Connect with Us

All posts tagged "Arjan ndoja"

Kronika 13:02 - 10 Qershor, 2020

U plagos në atentatin ndaj prokurorit/ Gjykata refuzon kërkesën e Lahos për pamjet filmike

Aleksander Laho i plagosur në atentatin ndaj Arjan Ndojës ka kërkuar nga Gjykata që ti japë pamjet filmike nga vendi i ngjarjes. Ndërkohë më parë një...

Kronika 19:52 - 5 Maj, 2020

Atentati ndaj prokurorit Ndoja/ Arrestohet një nga bashkëpunëtorët e autorëve

Në sajë të operacionit të koduar “Shkozeti”, është arrestuar një person për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Blutë bëjnë me dije se është vënë në pranga...

Kronika 12:04 - 8 Shkurt, 2020

Në makinë me Arjan Ndojin kur iu bë atentat/ OFL i vihet pas “Rrumit të Sukthit”

Në kuadër të Operacionit Forca e Ligjit, policia ka sekuestruar edhe automjetin e blinduar të Landi Muharremit, i njohur ndryshe edhe si Rrumi i Sukthit. Muharremi...

Kronika 21:12 - 17 Dhjetor, 2019

Redjan Rraja refuzon Prokurorinë/ Nuk pranon të bashkëpunojë për atentatin ndaj Ndojës

Redjan Rraja, personi i arrestuar si i dyshuar kryesor për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji, ka refuzuar të bashkëpunojë me autoritetet e drejtësisë. Mësohet se Prokuroria...

Kronika 10:31 - 19 Nentor, 2019

18 ditë pas atentatit/ Arjan Ndoja dhe miku i tij lënë spitalin

Parditen e djeshme, prokurori i Durrësit Arjan Ndoja ka lënë spitalin dhe është rikthyer në shtëpi. Ndoja la spitalin 18 ditë pas atentatit të ndodhur te...

Vetingu 11:07 - 7 Nentor, 2019

Atentati me tritol/ Pasuria e gjyqtarit të “mafias” së tokave

Atentatet ndaj njerëzve të sistemit të drejtësisë, janë kthyer në vëmendje ditëve të fundit, pas breshërisë së kallashnikovëve që u derdhën mbi prokurorin e Durrësit, Arjan...

Kronika 16:14 - 6 Nentor, 2019

Gjykata la në burg Redjan Rrajën/ Reagon avokati: Nuk e lidh asgjë me makinën e krimit

Pasi Gjykata e Krimeve të Rënda caktoi masën ‘’arrest me burg’’ për 34-vjeçarin Redjan Rrajën, ka reaguar avokati i tij Besnik Cerekja. Ai shprehet se Rrajën...

Kronika 12:09 - 6 Nentor, 2019

Pesë ditë pas atentatit në Shkozet/ Shoferi i prokurorit mbetet i paralizuar

Pesë ditë pas atentatit, gjendja shëndetësore e shoferit të prokurorit Arjan Ndoji, vijon të jetë e rëndë. Mësohet se Andi Maloku është në gjendje të rëndë...

Kronika 08:57 - 6 Nentor, 2019

Gazetari rrëfen të pathënat për Redjan Rrajën/ Deri në 2005 ulte kokën kur i flisje, kur nisi fuqizimi i tij

Katër ditë pas sulmit me armë ndaj makinës ku gjendej prokurori Arjan Ndoja, miku i tij Pëllumb Muharremi dhe shoferi i prokurorit, Andi Maloku, policia ka...

Kronika 11:49 - 5 Nentor, 2019

Ekzekutimet mes të fortëve/ Nipi i deputetit i dyshuar për atentatin ndaj prokurorit, lidhja me krimin në ish-bllok

Redjan Rraja, nipi i deputetit socialist Rrahman Rraja, është personi i cili është arrestuar nga policia, pasi  dyshohet se është i përfshirë në atentatin e Shkozetit,...

Kronika 15:24 - 3 Nentor, 2019

Atentati mafioz/ KLP ia dorëzon Qeverisë prokurorin Ndoja

Prokurori i Durrësit Arjan Ndoja, dy ditë më parë u sulmua me breshëri kallashnikovi, pranë mbikalimit të Shkozetit në Durrës. Ende pa marrë udhë hetimet, reagimet...

Politikë 13:04 - 2 Nentor, 2019

Reagimi i fortë pas atentatit ndaj prokurorit/ Si u kërcënua me jetë përfaqësuesi i PD

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka reaguar pas atentatti të djeshëm, ku mbeti i plagosur prokurori i Durrësit, Arjan Ndoja si dhe dy persona të...

gazetarja klodiana lala
Kronika 19:40 - 1 Nentor, 2019

Atentati ndaj Arjan Ndojit/ Klodiana Lala zbulon dinamikën e ngjarjes

Ndërkohë që atentati ndaj prokurorit të Durrësit ka tronditur opinionin publik mbrëmjen e sotme, në një lidhje direkte për News 24  gazetarja e kronikës së zezë...