Connect with Us

All posts tagged "Armand Shkullku"

shkullaku kunder rames
Aktualitet 00:00 - 12 Qershor, 2019

Armand Shkullaku: Një skenar nëse bëhen zgjedhjet, çfarë do ndodh

Në studion e emisionit Opinion është diskutuar në lidhje me situatën ku ndodhet vendi, pas vendimit të Ilir Metës për të anuluar datën e zgjedhjeve dhe...

Aktualitet 13:16 - 29 Shtator, 2016

Edi Rama, një palaço me 100 fytyra

Analisti Armand Shkullaku ndan të njëjtin mendim me kolegun e tij Mustafa Nano në etiketimin e kryeministrit Edi Rama, “Palaço”. Shkullaku argumenton se si kryeministri, jo...