Connect with Us

All posts tagged "arilena ara"

“Bekimi më i madh në tokë”/ Arilena Ara i bën dedikimin e veçantë nënës së saj
Showbizz 14:08 - 25 Tetor, 2020

“Bekimi më i madh në tokë”/ Arilena Ara i bën dedikimin e veçantë nënës së saj

Për këngëtaren Arilena Ara sot është një ditë shumë e veçantë pasi nënë e saj feston ditëlindjen. Këngëtarja e ka uruar publikisht me një mesazh shumë...

“Bekimi më i madh në tokë”/ Arilena Ara i bën dedikimin e veçantë nënës së saj
Showbizz 13:01 - 24 Shtator, 2020

Arilena Ara bëhet pjesë e “Vogue Italia” dhe “Milan Fashion Week”

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Arilena Ara, ka arritur një tjetër sukses ndërkombëtar. Ara është bërë pjesë e Vogue dhe Milan Fashion Week dhe është...

Arilena Ara tregon momentin e dhimbshëm/ Si iu desh të ngjitej në skenë ditën që humbi babain
Showbizz 20:54 - 20 Shtator, 2020

Arilena Ara tregon momentin e dhimbshëm/ Si iu desh të ngjitej në skenë ditën që humbi babain

Arilena Ara është një ndër këngërtaret më të dashura për publikun dhe më të përfolura në media. Këngëtarja ka treguar gjithmonë se ka qenë shumë e...

VIDEO-Nga kodi i veshjes tek urimet e vipave/ Festa e "bardhë" e ditëlindjes së Arilena Arës
Showbizz 10:24 - 17 Korrik, 2020

VIDEO-Nga kodi i veshjes tek urimet e vipave/ Festa e “bardhë” e ditëlindjes së Arilena Arës

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Arilena Ara ditën e sotme feston 22 vjetorin e ditëlindjes. Në këtë ditë të veçantë për këngëtaren nuk kianë munguar...

Arilena Ara më s*ksi se asnjëherë/ Tregon trupin e palestruar në fotot me bikini
Showbizz 16:13 - 29 Qershor, 2020

Arilena Ara më s*ksi se asnjëherë/ Tregon trupin e palestruar në fotot me bikini

Arilena Ara është një nga këngëtaret më të dashura dhe të komentuara të shoëbizit shqiptar. Arilena si rrallë herë është shfaqur më seksi se kurrë teksa...

Showbizz 14:13 - 5 Maj, 2020

Arilena Ara bën urimin prekës për të atin e ndjerë: Kurrë s’do ndahem nga ti babi

Këngëtarja Arilena Ara ka bërë një postim shumë prekës në rrjetet sociale teksa i uron ditëlindjen babait të saj të ndjerë. U bënë vite që Arilena...

Lajme 12:41 - 2 Janar, 2020

Shqipëria në Eurovizion me këngën e një maqedonasi/ Murati: Në shtetet tjera do ishin rrëzuar qeveritë

Diplomati Shaban Murati ka shprehur kundërshtinë e tij për këngën e Arilena Arës “Shaj” me të cilën do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion. Murati është ndalur...

Kultura 12:50 - 26 Dhjetor, 2019

Festivali i Minishengenit “Darko Magjikov”

Nga Alfons Zeneli Ka shumë vitë që në njërën prej ngjarjeve të rëndësishme të muzikës spikat dhe ”Kënga Magjike”. Pa dashur të ndërhyj në aspekte ngushtësisht...

Lajme 22:20 - 22 Dhjetor, 2019

Duartrokitet pafund/Arilena Ara aludon, i del përpara thashethemeve për “fituesen”

Këngëtarja e re Arilena Ara, pas performancës së saj në mbrëmjen finale të edicioni të 58 të festivalit të RTSH-së, është duartrokitur gjatë e me ovacione...

Aktualitet 15:20 - 16 Korrik, 2019

Do të konkurrojë në festivalin e RTSH?/ Arilena Ara udhëton drejt Amerikës për këngën e re

Arilena Ara është një nga këngëtaret shqiptare që arriti të thyente kufijtë me hitin  e saj “Nëntori”. Që prej këtij momenti, Arilena pati suksesin më të...

Aktualitet 22:11 - 27 Maj, 2019

“A pranon aplikime për të dashur?”/ Arilena Ara zbulon detaje nga jeta private

Arilena Ara është një nga këngëtaret e cila arriti të thyente kufijtë shqiptarë duke marrë famë në shumë vende të Europës. Këngëtarja ka qenë shumë diskrete...

