Connect with Us

All posts tagged "arrrstim"

arrestohet 57 vjecari
Aktualitet 17:17 - 12 Korrik, 2019

Kapen 102 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptarë/ Dy të arrestuar

Dy shtetas, një grek dhe një shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë kufitare, pasi po tentonin të kalonin një sasi të konsiderueshme marijuane në shtetin...

Aktualitet 16:47 - 12 Korrik, 2019

Plagosi me thikë 31-vjeçarin/ Kapet i riu në Tiranë

Është arrestuar autori i dyshuar i ngjarjes së rëndë që ndodhi katër ditë më parë në Tiranë, ku mbeti i plagosur me thikë, pas një sherri...