Connect with Us

All posts tagged "arjan balliu"

Kronika 17:04 - 8 Janar, 2020

Mangësi në hetime/ Gjykata i kthen Prokurorisë dosjen e vrasjes së Arjan Balliut

Dosja e vrasjes së Altin Balliut është kthyer në ping pong mes Gjykatës dhe Prokurorisë. Sot, raportohet se Gjykata e Korçës për herë të dytë ia...

Vetingu 10:24 - 18 Nentor, 2019

Deklarim i rremë e konflikt interesi/ KPK shkarkon nga detyra gjyqtarin e Apelit

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, ka shkarkuar nga detyra gjyqtarin e Gjykatës së Apelit në Durrës, Arjan Balliu. Gjatë seancës dëgjimore, gjyqtarit iu vu në dukje...