Connect with Us

All posts tagged "ariana grande"

Aktualitet 20:12 - 9 Korrik, 2019

“Ishte e pakuptimtë”/ Këngëtarja e famshme e tronditur pas vdekjes së ish të dashurit

Këngëtarja me famë botërore Ariana Grande po kalon periudhën më të vështirë të jetës së saj. Që nga vdekja e papritur e ish të dashurit të...

Aktualitet 15:34 - 8 Korrik, 2019

Ariana Grande shpërthen në lot/ Shfaqet në gjendje të rënduar emocionale

Këngëtarja e famshme Ariana Grande është shfaqur në një gjendje shumë të rëndë emocionale gjatë koncertit të mbrëmshëm. Ariana nuk mundur t’i përmbajë emocionet dhe ka...

Aktualitet 15:38 - 27 Maj, 2019

“E urrej statujën prej dylli të Arianës”/ Fansat “masakrojnë” muzeun Madame Tussauds

Ariana Grande është një nga këngëtaret më të famshme dhe të dashura të showbizit të huaj. Ariana sapo ka nisur turneun e saj muzikor “Sweetener” në...

ariana grande
Aktualitet 23:00 - 21 Janar, 2019

Artistja e njohur akuzon Ariana Grande-n se i ka vjedhur këngën

Pas “Thank you, next”, Ariana Grande po shijon suksesin e “7 Rings”. Por tani po aludohet se kënga e 25-vjeçares është e vjedhur. Ishte reperja Princess...

ariana dhe artistja shqiptare
Kryesore Show Biz 10:40 - 19 Janar, 2019

Artistja shqiptare që frymëzoi Ariana Grande-n të krijonte hitin e fundit, “7 Rings”

Disa orë më parë kënga “7 Rings” debutoi, dhe që në momentet e para është kthyer në një super hit, ku vetëm në Youtube numëon gati...

Kryesore Show Biz 20:45 - 30 Nentor, 2018

Ariana Grande paska shkruar një letër pas sulmit në Manchester, që të copëton zemrën!

Majin e kaluar, Ariana dhe fansat e saj ishin viktima të një sulmi terrorist që rezultoi me 22 viktima dhe 500 të plagosur. Që prej asaj...

Aktualitet 23:10 - 7 Nentor, 2018

Reagimi i Ricky Alvarez kur dëgjon emrin e tij në këngën e Ariana Grandes është i paparë

Këngëtarja Ariana Grande na bekoi me një këngë të re të shtunën me titull “Thank U, Next”, që do të jetë himni i të gjitha ndarjeve. Në nisje...

Aktualitet 00:05 - 7 Nentor, 2018

“Më shpëtoi jetën”, Ariana Grande zbulon se ku gjeti ngushëllim pas tragjedive të njëpasnjëshme

Nëse mendoni se keni pasur një vit të vështirë, hidhini një sy jetës së këngëtares Ariana Grande: sulm terrorist në koncert, ish-i dashuri humb jetën nga...

Aktualitet 00:05 - 21 Tetor, 2018

Prisni pak! Ariana Grande dhe Pete Davidson mund të rikthehen së bashku?

Ariana Grande dhe Pete Davidson i kanë dhënë fund historisë së tyre të dashurisë, pas pesë muajsh shumë intensive duke gdhendur në trup emrat e njëri-tjetrit,...

Aktualitet 22:30 - 20 Tetor, 2018

Pete Davidson i dërgoi Mac Miller foto intime me Ariana Grande-n para vdekjes?

A i dërgoi Pete Davidson foto intime me Ariana Granden, Mac Miller para vdekjes së tij? Kjo është një nga pyetjet më virale të momentit në...

Aktualitet 23:50 - 17 Tetor, 2018

“Po përpiqemi të shohim përpara”! Ariana Grande flet për ndarjen nga Pete Davidson dhe i jep lamtumirën internetit!

Pas ndarjes së bujshme nga ish i fejuari, Pete Davidson, këngëtarja Ariana Grande duket se ka vendosur të largohet nga të gjitha rrjetet sociale. Pasi publikoi...

