Connect with Us

All posts tagged "arratiset"

U arrestua për vjedhje/ Shqiptari "i ikën nga duart” policisë greke rrugës për në burg
Kronika 20:33 - 26 Gusht, 2020

U arrestua për vjedhje/ Shqiptari “i ikën nga duart” policisë greke rrugës për në burg

Një i ri shqiptar i arrestuar dhe akuzuar për vjedhje i ka shpëtuar nga duart policisë greke. Sipas mediave greke, 28-vjeçari shqiptar me inicialet A.T. gjatë...

Marrëveshja Kosovë-Serbi/ Meta: Hap i rëndësishëm drejt normalizimit të marrëdhënieve mes 2 vendeve
Politikë 10:36 - 22 Gusht, 2020

“Arratiset” sërish Meta/ Publikon foton nga Bredhi i Hotovës, kush është personi që e shoqëron

Presidenti Ilir Meta e ka bërë zakon tashmë të “arratiset” cdo fundjave nga kryeqyteti dhe zhurma e debatet politike. Meta ka publikuar një foto në rrjetet...

Kosova & Rajoni 14:33 - 2 Korrik, 2020

Një grua e infektuar me koronavirus arratiset nga spitali

Një paciente që kishte rezultuar pozitive për koronavirusin është larguar nga Spitali i Gjakovës. Sipas mediave kosovare, pacientja ndodhej prej një jave e shtruar në spital....

Kronika 22:58 - 10 Dhjetor, 2019

Ishte liruar me leje nga burgu / Arratiset shqiptari i akuzuar për vrasje

Një i burgosur shqiptar është arratisur pasi kishte dalë me leje nga burgu në Kifissos të Greqisë. Sipas mediave greke shqiptari ndërpreu sistemin e mbikëqyrjes elektronike...

Politikë 21:02 - 23 Nentor, 2019

Fotot/ Luli me bashkëshorten drejt Holandës

Lulzim Basha, është “arratisur” sërish nga Shqipëria. Mësohet se destinacioni i tij është Holanda, të cilën kryeopozitari e ka kthyer tashmë në shtëpinë e tij të...

Rama gjate takimit ne Puke
Aktualitet 19:48 - 20 Shkurt, 2019

Protesta e opozitës/ Zbulohet axhenda e kryeministrit Rama

Në mbyllje të protestës të 16 Shkurtit kryetari i PD-së, Lulzim Basha njoftoi, zhvillimin e një proteste tjetër të Enjten, me 21 Shkurt, përballë Parlamentit, ku...

Aktualitet 17:51 - 28 Maj, 2018

Shqiptari zbret nga anija dhe arratiset në Amerikë, policia e gjen në trenin për Nju Jork

Një shqiptar u arrestua nga policia në Atlanta në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pasi ishte arratisur nga anija me turistë që kishte ndaluar në Portin...

Bota 20:41 - 11 Mars, 2018

Arratiset shqiptari i dënuar me 22 vite burg

Një 50-vjeçar shqiptar ka arritur të arratiset nga policia italiane duke përfituar nga shtrimi në spital. Ahqiptari i arratisur është Nimon Zogaj, i cili ishte i...

Aktualitet 08:58 - 8 Dhjetor, 2017

Plagosi me thikë bashkëshorten/ Arratiset 35-vjeçari

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Linz të Austrisë, ku një shqiptar ka shkaktuar panik në një kopësht fëmijësh ndërsa kërkonte partneren e...

Aktualitet 22:25 - 22 Nentor, 2017

U shpall në kërkim/ Mësohet ku është arratisur ish-shefi i policisë

Një prej zyrtarëve të lartë të policisë prej të cilëve është lëshuar urdhër arresti dyshohet të jetë larguar drejt SHBA-ve. Sokol Bode, ish-shefi i policisë kufitare...

Aktualitet 20:10 - 17 Nentor, 2017

Arratiset Saimir Tahiri?!

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, person nën hetim nga prokuroria, ka udhëtuar këtë të premte drejt Gjermanisë, vend anëtar i hapësirës Shengen. Burime konfidenciale konfirmojnë lajmin...

Aktualitet 17:15 - 5 Tetor, 2017

Zbulohet ishulli “Luli” (foto)

Ndërkohë që kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, po bëhet gjithnjë e më i pa dëshirueshëm në partinë e tij, është zbuluar edhe vendi ku Luli...

Aktualitet 21:44 - 29 Gusht, 2017

Itali/ Shqiptari arratiset nga arresti i shtëpisë

Karabinierët e qytezës së Thienes, shkuan për të kontrolluar , nëse një njëzeteshtatëvjecar shqiptar E.Z. rrespektonte masën e sigurisë arrest shtëpie apo jo. Nga konmtrolli i...

Aktualitet 10:47 - 18 Mars, 2017

Përfiton nga mos funksionimi i kamerave/ Shqiptari arratiset nga burgu i Alessandrias

Një i burgosur shqiptar ka përfituar nga mos funksionimi i telekamerave të mbikqyrjes, për tu arratisur pa lënë gjurmë. Ngjarja është shënuar në orët e para...

Aktualitet 14:50 - 4 Shkurt, 2017

E kërcënon me armë dhe më pas e godet me shkop bejsbolli/ Në kërkim autori

Një konflikt i hershëm mes dy anëtarëve të një fisi ka përfunduar me kërcënime me armë. Ngjarja është shënuar në Pogradec, ndërsa një 34 vjeçar ka...

Kuriozitete 08:43 - 28 Maj, 2015

Tradhton gruan me kunatën dhe arratiset me vjehrrën

Një histori e që duket e vështirë për të qenë e vërtetë. Duket më shumë si një pjesë e telenovelave që shohin gratë pasditeve, por në...