Connect with Us

All posts tagged "armela"

Kryesore Show Biz 12:53 - 22 Tetor, 2018

‘Çdokush tall b**** me lekët e mamit’, Armela ja mbyll gojën fanses me përgjigjen

Prej disa kohësh është larguar paksa nga vëmendja e mediave, por Armela e “Big Brother” vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale dhe fotot e...

Kryesore Show Biz 13:00 - 21 Qershor, 2018

Armela e mohoi lidhjen me Escobars, publikohen mesazhet e reperit duke flirtuar

Një foto e Armelës së BB ku shfaqej e ulur me këmbët hapur në prehrin e një mashkulli shkaktoi shumë reagime pak ditë më parë. U...

Kryesore Show Biz 21:00 - 26 Maj, 2017

Armela e Big Brother  ashtu si nuk e keni parë ndonjëherë/FOTO

Menjëherë pas daljes nga shtëpia e Big Brother, Armela   është përzgjedhur nga shumë sallone estetike për të promovuar shërbimet e tyre. Ish banorja e këtij edicioni...

Aktualitet 15:42 - 20 Maj, 2017

Intervista/ Damiano nxjerr ‘sekretet’ e jetës prej pasaniku në Suedi: Si më ndau Donjeta nga Armela

Historia e dashurisë Armela & Damiano në “Big Brother 9”, tashmë është kthyer në një telenovelë që ngjall shumë interes. Modelja e bukur 21-vjeçare nga Tirana...

Aktualitet 14:30 - 3 Maj, 2017

Plas në Big Brother/Fiorentina ia bën të qartë Armelës: Largohu nga Olsi

Fiorentina i kërkon Armelës që të distancohet nga Olsi. Ajo i thotë se duhet ta shmangë atë në mënyrë që të mos duken keq jashtë pavarësisht...

Showbizz 10:43 - 21 Prill, 2017

Armela ankohet te Kei/Damianon ma ngecën

Kei ka vënë re se mes Damianos dhe Armelës gjerat nuk janë edhe aq mirë dhe e ngacmon këtë të fundit për të vënë re reagimin...