Connect with Us

All posts tagged "arjan curri"

patozi perplaset me currin
Aktualitet 22:26 - 24 Maj, 2019

“Unë do votoj për ju”/ Patozi përplaset me Currin

Kordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, në studion e emisionit “Zonë e Lirë” shkëmbeu replikë me analistin Arjan Curri. Curri iu drejtua Patozit duke u shprehur...

Aktualitet 22:34 - 19 Prill, 2019

“Maskara, shpifës, karagjoz…”/  Degjeneron debati mes Kokëdhimës dhe Currit

Debati mes Koço Kokëdhimës dhe Arjan Currit, në studion e emisionit “Zonë e Lirë”, ka vijuar me akuza dhe ofendime nga kreu i “Zgjidhjes” ndaj analistit...

Kryesore 22:18 - 19 Mars, 2018

Analisti paralajmëron arrestimin e një kryebashkiaku/ Deputeti nxjerr emrin

Analisti Arjan Curri, i ftuar në emisionin “Studio e Hapur” në News24, ka paralajmëruar arrestimin e një tjetër kryetari Bashkie, por kësaj herë nga radhët e...

Aktualitet 21:54 - 1 Shkurt, 2018

Marrëveshja për detin me Greqinë/ Curri: Klasa politike në Greqi është e bashkuar, jo si tek ne

Pedagogu i UET-së, Arjan Curri të enjten është shprehur se atmosfera në Greqi është shumë e qetë, atje duket se partitë politikë janë marrë vesh me...