aktualitet 16:54 - 22 Prill, 2019

Vrau bashkëshorten dhe gruan e djalit/ Zbulohet arsyeja e krimit

Vrasja e trefishtë në lagjen Dardania në Prishtinë ka tronditur vendin. Një burrë ka vrarë gruan e djalit, gruan e tij dhe pastaj vrau edhe veten....

Aktualitet 21:06 - 3 Prill, 2019

Zbulohet arsyeja e vrasjes së 7-vjeçarit shqiptar në Zvicër

Ngjarja ku një e moshuar vrau në mënyrë makabre 7-vjeçarin më prejardhje nga Kosova, tronditi opinionin publik. Mediat zviceriane kanë zbardhur disa detaje lidhur me këtë...

Aktualitet 16:40 - 1 Prill, 2019

Të dënuarit në burgun e Korçës në grevë urie/ Zbulohet arsyeja 

Të dënuarit në burgun Drenovës në Korçë për shkak të kushteve të vështira, janë futur në grevë urie. Sipas informacioneve godina 3 dhe paraburgimi kanë më...

zbulohet arsyeja
Aktualitet 16:27 - 9 Mars, 2019

Gjobitet kryetari i PD-së/ Zbulohet arsyeja

Kreu i PD-së dega Gramsh, Kodhel Lala ka marrë një gjobë të pazakontë nga Policia, raporton Balkanweb. Ai është gjobitur si taksist, pasi në makinën e...

Aktualitet 21:38 - 20 Shkurt, 2019

Vasilika Hysi zbulon pse opozita  është bërë kaq agresive

Ditën e nesërme është protesta e dytë e opozitës e paralajmëruar. Vasilika Hysi, nënkryetarja e Kuvendit,  e ftuar në emisionin “Repolitix”, në “Report.tv”  zbuloi se ditën...

Aktualitet 19:59 - 24 Tetor, 2018

Sali Berisha në pranga/ Këto janë tri arsye pse nuk do ndodhë kurrë

Analisti Bedri Islami ka shkruar se është e pamundur të mos shohësh malin e të këqija që ka sjellë ish-kryeministri Sali Berisha. Në një shkrim të...

Aktualitet 23:05 - 12 Gusht, 2018

Këngëtarja e njohur vesh gjithmonë xhinse tejet të gjata për arsyet më të çuditshme!/ Dhe jo nuk është gjatësia arsyeja

35 vjeçarja është aktualisht në Birmingham, duke filmuar shfaqjen e saj të më të re për BBC One, “The Greatest Dancer” dhe në foto të fundit...

Aktualitet 17:50 - 7 Maj, 2018

Rama tregon pse është rritur taksa e karburantit

Në vijim të turit të llogaridhënies, kryeministri Rama është ndalur në Lezhë, prej nga ku teksa ka folur për punën e bërë ka treguar arsyen pse...

Aktualitet 19:24 - 1 Maj, 2018

Zbulohet njeriu që i bashkoi krerët e shtetit të Kosovës në Drenicë dhe arsyeja

Pak më parë u publikua një fotografi në të cilën dukeshin krerët e shtetit të Kosovës, përkatësisht presidenti Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj dhe kryeparlamentari Kadri...

Aktualitet 17:28 - 30 Mars, 2018

Mbledhje urgjente e krerëve të shtetit/ Ja cila është arsyeja

Krerët e shtetit janë mbledhur në një lokal jashtë kryeqytetit të vendit, duke e mbajtur në konspiracion të plotë takimin për të cilin nuk ka patur...

Uncategorized 18:59 - 15 Shkurt, 2018

Largohet nga detyra Prokurori i Gjykatës Speciale/ Kjo është arsyeja

David Schwendiman, ishte prokuror i Dhomave të Specializuara të Gjykatës Speciale ka dhenë dorëheqjen. Në një njoftim drejtuar gazetës kosovare “Zëri”, Prokurori ka dhënë edhe arsyet...

Aktualitet 16:55 - 21 Janar, 2018

Policia zbulon arsyen e vrasjes së 21-vjeçares përballë spitalit “Nënë Tereza”

Një 21-vjeçare është vrarë pasditen e sotme përballë spitalit “Nënë Tereza”, nga shtetasi me inicialet Aldosen Belulaj, 23 vjeç. Në një njoftim publik, policia shprehet se...

Aktualitet 19:17 - 8 Janar, 2018

Shtyhet takimi i ministrave të Jashtëm të Shqipërisë, Italisë dhe Serbisë/Ja arsyeja

Ministria e Punëve të Jashtme e Serbisë ka njoftuar pak më parë se është shtyrë takimi i tre ministrave të Jashtëm të Shqipërisë, Serbisë dhe Italisë,...

Aktualitet 17:44 - 27 Korrik, 2017

Jam në opozitë!/Pse dha dorëheqjen nënkryetarja e Bashkisë së Tiranës

Nënkryetarja e Bashkisë së Tiranës, Brunilda Paskali, ka dhënë sot dorëheqjen nga detyra. Në një dalje për mediat nga selia e LSI, Paskali tha se dorëheqja...

Aktualitet 15:05 - 9 Korrik, 2017

Rozana Radi tregon arsyen e dhimbshme/Pse nuk do dasmë

Këngëtarja e njohur Rozana Radi është shumë e rezervuar për jetën e saj private, por kësaj here duket se ka lëshuar ‘pe’ Teksa ka qenë e...

Aktualitet 21:46 - 23 Maj, 2017

Deputeti i PD zbulon arsyen/ Pse pranuam shtyrjen e zgjedhjeve vetëm me 1 javë

Deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, ka folur për marrëveshjen Rmaa-Basha, gjatë një aktiviteti elektoral në Elbasan. Spaho ka sqaruar syen se pse PD pranoi shtyrjen...

Aktualitet 08:58 - 21 Prill, 2017

Zbulohet arsyeja e vrasjes në Vlorë/Si u qëllua i riu dhe krimi në vitin 2000

Detaje të reja janë zbuluar nga krimi i ndodhur mesnatën e kaluar në qytetin e Vlorë. Një përplasje me armë zjarri ndodhi në lagjen “Uji i...

Aktualitet 21:15 - 10 Prill, 2017

Kjo është arsyeja pse keni fryrje dhe dhimbje gjoksi gjatë ciklit

Dhimbjet e barkut dhe shpinës, ndryshimet e humorit, ankthi dhe shtimi në peshë janë disa prej simptomave me të cilat përballet çdo femër gjatë ciklit menstrual....

Aktualitet 21:51 - 8 Prill, 2017

Pse u ekzekutua ish-drejtori i Policisë?!/Hodaj i Tiranës zbulon arsyen

Ka ardhur reagimi i parë në radhët e policisë pas ekzekutimit t ëish-drejtori të Policisë së Vlorës, Artan Çuku, mbrëmjen e sotme në Tiranë. Drejtori i...

Showbizz 14:00 - 25 Dhjetor, 2016

Ja arsyeja pse po buzëqesh Mel B

Fama e saj nisi si pjesëtare e grupit Spice Girl, e dnërsa kohët e fundit bukuroshja 41 vjecare është angazhuar si anëtare e jurisë së programit...