Connect with Us

All posts tagged "arjola shehu"

“Të dridhet zemra…”/ Arjola Shehu tregon çfarë kuptoi gjatë periudhës që ishte e infektuar me Covid
Showbizz 12:46 - 3 Tetor, 2020

“Të dridhet zemra…”/ Arjola Shehu tregon çfarë kuptoi gjatë periudhës që ishte e infektuar me Covid

Pak ditë më parë, moderatorja Arjola Shehu ndau me ndjekësit e saj lajmin se ishte infektuar nga Covid-19. Njoftimin e bëri pikërisht në një ditë shumë...

Showbizz 14:39 - 27 Shtator, 2020

Në ditën e saj të lindjes, moderatorja e njohur tregon se është prekur nga Covid-19

Moderatorja Arjola Shehu ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale lajmin se ka rezultuar e prekur me Covid-19. Kjo ditë është shumë...

Aktualitet 00:30 - 23 Janar, 2018

Plasën flirtet dhe këtej/ Strakosha ngacmon moderatoren e njohur 

Thomas Strakosha duket se i pëlqen shumë prezantueset shqiptare. Para disa ditësh gardiani i portës shqiptare u “kap mat” duke flirtuar në komente me velinën Kejvina...

Kryesore Show Biz 22:02 - 8 Shtator, 2017

Fillon emisioni “Zonë e Lirë”/ Ja kush ishin dy të ftuarat e para

Emisioni i shumëndjekur i Arian Çanit, “Zonë  e Lirë” ka filluar mbrëmjen e sotme sezonin e ri të emisioneve. Çani ka menduar që emisionin e parë...