Connect with Us

All posts tagged "arme zjarri"

Kronika 08:38 - 24 Maj, 2020

Ekzekutohet me armë zjarri 25-vjeçari në Vlorë/ Autorët i vënë flakën automjetit me targa greke

Nje 25-vjeçar është ekzekutuar me breshëri kallashnikovi në lagjen e quajtur ‘Uji i Ftohtë’ në qytetin e Vlorës. Viktima Kristjan Breshanaj është ekzekutuar me 5 plumba...

Politikë 17:32 - 19 Maj, 2020

“Nuk i keni parë të gjitha”/ Gjata bën deklaratën e fortë: Te Teatri janë futur me armë zjarri

Sekretari për Çështjet Ligjore në PD, Çlirim Gjata ka përshkruar momentet e para kur policia është futur në Teatrin Kombëtar për të nxjerrë jashtë aktorët dhe...

Kronika 18:31 - 15 Maj, 2020

Plagoset me armë zjarri një person/ Dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Laç ku një person ka mbetur i plagosur. Mësohet se është plagosur me armë zjarri shtetasi...

Kronika 21:47 - 23 Prill, 2020

Ngjarja në Laç/ Dyshohet se i riu u vetëplagos me armë zjarri

Policia e Kurbinit ka dhënë informacion paraprak mbi ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e sotme ku mbeti i plagosur 19 vjeçari, E. Gj. Sipas policisë, më datë...

Kronika 22:35 - 17 Prill, 2020

Kapet me drogë dhe armë zjarri/ Arrestohet 20 vjeçari në Gjirokastër

Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “Vezhishti” në kuadër të kontrollit të territorit për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike, si dhe kapjen e personave...

Kronika 19:31 - 14 Mars, 2020

Vrau nipin me armë zjarri/ Kapet 57 vjeçari në Fushë Krujë

Është vënë në pranga autori i vrasjes që tronditi mbrëmjen e sotme Fushë-Krujën. Ngjarja ndodhi në lagjjen Halili, ku  Shkëlqim Halili qëlloi për vdekje nipin e...

Kronika 21:13 - 25 Shkurt, 2020

E rëndë në Rrëshen/ Vriten me armë vëlla e motër

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e para pak minutave në Kodër Rrëshen. Fillimisht u raportua për një të plagosur me armë zjarri, por sipas...

Kronika 20:59 - 25 Shkurt, 2020

Të shtëna me armë zjarri në Rrëshen/ Plagoset një person

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri pak minuta më parë në Rrëshen. Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si...

Kosova & Rajoni 20:41 - 13 Shkurt, 2020

Të shtëna me armë zjarri/ Plagosen dy persona

Dy persona kanë mbetur të plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Prishtinë. Sipas njoftimit të policisë, një person është arrestuar lidhur me ngjarjen, ndërsa...

Kronika 18:16 - 30 Janar, 2020

I gjenden 2 armë zjarri dhe fishekë në shtëpi/ Arrestohet 24 vjeçari

Vijon puna për goditjen e personave që mbajnë armë pa leje. Në zbatim të planit të masave për goditjen e personave që mbajnë armë pa leje,...

Kronika 08:39 - 19 Janar, 2020

Plagosja me armë zjarri në Vlorë/ Shoqërohen disa persona

Dy persona mbetën të plagosur me armë zjarri mbrëmë në Vlorë.  Ngjarja ndodhi rreth orës 18:22, në lagjen “Bashkimi” , ku shënjestër e plumbave ishin Nikollaq...

Kronika 09:54 - 3 Janar, 2020

Vrasja tragjike e çiftit në Australi/ Dhëndri, djali i shqiptarit të njohur

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga mediat australiane për tragjedinë shqiptare ku babai vrau vajzën dhe dhëndrin në shtëpinë e tyre në prag të...

Kronika 13:04 - 19 Dhjetor, 2019

Plumbat trondisin Fierin/ Shkon në dy numri i viktimave

Kanë dalë në dritë të dhëna të rënda mbi ngjarjen tragjike që ndodhi sot në qytetin e Fierit. Numri i viktimave ka shkuar në dy, pasi...

Kronika 19:55 - 22 Nentor, 2019

Plumbat trondisin Rubikun/ Plagoset me armë zjarri një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Rubik. Mësohet se një person është plagosur me armë zjarri në rrethana ende të paqarta. I...

krimi i organizuar
Kronika 18:15 - 19 Nentor, 2019

Qëlloi me armë makinën e xhaxhait pas sherrit për pronën/ Arrestohet 20-vjeçari

Një 20-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet për kanosje me armë zjarri. Sipas njoftimit të policisë në pranga ka rënë Endi Sinani. I...

Kronika 19:10 - 17 Nentor, 2019

E rëndë në Itali/ Plumba shqiptarit në lokal

Një 40 vjeçar shqipar ka mbetur i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e shkuar në Itali. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në komunën Pioltello në provincën...

Vrasja e dy biznesmenëve/ Në pranga një i dyshuar
Kronika 17:22 - 22 Tetor, 2019

Shkodër/ Arrestohet 32-vjeçari me rrezikshmëri të lartë shoqërore

Një 32-vjeçar me rrezikshmëri të lartë shoqërore ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës. Në pranga është vënë shtetasi me inciale Gj.P, i cili mbante armë...

Kronika 16:32 - 2 Tetor, 2019

Tronditet Mirdita/ Vritet me armë zjarri një person

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Zallë Xhuxhë në Fan të Mirditës. Viktimë ka mbetur shtetasi me inicialet  E.Z, 34-vjeç,...

Kronika 22:38 - 28 Shtator, 2019

Plagosja me armë zjarri në Burrel/ Ja kush ishte shënjestra

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Burrel, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një persona. I plagosur ka mbetur 68-vjeçari, Shemsi...

shkoder
Kronika 15:52 - 9 Shtator, 2019

E rëndë/ Plagoset me armë zjarri një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Klos. Mësohet se një person është plagosur më armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në fshatin...

Kronika 15:42 - 31 Gusht, 2019

Durrës, 50 vjeçarja gjendet e plagosur me armë zjarri

Një plagosje me armë është regjistruar në Durrës. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në lagjen 14, në Shkozet. Sipas të dhënave paraprake nga terreni, një 50...

Kosova & Rajoni 20:54 - 25 Gusht, 2019

Të shtëna me armë zjarri/ Plagoset rëndë një person

Një person ka mbetur i plagosur rëndë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Prishtinë. Sipas mediave vendase, ngjarja ka ndodhur në rrugën Azem Bejtja në...

Kronika 20:09 - 20 Gusht, 2019

Qëllon me armë zjarri nga makina/ Polica në ndjekje të autorit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Topojë të Fierit. Mësohet se një person ka qëlluar me armë zjarri teksa lëvizte me...