Kryesore Show Biz 15:40 - 17 Tetor, 2018

E shkatërruar nga vdekja e ish të dashurit, këngëtarja i kthen të fejuarit unazën 100 mijë dollarëshe

Ariana Grande dhe i fejuari i saj Pete Davidson kanë lajmëruar përfundimin e romancës mes të dyve.Mediat e huaja shkruajnë se pas ndarjes, Ariana, e cila...

Aktualitet 23:00 - 8 Gusht, 2018

Teksa ishte duke xhiruar “Carpool Karaoke” me James Corden, aksidentohet Ariana Grande!

Tashmë ju e dini se sa i famshëm është emisioni “Carpool Karaoke” nga James Corden. Moderatori jo vetëm që e ka bërë makinën e tij të...

Aktualitet 23:00 - 26 Qershor, 2018

Aktori ka rënë kokë e këmbë brenda me Ariana-n dhe kjo e tregon më së miri!

John Mesa, pronar i një studioje tatuazhesh në New York nuk dëshiroi kurrsesi që miku i tij, Pete Davidson të binte në grackën klishe: dedikim me...

Kryesore Show Biz 22:50 - 15 Qershor, 2018

Kanë vetëm një muaj të lidhur/ Ariana Grande nis planet e dasmës

Ariana Grande shpalli fejesën me Pete Davidson vetëm pak ditë më parë. Pas kësaj këngëtarja  nuk ka hezituar të tregojë edhe unazën e saj me diamante...

Kryesore Show Biz 10:04 - 24 Maj, 2018

Nuk ka kaluar shumë kohë nga ndarja/ Këngëtarja shfaqet në krahët e një mashkulli tjetër

Pak ditë pas ndarjes nga ish i dashuri i saj Mac Miller, këngëtarja e njohur Ariana Grande duket se është e gjitha kokë e këmbë në...

Kryesore Show Biz 23:50 - 18 Maj, 2018

Ariana kujton sulmin në Manchester/ ‘U tregua pjesa më e keqe e njerëzimit’

Ka kaluar pothuajse një vit pas sulmit që ndodhi në Manchester në koncertin e këngëtares Ariana Grande. 22 vetë u vranë dhe qindra persona mbetën të...

Kryesore Show Biz 22:50 - 10 Maj, 2018

Mori fund! Çifti i adhuruar i showbiz-it ndahet pas 2 vitesh lidhje

Ariana Grande dhe Mac Miller i kanë dhënë fund lidhjes së tyre romantike. Sipas një burimi për “People” çifti është ndarë në mënyrë miqësore. Miller dhe...

Kryesore Show Biz 23:50 - 20 Prill, 2018

Ariana Grande rikujton viktimat e ‘Manchester Arena’ me këngën e re

Ariana Grande është rikthyer me këngën e parë të re të saj që pas sulmit terrorist që i mori jetën 22 personave, jashtë koncertit të saj...

Kryesore Show Biz 23:40 - 12 Prill, 2018

Diçka e madhe po vjen/ Dua Lipa bashkëpunon me këngëtaren e famshme

Ato publikuan për herë të parë bashkë një foto në mediat sociale në janar dhe menjëherë nisën aludimet se do të realizojnë një projekt të ri...

Kryesore Show Biz 23:50 - 25 Shkurt, 2018

Këngëtarja e njohur del në publik pasi humbet Brit Awards

Ariana Grande është parë në rrugët e Los Angeles me një bluze të bardhë dhe me flokët e saj të bardha, lidhur sipër kokës. Nuk u...

Aktualitet 22:40 - 3 Tetor, 2017

Ariana Grande flet për tragjedinë në Las Vegas/ Këngëtares i ka ndodhur e njëjta gjë

Gjatë përformancës së Jason Aldean në Las Vegas ndodhi një tragjedi. Shumë të njohur nga bota e televizionit, muzikës, artit kanë ndarë mesazhet e tyre dhe...

Aktualitet 17:58 - 23 Gusht, 2017

Ariana Grande anullon koncertin në Vietnam/ Mësoni arsyen

  Ariana po vendos shëndetin para të gjithave. Këngëtarja e cila do vazhdonte turin e saj ‘’Dangerous Woman’’ në Vietnam këtë të mërkurë sapo ka anulluar...