Kryesore Show Biz 22:30 - 23 Prill, 2018

Arilena uron motrën për ditëlindje/ Me këtë rast na prezanton bukuroshen tjetër të familjes

Arilena Ara është një ndër këngëtaret që po korr shumë sukses kohët e fundit. Ajo ka ditur se si ta mbajë private jetën e saj, por...

Aktualitet 17:45 - 15 Janar, 2018

Ndryshimi drastik në pamjen e Arilenës i ka lënë të gjithë gojëhapur 

Viti që lamë pas ishte një vit suksesi për Arilenën pasi kënga “Nëntori” mori vëmendjen e të gjithë botës. Arilena u fokusua tek karriera duke dhënë koncerte...

Aktualitet 00:00 - 31 Dhjetor, 2017

Arriti kulmin e karrierës në pak kohë, Arilena Ara merr vendimin e rëndësishëm për 2018

S’ka asnjë dyshim tashmë që 2017 ishte viti i këngëtares Arilena Ara. Balada e saj e njohur “Nëntori”, e publikuar në edicionin e një viti më...

Aktualitet 23:50 - 30 Dhjetor, 2017

Arilena Ara flet për bashkëpunimin ndërkombëtar dhe për lidhjen me Florin

Arilena Ara e ftuar në Top Show Magazine ajo foli për projektet e saj si dhe si janë aktualisht marrëdhëniet me Threedots pas suksesit të “Nallane...

Aktualitet 23:20 - 23 Dhjetor, 2017

Arilena Ara nuk ndalet/ Sjell projekt pas projekti

Duket se fundin e këtij viti këngëtarja Arilena Ara ka vendosur të sjellë një sërë projektesh muzikore. Pas suksesit të këngës “Nëntori” ajo ka publikuar “Snow...

Aktualitet 23:00 - 15 Dhjetor, 2017

Këngëtarja shqiptare do performojë në natën finale të ‘The Voice of Romania’

Mund të jetë e vogël në moshë, por Arilena Ara po bën atë që të gjithë këngëtarët shqiptarë ëndërrojnë. Të njihet përtej Shqipërisë. Pas fitimit të...

Kryesore Show Biz 11:36 - 15 Gusht, 2017

Foto-Arilena në vaskë me dy meshkuj/ Cilët janë ata

Këngëtarja e njohur Arilena Ara ka postuar një video në rrjetet sociale ku duket se po shijon ditët e pushimit. Pas suksesit në Europa Plus Live...

Kryesore Show Biz 09:58 - 1 Gusht, 2017

Moska “flet” shqip!/Këngëtarja e njohur “tërbon” qindra njerëz (Video)

Këngëtarja e njohur, Arilena Ara, i ka befasuar të gjithë me performancën e saj të shkëlqyer në Europa Plus Live, në Moskë të Rusisë. Arilena ka...

Kryesore Show Biz 16:00 - 31 Korrik, 2017

Foto-E gjithë vëmendja te Arilena/ Fotografët rusë kthejnë aparatet nga këngëtarja shqipare

  Këngëtarja e njohur Arilena Ara ka marrë pjesë në Europa Plus Live, ku ka performuar këngët e saj të fundit. Ajo ka shkëlqyer gjatë interpretimit...

Kryesore Show Biz 16:11 - 17 Korrik, 2017

Flori zëvendëson Elvana Gjatën/ Zbulohet “energjia” e re e tij

Arilena Ara është një këngëtare shumë e njohur në trevat shqiptare. Ajo fitoi çmimin e parë të XFactor Albania dhe pas atij çmimi ka korrur shumë...

Kryesore Show Biz 22:40 - 16 Korrik, 2017

Video/ Këngëtarja shqiptare “shkund” Ukrainën

Këngëtarja mjaft e talentuar Arilena Ara duket se ka ngritur në këmbë publikun ukrainas mbrëmjen e djeshme. Në një koncert në Odessa të Ukrainës, këngëtarja ka...

Kryesore Show Biz 19:30 - 11 Korrik, 2017

S’ka më pritje, Flori publikon klipin e tij më të ri (Video)

Ndryshe nga këngëtarët e tjerë, të cilët publikojnë trailer-in e klipit të tyre më të ri shumë kohë më parë, për Florin, Arilenën dhe Dj Vicky-in...